Θέμα: SOS
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 21-01-08, 19:03
Mikepap Ο χρήστης Mikepap δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-01-2008
Περιοχή: Ηρακλειο
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PascM Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιχάλη είναι το δισκάκι που πήρες τελευταία? (Δηλαδή αυτό που πήρες τελευταία το έβαλες μαζί με τα άλλα? Τα έχουμε πει στο τηλέφωνο).
γεια σου Μανόλη
οχι ρε φίλε είναι αυτο που΄έβαλα πρόσφατα είναι ενα snakeskin αυτό που έχει το πρόβλημα είναι blue diamond . Το έχω απο πολύ μικρό ρε γμτ αλλα κάτι θα κάνω δεν νομίζω να την πατήσει τελικά. Θα κάνω καραντίνα ενα 55αρι για να μπορέσω να κάνω και τις θεραπείες.

Αν σου είπε η Λιάνα, έρχομαι Αθήνα το Σαββατο , θέλω να παω και σε κανένα δυο μαγαζιά να δώ κάποια πράγματα ίσως τα πούμε απο κοντά.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klaz Εμφάνιση μηνυμάτων
τον εχεις βαλει προσφατα μεσα..?(εβαλες κατι αλλο ποροσφατα μεσα στο ενυδρειο?
ποσο καιρο ειναι ετσι..? τρωει.? κολυμπαει στραβα..? εχει ασπρα κοπρανα?
μου ψιλομοιαζει για discus plague....
http://www.aquaworldaquarium.com/discus_plague.htm
μου φαίνεται ότι έχουν οι δυο τουλάχιστον τα ίδια συμπτώματα.

Αυτός εδώ όμως λέει οτι η αρρώστεια αυτή είναι κάτι σαν την ανθρώπινη γρίπη και αναφέρει ότι κάνει τον κύκλο της και οι δίσκοι που έιναι πιο δυνατοί συνήθως επιβιώνουν και το μόνο που πρέπει να κάνουμε είναι συχνές αλλαγές νερού και λιγότερη τροφή.

για δείτε το μπας και βγαλουμε ακρη, να μας πουν την γνώμη τους και οι παλιουρες . Να χρησιμοποιήσω τελικά φαρμ.αγωγή σε καραντίνα ή οχι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikepap : 21-01-08 στις 19:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 10 queries