Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 03-02-07, 23:56
Το avatar του χρήστη KwstasV
KwstasV Ο χρήστης KwstasV δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-02-2007
Περιοχή: Βόλος
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mikele Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σου κωστα και απο μενα και καλη αρχη.....το ψαρακι σου ειναι πολυ ομορφο και θα χαρει δεοντως το νεο του σπιτι...θα σου προτεινω να βαλεις και αλλα φυτα μεσα θα ομορφηνει παρα πολυ το ενυδρειο σου...και εγω ξεκινησα με 3 ριζες ανουμπια και τωρα πρασινησε ο τοπος....εχεις και το υποστρωμα .....μια χαρα ολες οι κινησεις σου με το στησιμο του ενυδρειου κανε και τις μετρησεις σου να εισαι σιγουρος και καλη συνεχεια....τι ψαρακια θα βαλεις???
Να είσαι καλά.
Δεν έχω ιδέα, τι ψαράκια θα βάλω. Ακόμα το σκέφτομαι. Σίγουρα ξεκινάμε με βάση το υπάρχον σκαλάρι (συναισθηματικοί λόγοι ...). Θα μου άρεσε να το κάνω ζευγάρι και γιατί όχι να... σκαλώσουν μερικά σκαλάρια ακόμα. Θα ήθελα όμως και λίγο χρώμα μέσα στο ενυδρείο. Αλλά και λίγη κίνηση (κοπάδι; ). Βλέπεις έχω μικρά παιδάκια που προφανώς θα εντυπωσιασθούν από χρωματιστά ψαράκια ή από κινητικά κοπάδια. Επίσης σκέφτομαι και για την υγιεινή του ενυδρείου δε θα πρέπει να υπάρχουν κάποια για να τρώνε άλγη και τα σχετικά;

Οπότε δε ξέρω σε τι συμπέρασμα να καταλήξω για το συνδυασμό όλων αυτών.

Οπότε είμαι ανοικτός σε ιδέες και προτάσεις από παλαιότερους και ειδικότερους.
Θα μπορούσατε να μου πείτε είδη και αριθμό που θα μπορούσα να βάλω στο ενυδρείο μου;

Δείτε το σαν μια άσκηση ή μια πρόκληση ή απλά σαν μια βοήθεια σε έναν άσχετο...
Ελπίζω να μη σας ζητάω δύσκολα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01536 seconds with 10 queries