Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 25-06-06, 11:00
Το avatar του χρήστη tsikis
tsikis Ο χρήστης tsikis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2006
Περιοχή: Σαλαμίνα-Άνω Καλαμάκι
Μηνύματα: 560
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην tsikis Send a message via Skype™ to tsikis
Προεπιλογή

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον φίλο mgiokas τον επισκεύτηκα στο γραφείο του.
Μετά τα καθιερομένα καλωςορίσματα μου παρουσίασε το 120άρι του το οποίο στολίζει το γραφείο του και το οποίο είναι "χάρμα οφθαλμών".
Υστερα από 1 και πλέον ώρα κουβέντας γύρω από το hobby του ενυδρείου (και αφού μιλήσαμε και για το ενυδρείο που κατασκευάζω) με κάλεσε στο σπίτι του για να μου δείξει το "μεγάλο" το οποίο στολίζει το σαλόνι του σπιτιού του.

Οι φωτογραφίες σίγουρα το αδικούν σε τεράστιο βαθμό.
Είναι απλά τέλειο.
Από τεχνικής απόψεως ίσως να μην είμαι ο πλέον αρμόδιος να απαντήσω (βλέπε υπογραφή μου) αλλά δείχνει να έχει γίνει τέλεια δουλειά όσον αφορά την ποιότητα νερού (τα ψάρια κυριολεκτικά δείχνουν να πετάνε στο κενό).

Φίλε Μίλτο ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και εύχομαι οι προσπάθειες σου για την νέα εγκατάσταση την οποία έχεις στα σκαριά να στεφτούν με απόλυτη επιτυχία.

Φιλικά
Γιώργος

Υ.Γ: Εάν μου επιτρέπεις μπορώ να ανεβάσω κάπου το μικρό βίντεο που τράβηξα με το κινητό για να το δούν live και τα υπόλοιπα μέλη.
__________________


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsikis : 25-06-06 στις 11:03
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,24834 seconds with 10 queries