Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 07-06-06, 07:37
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Αγαπημένοι φίλες και φίλοι,
Η Θεσσαλονίκη πριν από μερικές μέρες άνοιξε μια τεράστια αγκαλιά γεμάτη αγάπη και μυρωδιές από ψητά φαγητά για να με υποδεχτεί. Η συγκίνηση, οι αγκαλιές οι τεράστιες και τα δάκρυα που μας ξέφευγαν έδειχναν την χαρά και την ευχαρίστηση της συνάντησης μας. Γνώρισα σχεδόν όλα τα παιδιά της όμορφης παρέας και θέλω να τους ευχαριστήσω και δημόσια για την υποδοχή και την τιμή που μου έκαμαν να με ενσωματώσουν στην όμορφη παρέα τους τόσο γρήγορα. Η φιλοξενία τους με σκλάβωσε κυριολεχτηκά, ούτε στιγμή δεν ένιωσα ξένη μέσα σε ξένους παρά μόνο ο κρίκος ο δικός μου αυτόματα ταίριαξε στην αλυσίδα τη δικιά τους και έγινε ένα. Τώρα που γύρισα αναπολώ τις όμορφες στιγμές που πέρασα μαζί τους και θέλω ξανά να πω ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ και για τα δικά τους δώρα. Εύχομαι αυτή η όμορφη παρέα να συνεχίσει να μεγαλώνει και να θεριεύει για τον κοινό σκοπό μας, την εξάπλωση και τη γνώση γύρω από τα ενυδρεία και τα ψαράκια μας.
__________________
Η πολλή αγάπη ανοίγει πόρτες, γκρεμίζει τοίχους και κτίζει γέφυρες πάνω απο τη θάλασσα.
----------------------------


Το ενυδρείο μου σήμερα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01352 seconds with 10 queries