Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 12-05-13, 15:19
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Safarpn Εμφάνιση μηνυμάτων
ι.
Ξέρω οτι θα με παραπέμπψετε όλοι σας στη λύση της τύρφης και της α/ο αλλά σας λέω από τώρα οτι για τους δικούς μου λόγους δεν πρόκειται να το κάνω.

Ενταξει, γνωριζω πως πολλοι ανθρωποι εχουν προβλημα εκφρασης με το γραπτο λογο (κι εγω πολλες φορες ακουγομαι πολυ αποτομος), αλλα οπως και να χει σαν πολυ εγωιστικο δεν ειναι να ζητας απαντησεις οταν γραφεις μια φραση οπως την παραπανω? Αυτο πιο πολυ για -αστοχη- "απειλη" δειχνει παρα για προθεση διαλογου...
Τι θα πει οτι "λες απο τωρα πως για τους δικους σου λογους δεν προκειται να το κανεις"?


Τεσπα, ισως ηθελες να εκφραστεις διαφορετικα και να το πηρα εγω στραβα...
Οπως και να χει οι μονοι αποδεκτοι τροποι ειναι η αντιιστροφη οσμωση και η τυρφη. Το αποσταγμενο των σουπερ μαρκετ κρυβει θανατηφορους κινδυνους και ειναι ΜΗ ΠΟΣΙΜΟ
Αν οπως λες ηδη ξεκινησες να το χρησιμοποιεις κανε μια καλη απολυμανση και ξεκινα απο την αρχη γιατι ηδη εβαλες στο ενυδρειο σου παθογονα που δεν εχει το νερο της βρυσης λογο χλωριωσης
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01488 seconds with 11 queries