Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 07-12-12, 22:04
annamaria Ο χρήστης annamaria δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-12-2012
Περιοχή: kallithea
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για εναν αρχαριο ειναι χρησιμοτατα τα τεστ, ειναι η αποψη μου.
Εκτος την αμεσης επεμβασης σε καποιο λαθος (που δεν μπορει να το μυριστει αφου δεν εχει εμπειρια), μπορει μεσω των παρατηρησεων του στο ενυδρειο και παραλληλα παρατηρηση τι ενδειξεις στις μετρησεις εχουν οι κινησεις του στο ενυδρειο, θα μπορει στην πορεια να μην ασχολειται τοσο στενα με (καποιες) μετρησεις.
Οι λογοι που πρεπει να κανουμε μετρησεις στο ενυδρειο μας!
παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις πολλές και διαφορετικές απόψεις.πήγα τώρα το απόγευμα σε 2 pet shop της περιοχής(λόγω κρίσης δεν εχουν μείνει και πολλά)και κανένα απο τα 2 δεν ειχε προιόντα για ενυδρεία,αύριο θα παω και σε αλλο ενα που μου υπέδειξαν μήπως και βρώ,διαφορετικά θα ψάξω να δω που εχει Εξιδεικευμένα για ενυδρεία.τελικά να πάρω τα 2?ή και τα 3 ?
η αλήθεια ειναι πως μου φαίνονται όλα ακαταλαβίστικα και ελπίζω να μπω σύντομα στο πνευμα διότι τελικά απο ότι διαβάζω καταλαβαίνω πως δεν ειναι ευκολο να διατηρήσεις τις σωστες ισορροπίες για να χαίρουν ακραν υγεια τα μικρούλια......
και ναι!!!σήμερα τα παρακολουθούσα 2 ωρεσ και κάτι......κολλημααααααααααα!.
α!ερωτηση,εφόσον κάνω τις μετρήσεις θα πρέπει να κοιτάξω να αντικαταστήσω τα πλαστικά με αληθινά φυτά?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01573 seconds with 11 queries