Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 23-01-12, 12:17
Το avatar του χρήστη georod7
georod7 Ο χρήστης georod7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-10-2009
Περιοχή: Χανιωτης "σογαμπρος" μενω Κομοτηνη
Μηνύματα: 329
Προεπιλογή

1)μαλλον ειναι caroliana!
2) "In open aquariums it grows above the water surface, where it forms very beautiful scarlet flowers and the leaves regain their colour. Can be used in garden ponds." οποτε μπορει καποιος να καταλαβει οτι χρημοποιειτε και σαν υδρόβιο και σαν υδρόφιλο!!
3)δεν εχω δοκιμασει την πρωτη μεθοδο γιατι σαν νεος τοτε πηγα στη δευτερη και εμεινα!τωρα αν εστεινα παλι ενυδρειο με φυτα θα εβαζα flourite!μη ρωτας γιατι, γιατι ετσι! εγω θα σου προτεινα γυρω στα 5cm kαλα ειναι!
4)???????
5) δες εδω !!! σε γενικες γραμμες βλεπω μια gba μια Hair algae και μπολικη bba!!!
6)να βαλεις! Α) μα αυτο ειναι το ζητημα!να μπει το co2 στο ενυδρειο, μεσα στο νερο!!!δεν καταλαβαινω τι αλλο να εννοεις!
β)φιλε μου αυτο που βλεπεις εκει ειναι αστα να πανε!!!υπαρχουν πολυ πιο οικονομικα συστηματα co2 με μπουκαλα!αμα ψαξεις θα βρεις! ειναι ασφαλεστατα τα συστηματα co2 και δεν θα εχουν προβηλμα τα ψαρια σου αρκει να το εχεις το co2 στα επιθυμητα επιπεδα!probe ειναι το ηλεκτροδιο που μπαινει στο πεχαμετρο!!!

κατσε διαβασε, ψαξε και λιγο τα θεματα που σε ενδιαφερουν με την αναζητηση γιατι σεμηναριο απο δω δεν γινεται!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01575 seconds with 11 queries