Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 24-09-11, 19:39
Το avatar του χρήστη liapakos
liapakos Ο χρήστης liapakos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-09-2011
Περιοχή: Berlin
Μηνύματα: 130
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antreas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστω για την απαντηση. Θα προσπαθησω να τα κανω ολα απο την αρχη. Το προβλημα ειναι οτι δεν εχω καποιο ενυδρειο για να βαλω τα ψαρακια αλλα θα κοιταξω να βρω. Ειχα τρια γκαπυ (μου εμειναν δυο) κ δυο αγγελοψαρα (μου εμεινε ενα).
Αυτο που κανουν οι περισσοτεροι πετσοπαδες ειναι τραγικο...δινουν αγγελοψαρα,τα οποια 8ελουν πανω απο 110 λ νερου(και ισως λιγα λεω..) χωρις να υπολογιζουν τιποτα! μονο την τσεπη τους.και εγω το ιδιο ειχα πα8ει οταν 3εκινησα το ενυδρειο μου την πρωτη φορα..τελος παντων,αφου διαβασεις καλα και στρωσεις το ενυδρειο σου,πες μας τι ψαρακια σου αρεσουν ετσι ωστε να μπορεσουμε να φτια3ουμε μια ωραια ψαροσυν8εση( http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=54573... ) 8α σε βοη8ησει πολυ και αυτο..εχεις ομως μεχρι τοτε λιγη δουλιτσα,αρκετη υπομονη,πολυ διαβασμα και τεραστια αγαπη για αυτο το χομπι! Φιλικα παντα..
-------------------------
και να 3ερεις,οτι απορια εχεις εδω ειμαστε! (μη νομιζεις οτι 3ερω και τα παντα,αλλα 8α σε βοη8ησουν και οι "μεγαλυτεροι"! να εισαι σιγουρος..)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη liapakos : 24-09-11 στις 19:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01531 seconds with 11 queries