Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 23-10-17, 15:55
Το avatar του χρήστη tanganyika
tanganyika Ο χρήστης tanganyika δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-06-2017
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 218
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Malawi Εμφάνιση μηνυμάτων
καλυτερα εναν καθαριστη αερα παρα ιονιστη.ο ιονιστης ειναι αχρηστος.για τις μυρωδιες μιλαμε παντα.αλλιως ενας αφυγραντηρας ειναι απαραιτητος
Κωστα καλησπερα αυτος ειναι καθαριστης αερα απ οτι μου ειπαν και απο κριτικες ο καλυτερος στην αγορα τωρα τι να σου πω δεν ειναι ιονιστης που ηλεκτριζει αιωρουμενα σωματιδια, αλλα καθαριστης που τα πιανει στα φιλτρα του, με εχεις πεισει να σου πω την αληθεια με αυτα που διαβαζω ..

στην περιγραφη του λεει Ο καθαριστής αέρα WAC U300 της WINIX είναι από τις πρώτες σε πωλήσεις συσκευές καθαρισμού του εσωτερικού αέρα παγκοσμίως με 5 σταδια καθαρισμου

οποτε μηπως και απο αποψη μυρωδιων γενικα στον χωρο κανει δουλεια ..

Τακη , στην αρχη αφυγραντηρα ελεγα να παρω με ιονιστη, αλλα πρωτον δεν εχουμε και τοσο πολυ υγρασια , και δευτερον στην περιπτωση που θελω για αφυγρανση εχω καλο μηχανημα A/C που το βαζω στη αφυγρανση , οποτε ειπα να παω προς καθαριστη αερα ..ο οποιος θα εχει οσα περισσοτερα φιλτρα γινεται και γενικα καλες κριτικες για τον καθαρισμο της ατμοσφαιρας ( νομιζα οτι ο Ιονιστης ειναι το ιδιο πραγμα ...) για να μου απομονωσει οποιαδηποτε μυρωδια μου βγαλει και το ενυδρειο τωρα η και μελλοντικα αλλα και γενικα για σκονες -μικροβια κλπ !!!

Κλεοβουλε , σημερα γυρισα σπιτι το μεσημερι , ειχα παρελειψει την πρωινη τροφη γιατι αργησα να φυγω για δουλεια το πρωι και δεν προλαβα να τριψω τροφουλα κλπ ..και τσουυυπ παλι ο αφρος , εριξα τροφη γυρισα και λιγο την εξοδο προς το μερος που ειχε μαζευτει ..και εχει μειωθει..(επισης αυτο συμβαινει μετα αφου εχω ταισει σπιρουλινα δεν ξερω αν ειναι τυχαιο ..)
__________________
Μην αφήσεις ποτέ τις αναμνήσεις να είναι καλύτερες από τα όνειρά σου...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01516 seconds with 11 queries