Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 18-08-12, 17:55
Το avatar του χρήστη snakepanos
snakepanos Ο χρήστης snakepanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2009
Περιοχή: θεσσαλονικη,Α Τουμπα
Μηνύματα: 1.457
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vangelis21 Εμφάνιση μηνυμάτων
με το ποστ αυτο φιλε μου ειναι σαν να λες "μη σαν νοιαζει, πηγαινετε διακοπες και δεν θα παθουν τιποτα τα ψαρια σας" και ειναι λαθος.

1) 31 βαθμοι ειναι ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟΙ (παιρνω το ρισκο για το τι ψαρια εχεις αλλα δεν...) μπορει να μην πεθαναν αλλα σιγουρα καταπονηθηκαν και ειχε επιπτωσεις στην υγεια τους που θα δεις μελλοντικα

2) το φαι για 8 μερες δεν ειναι θεμα

3) μονος σου λες οτι ισως ο μονομαχος να εχει προβλημα. δεν ειναι λογος ανησυχιας αυτος δηλαδη?

Ειμαι σε διακοπες και κοιμαμαι και ξυπναω με την σκεψη του τι θα γινεται στο σπιτι. Τους εχω φαι, τους εχω ανεμιστηρες και ειμαι 90% βεβαιως οτι η εξατμιση δεν θα επιφερει απωλεια νερου κατω του μισου. Παρ'ολα αυτα ανησυχω.
Το ποστ αυτο το ανεβασα για εμπειρια ,για να το δουνε τα παιδια που ειναι νεοι στο χωρο .
Τωρα το αν ειναι σωστο ,,σε αλλους ειναι σε αλλους οχι.
Αμα θελεις να δης τη ψαρια εχω μπες στο προφιλ μου και δες τι εχω.
Εκανα και ενα βιοτοπικο πριν φυγω διακοπες θα το ανεβασω σε λιγες μερες.

Ο μονομαχος ειναι λογος ανησυχιας θα το κανω μια θεραπια.


Αυτο που κανεις εσυ φιλε μου δεν ειναι διακοπες,, βγαζεις αγχος και δεν ξεκουραζεσε καθολου.
Παλια και εγω ημουν ετσι αλλα το ξεπερασα.

Κοιτα να χαλαρωσεις και να περνας καλα και τα ψαρακια σου θα ειναι μια χαρα.

Στο ενα ενυδρειο φυτεμενο εχω ψαρια απο το 2007 και καθε καλοκαιρι αυτο τραβανε ,και ακομα ζουνε .
Δεν θελω δημιουργήσω θεμα και αναστάτωση,αν δεν αρεσει το ποστ ας το σβησουν η ΜΟΝΤ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01397 seconds with 11 queries