Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 18-07-16, 22:19
Το avatar του χρήστη KenJiNx
KenJiNx Ο χρήστης KenJiNx δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-12-2011
Περιοχή: Καβάλα
Μηνύματα: 266
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
ενα χρυσοψαρο, η μικρα κοχυλοψαρα,η μια ομαδα κορυντορας μονο με ευκολα, γρηγορης αναπτυξης φυτα.
απολα αυτα,θα προτιμουσα τα κοχυλοψαρα η τα κορυντορας περισσοτερο.
τα χρυσοψαρα με τους ρυπους που παραγουν ισως ειναι θεμα στα λιτρα αυτα.
Ευχαριστώ για την απάντηση! Corydoras είχα και τα λάτρευα αλλά θα ήθελα κάτι διαφορετικό για αλλαγή και γνώσεις.. Επίσης δεν θέλω να βάλω σχεδόν καθόλου φυτά γιατί θέλουν περιποίηση..

Τώρα διαβάζω για τα κοχυλόψαρα, και μ' αρέσουν αρκετά.. Μπορώ να βάλω 4-5 πέτρες ώστε να κάνουν μερικές φωλιές και κρυψώνες εκεί, και αρκετά κελύφη από σαλιγκάρια του κήπου τα βρώσιμα. Και καμιά ανούμπια πάνω στις πέτρες για το χρώμα.. Η μαύρη άμμος θα κάνει δουλειά ή θα υπάρχει πρόβλημα πιστεύεις?

Ευχαριστώ και πάλι!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω θα προτεινα εναν μονομαχο εναν πλακατ (ειναι η αδυναμια μου) θα ειναι αρχοντας, και μερικα σαλιγγαρακια
φυτα αργης αναπτυξης και τελειωσες.Μια χαρα τα γεμιζει 100 λιτρα μονος του ο μονομαχος

Φανταστικοί οι μονομάχοι. Έχω ένα παροπλισμένο 40άρι στην άκρη... Αν βρω χρόνο σε λίγο καιρό ίσως να κάνω ένα μικρό να το βάλω στο δωμάτιο, με έναν μονομάχο, ελάχιστο φωτισμό και φυτά αργής ανάπτυξης. Αλλά σίγουρα θέλει παραπάνω φροντίδα ένα τέτοιο ενυδρείο.. Οι μονομάχοι είναι παρεξηγημένα ψάρια που θέλουν πολύ προσοχή, αλλά δείχνουν τα χρώματά τους και την συμπεριφορά τους και σε αποζημιώνουν..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 10 queries