Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 29-09-13, 11:53
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dll53 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω πάει σε 2 Petshop ένα τον ωκεανό στην βουλιαγμένης και εχθές πήγα σε ένα το myaquarium στην χαμοστέρνας 14.

και ποιος σου πουλησε τι?για να ξερω αν περασω απτον ωκεανο,τι να του πωκαι ποιος υπαλληλος ητανε?ψηλος,κοντος,η μεσαιος και γεματος?(στειλτο με πμ αυτο αν δε θες να το γραψεις εδω)



Μήπως ξέρετε που μπορώ να βρώ καινούργιες βεντούζες για τον θερμοστάτη γιατι οι παλιές έχουν σκληρυνει και δεν κολλάνε?

αυτες που εχεις,βραστες κανα 3λεπτο-5λεπτο και θαναι οκ μαλον.δοκιμασε αυτο πριν πας να αγορασεις καινουριες


Ναι το έχω ανοίξει, μήπως ξέρεις πως μπορώ να το χρησιμοποιήσω? αν βάλω αυτά τα βακτήριδια αλλάζει κάτι? Η αμμωνία συνεχίζει και χρειάζεται σωστά? Δεν με νοιάζει να μην το χρησημοποιήσω αν ειναι να τα κάνω μπάχαλο
το μπουκαλι γραφει πανω του δοσολογια αν θες να βαλεις.αφου ομως προκειται να βαλεις αμμωνια στο ενυδρειο για να στρωσεις,μπορεις να μην το βαλεις προς το παρον για να μη σε μπερδεψει κατι.ετσι κιαλλιως δεν θα προσφερει κατι ιδιαιτερο τωρα,ενα γενικο conditioner ειναι.δεν διαβαζω κατι στην περιγραφη του που θα προσφερει κατι ιδιαιτερο στο στρωσιμο.(αν βλεπει καποιος κατι αλλο,ας μου το δειξει,μηπως το εχασα)
παντως αν θες να βαλεις δεν θα κανεις κακο.

γραφει οτι περιεχει βακτηρια,αλλα αυτο που βλεπω ειναι οτι κυριως βοηθαει στην διαλυση των οργανικων.και ετσι εμμεσα,βοηθαει το στρωσιμο.
εσυ οργανικα δεν εχεις προς το παρον,οποτε μαυτη τη λογικη δεν νομιζω οτι θα προσφερει κατι αλλο.ισως να γλυτωσεις κανα δυο μερες απτην ολη διαδικασια αλλα δεν πιστευω κατι παραπανω...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01566 seconds with 11 queries