Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 17-01-13, 21:43
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klipitiklopos Εμφάνιση μηνυμάτων
φροντιζε να δοκιμαζει ο ιδιος πρωτα, τροφες που εφερνε απο την Ασια.



οκ, επρεπε να χαμηλωσει λιγο τη θερμοκρασια γιατι σφιξαν οι ζεστες (σταδιακα ομως μη παθει κανενα θερμικο σοκ) και μετα να βρει να χμμμ.... "ζευγαρωσει" το λενε? για να ξελαμπικαρει...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Από το 1986 διατηρώ ενυδρεία κι έχω ρουφήξει νερά από λάστιχο, έχω βάλει τα χέρια στο νερό κι έχω πλύνει το φίλτρο με γυμνά χέρια (η αλήθεια είναι ότι μετά από αυτό που είπε ο Andros θα χρησιμοποιώ γάντια τουλάχιστον για την αλλαγή φίλτρου) χωρίς να πάθω τίποτα. Βέβαια δεν διαφωνώ πως χρειάζονται προφυλάξεις, αλλά θεωρώ το άρθρο λίγο υπερβολικό.
Ίσως επειδή ανήκω στη γενιά που παιδιά παίζαμε πετροπόλεμο και μπάλα σε οικόπεδα ή πίναμε νερό απ' το λάστιχο

βασικα εγω θα ελεγα ανηκω στη γεννια που αναφερεσαι, αν οπως λες εχεις απο το 86 ενυδρεια μαλλον ανηκεις στη γενια που εφτιαχνε λιθινα εργαλεια

χιουμορ κανω φυσικα μην παρεξηγηθεις


Τετοιες προφυλαξεις θα παρει καποιος που κοβεται και δε βγαινει απο το σπιτι για να μην μπει μεσα του καποιο μικροβιο...
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 17-01-13 στις 21:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02111 seconds with 10 queries