Θέμα: prime
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 23-06-12, 21:15
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφου δεν υπαρχει αστυνομια ζωων να τον καταγγειλω και να του "κλεισουν" το ενυδρειο , θα του εκανα δωρο (γιατι μπορει να μην εχει λεφτα ο ανθρωπος ) ενα μεγαλο (500ml) prime, να τη βγαλει για 4-5 χρονια, και θα του ελεγα να βαζει στο ενυδρειο δοσολογια για ολα τα λιτρα πριν κανει την αλλαγη,
α δεν καταλαβες, αν του δωσεις 500ml prime για 4-5 χρονια θα το ριξει ολο μεσα για να τον καλυψει για τα υπολοιπα 4- 5 χρονια... ειναι περιπτωσαρα μιλαμε

Παράθεση:
η οποια θα γινεται με λαστιχο (συνδεδεμενο στη μπαταρια του μπανιου - το χειμωνα μιξη μισο μισο περιπου για να εχει ιδια θερμοκρασια με του ενυδρειου, το καλοκαιρι αναλαγα), αφου θα το εχει ανοιξει απο πριν να τρεξει καλα νερο απο μεσα και να βγαινει φρεσκο νερο,
παλι δεν καταλαβες, οταν εκανε αλλαγες εκανε με τον κουβα της καθαριστριας και εριχνε το νερο σα να χυνει τη μπουγαδα στο μπαλκονι του.
Οταν του ειπα για τις αλλαγες η απαντηση ηταν "ελα μωρε δε γαμ...ται, ψαρια ειναι, δεν εχω χρονο για τετοια"
Εκει πια τον πληροφορησα πως ειναι καλυτερα μονο να συμπληρωνει και να μην ξανα-αλαξει νερο...
νομιζω ηταν το πιο ανθρωπιστικο για τα ψαρακια και πετυχε, αφου παλια δε βγαζαν ουτε δυο μηνες



Παράθεση:
Εναλλακτικα μπορει να προσλαβει εναν ανθρωπο να του κανει συντηρηση και διακοσμηση στο ενυδρειο γιατι μου μυριζει και πολυ κιτσαρία.
ΑΑΑΑ... δε γνωριζεις αυτη τη φαρα, οι νθρωποι αυτοι δεν εχουν λεφτα για τιποτα, παντα δουλευουν με "φιλους που θα κανουν τη δουλεια μισοτιμης"


αστα...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων

οντως ρε παιδι μου μερικοι ανθρωποι,οσα λεφτα και ναχουνε παλι ζωα θαναι...nick ελπιζω να μην παρεξηγηθεις για τον πελατη σου
ναι... να τα ν και κανενας καλοπληρωτης...
ειναι απο αυτους που εξ αιτιας τους ειμαι "λογιστικα παμπλουτος" αλλα πραγματικα παμφτωχος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 23-06-12 στις 21:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01562 seconds with 11 queries