Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 12-09-11, 14:11
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από faceck Εμφάνιση μηνυμάτων
το συγκεκριμενο μαγαζι απο τι βλεπω οι περισοτεροι το κατακρινετε αλλα εγω πιστευω ειναι απο τα καλυτερα που υπαρχουν στην αθηνα..καταρχην ενα πολυ μεγαλο βημα που εχουν κανει ειναι το ότι εχουν τους μονομαχους σε δικα τους ενυδρειακια με δικη τους φίλτρανση κτλπ..κατι που θα έπρεπε να εκαναν όλα τα πετ σοπ σε αυτο τους βγαζω το καπελο όπως και στην οργανωτικοτητα τους..επισης ειχα παρει ενα ενυδρειο και μου δωσαν 50% της αξιας του σε προιοντα και φυτα κατι που δεν κανουν αλλα μαγαζια..δεν θελω να το διαφημησω αλλα ουτε και να το δυσφημησω εμενα μου φερθηκαν αψογα αν εξαιρεσουμε ότι ενας υπαλληλος δεν ηξερε την τυφλα του.
ακριβως ετσι! καλα κανεις και το λες! και για να ειμαι δικαιος να πω επισης οτι τις πρωτες φορες που ειχα παει κιεγω δεν ειχα κανενα παραπονο.βεβαια δεν ειχα πολλα παρε δωσε απλα πηγα, βρηκα αυτο που ηθελα,ψωνισα και εφυγα.

δεχομαι και το οτι προσεχουνε τους μονομαχους.σημαντικο για τα ψαρια αλλα αυτο θα επρεπε να ειναι αυτονοητο.μη φτασουμε δηλαδη να επιβραβευουμε και τα αυτονοητα γιατι ετσι δεν προκειται να παμε μπροστα ποτε... οχι οτι τωρα παμε αλλα τεσπα

αλλα σκεψου το εξης.
απο δυο φιλια και μια μπουνια τι θα θυμασαι περισσοτερο?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων

Εφοσον δεν θελετε ορισμενοι να καταλαβετε οτι ειναι προς το συμφερον ολων μας να υπαρχουν πολλα μαγαζια για μας και το χομπι μας,αν θελετε μπορουμε να αρχισουμε να θαβουμε μερικα η ακομα και ολα,και μετα να ψαχνουμε τα αγαπημενα μας ψαρακια ,ειδικα εμεις που ζουμε στην επαρχεια με τα κυαλια.

δε ζηταει κανεις να κλεισει κανενα μαγαζι.αυτο που πρεπει να ζητανε ολοι ειναι να δουλευουν ολοι σωστα(πραγμα ιδανικο και αδυνατο ταυτοχρονα)η να μεινουν αυτοι που ειναι σωστοι επαγγελματιες και σωστοι προς τους πελατες τους αλλα και στο "εμπορευμα" τους που στην προκειμενη περιπτωση ειναι ζωες...

το τι ειναι ανεντιμο και τι οχι ειναι αλλη μεγαλη συζητηση....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 12-09-11 στις 14:11 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01705 seconds with 11 queries