Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 02-06-11, 19:13
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

αυτο λεω κιεγω αλλα εχω δει παρα πολλα.ο περισσοτεροι ζητανε οτι θελουνε.βεβαια δεν ξερω με τα τζαμια τι παιζεται.
-------------------------
λοιπον το πηγα στον ανθρωπο στον πειραια,μου ειπε πως το καλυτερο ειναι να μην βγει ο ραγισμενος πατος,γιατι θα χρειαζεται και αλλα πραγματα μετα και θα βγει ακριβο οποτε θα συμφερει περισσοτερο να παρω καινουριο ενυδρειο.μου ειπε ομως πως το καλυτερο ειναι να κολληθει κιαλλο τζαμι κατω απτον ραγισμενο πατο και καποια κομματια σαν νευρα για περισσοτερη ασφαλεια και δεν θα εχει κανενα προβλημα.εκεινος μου προτεινε 5αρι τζαμι για φτηνα και 10αρι για ναναι¨"αθανατο" επειδη το 10αρι εβγαινε τσιμπημενο τον ρωτησα να υπαρχει κατι ενδιαμεσο και βρηκε κομματι να βαλει τριπλεξ οπως μου τοπε,δυο κομματια γυαλι 4χιλ κολλημενα και μονομενα.8 χιλιιοστα τζαμι δηλαδη.του ειπα να το κανει και θα δουμε τωρα τι να πω.πως σας ακουγεται? το παλικαρι εκει μου ειπε οτι ειναι κιαυτος χομπιστας και ασχολειται με κατασκευες και σιγουρα ξερει απο τζαμια πολυ περισσοτερα απο μενα αφου ειναι και επαγγελματιας.και η αληθεια ειναι πως ητανε πολυ εξυπηρετικος που του μιλησα και μου φανηκε καλο παιδι και σιγουρος γιαυτα που μουλεγε.εσας πως σας ακουγεται ομως?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 02-06-11 στις 19:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01481 seconds with 11 queries