Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 18-02-11, 00:00
stefanos9 Ο χρήστης stefanos9 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-12-2009
Περιοχή: Μεταμόρφωση Αττικής
Μηνύματα: 37
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Κριμα τα καημενα τα ψαρακια!

ΝΟ3 μετρουσες τοτε?

Διαβασε εδω http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=29949 πως γινεται το στησιμο απο την αρχη ... Νομιζω οτι θα σε καλυψει!

** Δε χρειαζεται να ευχαριστεις για τιποτα!!
Μετρούσα γύρω στα 2.5 - 5.0 ppm. Δε ξέρω γενικά πως πήγε. Άσε είχα τσαντιστεί πολύ με τον εαυτό μου.

Το κείμενο το είχα διαβάσει όπως και άλλα και γενικά έχω απορίες. Τις γράφω όπως μου έρχονται.

1. Το μπλε χαλίκι που είχα πάρει την πρώτη φορά είναι οκ να το πάρω πάλι; Ρωτάω γιατί θέλω να βάλω απλά και χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις φυτά και θέλω να συμβαδίζουν αυτά τα δύο.

2. Να προτιμήσω να πάρω ένα κομμάτι ξύλο; Θα βοηθήσει σε περίπτωση που πάρω Guppies ξανά;

3. Επειδή το διαβάζω συχνά ότι θα πρέπει να έχουμε αποφασίσει τι ψαράκια θα πάρουμε πριν ξεκινήσουμε το οτιδήποτε πρέπει να κοιτάξω κάτι το ιδιαίτερο αν πάρω Guppies; Ή αν είναι και μου πείτε για κάποια άλλα τι ιδιαίτερο θα πρέπει να κάνω;

Τα ρωτάω αυτά γιατί αν είναι να ξεκινήσω το στρώσιμο να έχω το ενυδρείο ολοκληρωμένο και έτοιμο να μπούνε τα ψαράκια μόλις ολοκληρωθεί. Να μη χρειαστεί να κάνω προσθήκες / αφαιρέσεις την τελευταία στιγμή....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries