Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 29-01-09, 15:58
decathloman Ο χρήστης decathloman δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-12-2008
Περιοχή: drama
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην decathloman
Προεπιλογή και ποιος σου το πε εσενα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου περασε καθολου απο το μυαλο οτι οι ανθρωποι που ενοχλεις με pm και τηλεφωνα μπορει να βρισκονται στην δουλεια τους, στο γραφειο, με την οικογενεια τους η απλα θελουν να ξεκουραστουν χωρις ενοχλησεις;
Η ουσια υπαρξης του Φορουμ ειναι η δημοσια συζητηση πανω σε ενυδρειακα θεματα. στελνουμε pm σε φιλους για να επικοινωνησουμε και να πουμε ασχετα πραγματα.
Ο,τι θελεις να το ρωτας δημοσια και οποιος θελει απαντα. Εξαλλου δεν κανεις 1-2 ουσιαστικες ερωτησεις καθε φορα, αλλα βομβαρδιζεις με 10,15,20 ερωτησεις σε καθε σου ποστ και ο αλλος για να απαντησει πρεπει να διαθεσει παρα πολυ χρονο.
Δειξε σε παρακαλω περισσοτερη ευγενεια και διακριτικοτητα προς αυτους που καθονται και ασχολουνται μαζι σου χωρις να εχουν καποια υποχρεωση.
Και πανω απ ολα υπομονη. Ολοι περασαμε απο το σταδιο στο οποιο εισαι εσυ τωρα, αλλα δεν τα περιμεναμε ολα ετοιμα απο την 1η μερα, διαβασαμε, ακουσαμε προσεκτικα και χωρις να γινουμε ενοχλητικοι η αγενεις στησαμε τα πρωτα μας ενυδρεια με τις συμβουλες που μας δοθηκαν, αλλα και με δικες μας αναζητησεις για γνωση.

βασικα εσυ δεν εισαι ευγενικος απο οτι διαβαζω και δεν μου αρεσει το υφακι σου καθολου ακριβως οπως το ειπες αν γουσταρεις απαντας.και που ξερεις εσυ τι σε κοφτει δηλ και συγνωμη αλλα εισαι πολυ εριστικος τι σε κοφτει εσενα και που με ξερεις για να με πεις ενοχλητικο .κανεναν δεν ενοχλω πως ειναι δυνατον να το κανω εισαι πολυ αυθερετος λοιπον.μαθε εσυ να εισαι ευγενικος με τοουσ αλλους για να γινω κι εγω μαζι σου και πιστεψε δεν ξερεις εσυ καθολου ποσο ευγενικος ειμαι και διακριτικος μπορεις να ρωτισεις τον καλομοιρη που με περναει εναν χρονο και οταν τον πηρα τηλ αλλα και στα μνματα του μιλουσα στον πληθυντικο το πιασες λοιπον κυριε ευγενικε?και πιστεψε το οταν ησουν ασχετος (δεν ξερω τι εισαι τωρα και δεν με ενδιαφερει)δεν εκανεες 15 ερωτισεις εκανες 115 ισως.ειμαι νεος στο χομπυ οπωσ και παρα πολλοι αλλοι που διαβαζω και διαβαζω μεγαλυτερα ποστ απο τα δικαμου και πολυ περισσοτερες ερωτισεις στις οποιες δινονται απαντισεις.αρα κανε μοκο κοινως βουλωστο.και αν θελει ο admin aσ με κανει ban gia αναρμοστη συμπεριφορα προς την δικη σου ερειστικη απαντηση..ευχαριστω.φαντασου να ενοχλουσα και σενα τον ιδιο τι αλλο θα γραφες.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01698 seconds with 11 queries