Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 29-01-09, 12:37
decathloman Ο χρήστης decathloman δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-12-2008
Περιοχή: drama
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην decathloman
Προεπιλογή wow

wowwwwowow τι ητΑΝ αυτο για τον ζεολιθο χαχα.ευχαριστω παρα πολυ παιδια πανο ολο το ιδιο λες δεν θα σχολιασω τπτ.σας ευχαριστω παρα πολυ παιδια ειδικα τον χοντρος και καλομοιρης .ησασταν παρα πολυ κατατοπιστικοι να στε καλα.και ειλικρινα συγνωμη για τον χρονο που σας ξοδεψα..thanks very much. loipon απλα να απαντησω στον χοντρο φιλε μου την εχω διαβασει ολη αυτη την σελιδα που μου λες σε καταλαβαινω και ολα οσα ειπες τα ηξερα τα ειχα διαβασει σχεδον ολα .η αληθεια ειναι οτι οταν σε ρωταω κατι συγεκριμενο δεν απαντας συγκεκριμενα και το πας γυρω γυρω κανενα προβλημα δεν πειρααζει.λοιπον πες οτι βρηκαμε φυτα που δεν προκειται γτι οσα παρακαλητα κια ν κανουμε και οσες προσευχες πολυ δυσκολο τεσπα πες οτι βρηκα φυτα ..το δευτερο προβλημα μου και μεγαλυτερο ειναι το εξης μου αρεσουν παρα πολλα ψαρια και δεν ξερω τους καταληλους συνδιασμοους τους καλητερους για τη ομαλη επιβιωση εσεις που ειστε εμποιροι μπορειτε να μου πειτε διαφορες προταεις μην πεις παλι να διαβασω τπ τσαμισα το εμαθα απο εξω ..λοιπον ακου τωρα τι μου αρεσουν.και θα σου πω κατι στο τελος.

Ροδοτομος, λαμπεο, κλοουν, ινδιανακια, χηρες, γκουραμι, αρλεκινος, ζεβρακια ντανιο νομιζω λεγονται, νεον , κοκκινοματηδες,αλπινος ,γατοψαρα μικρα ομως νομιζω καταλληλα τα παντα εσεις θα μου πειτε για τα κορυντορας , RAMIREZI ,Tιγρακια, σκαλαρια λιγο, αγγελοψαρα ,ΔΟλαρια,καρδιαναλιος,,μολινεζια , μολυ γκαπυ, πλατυ, colisa lalia, kai
TΩΡΑ θα ηθελα αν εχεις την ευχαριστηση να με βοηθησεις ειναι το σημαντικοτερο αυτο για μενα.τα barbs moy areson kai ta cherry barbs.ta barbs kai ta barbus ειναι το ιδιο?
αν οπως λες ζωωτοκα στα 120 λιτρα μου θα θελα να μου πειτε και συμφωνα με το νερο μου.διαβασα αυτον τον συνδιασμο απο τον τολη γκαπυ μολυ πλατυ πανε και τα ντανιο μικρα γκουραμι και μικρα barbs kai jordanella floridae.αυτος ο συνδιαμος αλλος μεσα στο φορουμ μου ειπε οτι δεν τραιριαζει .ξερετε τι με στεναχωρει οτι τα γκαπυ και αυτα τα ζωωτοκα ζουνε μοναχα 2 χρονια ειναι λιγα καταλαβατε ειναι κριμα εγω θελω και δενομαι μ αυτα να ζουνε πολλα χρονια και γενικα θελω αν ασχοληθω με μικρα ψαρακια .μποειτε να μου πειτε καποιουσ ακριβης συνδιασμου και ποσα για τα λιτρα μου?μου αρεσουν πολυ τα νεον ψηερρυ βαρβς και τιγρακια και ζεβρα τεσπα θα περιμενω να παρω ιδεες.συγνωμη 1000 συγνωμη για το μεγαλο ποστ αλλα ηταν το μεγαλο μου προβλημα.σας ευχαριστω παρα πολυ για οποιαδηποτε απαντηση.φιλ ε χοντρος και καλομοιρης με βοηθατε πολυ και σας ευχαριστω παρα πολυ.σας το χρωσταω και αν καταλαβα καλα ειδικα ο χοντρος αγαπαει πολυ το φαγητο θα σου εκανα το τραπεζι για να συζητησω μαζι σου και να ριμαξουμε τα κρεατα και οτι αλλο θελει η ψυχη σου και συ φυσικα καλομοιρης,αν και νομιζω χοντρος δεν τρωωσ παραπανω απο μενα ..χαχαχ παντα φιλικα.να στε καλα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01690 seconds with 11 queries