Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 21-06-08, 14:59
Το avatar του χρήστη kalagio
kalagio Ο χρήστης kalagio δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-04-2008
Περιοχή: Μόναχο
Μηνύματα: 164
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PeLeCaN Εμφάνιση μηνυμάτων
Το επόμενο είναι στατιστικό που έχω συλλέξει:

Οι περισσότεροι γνωστοί και φίλοι μου δεν τους αρέσουν τα ενυδρεία malawi. Τους φαίνονται πολλες οι πέτρες. Εάν λοιπόν έχεις σαν κριτήριο την ομορφιά του ενυδρείου όπως την αντιλαμβάνονται άλλοι, προτίμησε ένα φυτεμένο ή κάποιο άλλη κατηγορία.

Η πολλή πέτρα αλλά και η απουσία ψαριών(κρύβονται οι κιχλίδες όταν υπάρχει κόσμος) δεν το κάνουν δημοφιλές το ενυδρείο

Βέβαια όλα αυτά είναι προσωπική γνώμη απο το ενυδρείο που διατηρώ εγώ. Επίσης θα μπορούσα να σου αναφέρω άπειρα θετικά εάν τα θέλεις...
Φυσικά και θα ήθελα να τα αναφερεις!Θα ηθελα επισης να μου πεις ποια ειναι η ρουτινα ενος τετοιου ενυδρειου δλδ αλλαγες νερου μετρησεις.Υπαρχει κάτι που διαφερει σημαντικα σε συγκριση με ενα φυτεμενο(εννοω εκτος απο τα λιπασματα κάτι που γινεται μονο σε κιχλιδοενυδρειο)?Οσο για τις πέτρες και την όμορφια δε με απασχολει και τοσο.Ενα φυτεμένο έχω ήδη και θα ήθελα να δοκιμάσω και κάτι διαφορετικό.Φυσικά καμία σχεση δεν εχει το ένα με το άλλο.Αλλη ομορφιά το φυτεμένο αλλα και τα έξοδα και ο χρόνος ειναι πολύ περισσότερα!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01372 seconds with 10 queries