Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 22-11-07, 17:03
Βαγγέλης (Dearangelo) Ο χρήστης Βαγγέλης (Dearangelo) δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-06-2007
Περιοχή: Ν Ηράκλειο
Μηνύματα: 247
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Βαγγέλης (Dearangelo) Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Βαγγέλης (Dearangelo)
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tkagem Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλύτερα φίλε μου να αποφεύγεις να απαντάς άν δέν είσαι σίγουρος γιατί ο Γιάννης,κι ο κάθε Γιάννης, σαν αρχάριος άν δέν ήξερε θα ακολουθούσε την λανθασμένη συμβουλή που του έδωσες και μετά θα έτρεχε ο άνθρωπος....
Μιά πρόταση και μάλιστα με προβληματισμό και προτροπή προς διερεύνηση έκανα, ο κάθε Γιάννης θα πρέπει να ερευνά πριν κάνει κάτι έτσι κι αλλιώς...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tkagem Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλύτερα φίλε μου να αποφεύγεις να απαντάς άν δέν είσαι σίγουρος γιατί ο Γιάννης,κι ο κάθε Γιάννης, σαν αρχάριος άν δέν ήξερε θα ακολουθούσε την λανθασμένη συμβουλή που του έδωσες και μετά θα έτρεχε ο άνθρωπος....
... η μήπως εσύ είσαι σίγουρος περι του αντιθέτου?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giannis-Patra Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι όντως ετσι ειναι!Το θεμα βεβαια που ''σωνει'' εμενα στο να εχω την κριση να ''αποφευγω'' μη ''εγκυρες'' απαντησεις τετοιου τύπου είναι οτι ειμαι επι πτυχιο φοιτητης στο Τμημα Επιστημη Υλικων στο ΑΕΙ Πατρας
... καλό πτυχίο φίλε μου!

το μόνο όμως που είπα, ήταν.. "what if?"
η μήπως δεν?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Βαγγέλης (Dearangelo) : 22-11-07 στις 17:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02332 seconds with 10 queries