Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 18-11-07, 20:22
WILD_RIDER Ο χρήστης WILD_RIDER δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2007
Περιοχή: .
Μηνύματα: 160
Angry

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα παιδια που απάντησαν μέχρι στιγμής και έθεσαν πολύ σημαντικά θέματα. Κατά σειρά απαντησεων λοπον:

1) Tricky: Χίλια ευχαριστώ και παλι φιλε. Δεν ξέρω αν περιλαμβάνεται και η βάση ουτε αν ισχυει ακομα η προσφορα; αλλά σίγουρα είναι παρα πολυ ενδιαφέρον το θέμα.

2) Stelios_Rjk: Ειλικρινα δεν το περιμενα να εμφανιστει τέτοιο πρόβλημα σε ενυδρείο RIO 180 (Juwel μάλλον ε?). Αν θέλεις όμως να τσεκάρεις όμως δες
http://www.aquatek.gr/vb/archive/index.php/t-8927.html με τίτλο
Υπολογισμος πάχους τζαμιών για την κατασκευη ενυδρειου
. Σίγουρα όμως θα το τσεκάτω γιατι οντως τα λίτρα είναι πολλα και δεν θελω να πετάξω τα λεφτά μου. Προς ενημέρωση σου το 200λιτρο μου είναι M & A και με εχει βγάλει παληκάρι 10 χρόνια τώρα (και μπορω να πω οτι αντεχει αλλα τόσα) αλλα τι να κανω που τα Oscarakia τρωνε πολυ και μεγαλωνουν με τρελλα? Όσο για τις τελικές τιμές που έχω απο βιοτεχνια (μετα την έκπτωση με το επιπλο) δες:
150χ60χ75 - 675 λιτρα = 1.045ευρω

120χ60χ75 = 540 λιτρα = 822ευρω
200χ60χ75 = 900 λιτρα = 1.427ευρω

3) netblues: Χίλια ευχαριστω για την ενημέρωση. Έχω ήδη στείλει e-mail στο Reptilica και μετα την έλευση μιας εβδομαδας μου απαντησαν οτι ..... δεν μιλουν ελληνικά!!! Αγγλικά γνωριζω άπταιστα αλλα ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως προσπαθούν να πουλήσουν στην Ελλάδα ..... χωρις να καταλαβαίνουν καν την ελληνικη γλώσσα! Και σίγουρα σε καμμια περιπτωση δεν στελνω προκαταβολη οχι μονο σε αυτους αλλα και σε οποιοδηποτε άλλο e-shop. Ούτε εχω εμπιστοσυνη στην χρηση πιστωτικων καρτων.

Σας ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες για μια ακομα φορα και παρακαλω οποιος αλλον γνωριζει κατι να μας το πει ωστε να αλληλοβοηθηθουμε ολοι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tolis : 18-11-07 στις 21:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01914 seconds with 11 queries