Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 03-06-07, 11:23
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mariah Εμφάνιση μηνυμάτων
....Ασε που θα σωσεις και αλλον ενα μονομαχο απο πλαστικο ποτηρακι!
Τώρα σ'αυτό έχεις απόλυτο δίκιο. Κάθε φορά που τους βλέπω στα μαγαζά στο ποτήρι, με πιάνει η καρδιά μου.
Τα μονομαχάκια όμως δεν είναι τα αγαπημένα μου ψαράκια, οπότε αν μπει κάποιο ψάρι στον κηπάκο, δε νομίζω να είναι μονομαχάκι.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Xotikouli Εμφάνιση μηνυμάτων
Η επιφύλαξη είναι καθαρά από άποψη σύνθεσης. Όλα τα άλλα είναι προσεκτικά διαλεγμένα και έχουν μικρά φυλλαράκια (όπως ταιριάζει σε τέτοια μικρά ενυδρεία) ενώ αυτό είναι στο όριο και είναι και κάπως "μόνο του" εκεί. Μπορεί να δείξει διαφορετικά όμως όταν μεγαλώσουν τα φυτά.
Ακριβώς όπως το λές είναι. Πράγματι παράταιρο. Μπήκε μόνο και μόνο για να δω την πορεία του εκτός νερού. Γι αυτό το λόγο και μπήκε στη γωνίτσα μόνο του. Ετσι , αν χρειαστεί να μπορώ να το βγάλω χωρίς να χαλάσω το...concept. Τώρα, αν μεγαλώσει και φουντώσει (η ελπίδα πεθαίνει τελευταία) και πηγαίνει η... αντίθεση με την υπόλοιπη εικόνα, θα μείνει. Αλλοιώς όχι.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Xotikouli Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομίζω κι εγώ πάντως ότι το φίλτρο θα κάνει καλό και στα φυτά. Δεν ξέρω πως θα είναι τα πράγματα με στάσιμο νερό
Μάλλον απ'οτι βλέπω θα βάλω τελικά.....
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
αληθεια σου μεγαλωσαν καθολου?
Τα σαλιγγάρια στον κηπάκο είναι δύο μεγάλα. Από τα μωράκια σου, δύο έχει πάρει το μάτι μου όταν εμφανίζονται που και που, τα οποία είναι μικρούλια ακόμα. Τα υπόλοιπα ή δεν τα βλέπω με τόσα φυτά, ή δεν υπάρχουν.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Xotikouli Εμφάνιση μηνυμάτων
Τόσο μια χαρά που ετοιμάζω κι εγώ έναν πειραματικό κήπο χωρίς νερό.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klaz Εμφάνιση μηνυμάτων
....τι γινεται....? ολοι μαζι συνεννοημενοι ειμαστε....??
Αντε...άντε... να γίνουμε πολλοί, και να την πέσουμε στον Πρόεδρο να ξάνει ξεχωριστό θέμα για κηπάκους

Για πείτε μου τώρα, αν είναι να βάλω ψαράκι, τι μπορώ να βάλω εκτός από μονομάχο?????
Τώρα που μου βάλατε φυτιλιές για ψάρι, πείτε και καμιά ιδέα !!!
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01737 seconds with 10 queries