Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #75  
Παλιά 02-07-17, 16:11
Το avatar του χρήστη nxatzhiwannou
nxatzhiwannou Ο χρήστης nxatzhiwannou δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-05-2017
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 110
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitra_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Όλα αυτά είναι αρσενικά εκτός απο τη δεύτερη φωτογραφία αυτό με τη κίτρινη ουριτσα την μικρή.
Τα θηλυκά έχουν πιο μεγαλο σωμα, με μικρές ουρές στρογγυλές , σε καμια περιπτωση βενταλωτες ουρες κι δεν έχουν πράγματα κια να εξέχουν.
Το πορτοκαλί βλέπεις που έχει κάτι που εξέχει απο κατωωω; Με αυτό κανει παιδάκια. Και είναι αρσενικό.
Πάρε καμια θηλυκιά ακόμα , κανονικά ξέρεις πως πηγαίνουν. Αλλά θα κανουν παιδάκια τελικά κι θα εχεις κι από τα δυο. Ωστόσο είναι λίγο ταλαιπωρημένα , αν μπορείς ρίξε τους αλατακι . οι ουριτσες τους δεν μου φαίνονται καλά.
Να σε ρωτησω που μένεις ; κι απο που παιρνεις;


Τα τελευταία που με κορόιδεψαν ή δεν ήξεραν ήταν στο aquario.gr στον ταύρο


Sent from my iPhone using Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitra_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να πω. Έχω καιρό να πάρω γιατί μου είχαν αρρωστήσει οτι έπαιρνα για αυτό σου είπα να τα κοιταξεις καλά. Νομιζα οτι είχε τύχει μόνο σε εμένα. Κρίμα γιατί ήραν καλό μαγαζί. Εγώ δεν το είχα συμβουλευτεί να σου πω την αλήθεια ποτε γιατί πηγαίναμε ξέροντας τι θέλω. Απογοητευτηκα πολύ τώρα που μου το πες.


Και εμένα μου είχαν πει να πάω γιατί είναι πολύ καλό !! Και όταν τους είπα σε άλλο υπάλληλο ότι μου είχαν δώσει αυτά μου είπε ότι αναγκάζονται καμία φορά να δίνουν ότι θέλει ο πελάτης! Ούτε που ήξερα εντωμεταξύ απλά ρώτησα τι μπορώ να βάλω και μου έδειξε ! Έτσι τα πήρα ! Και δεν είχε και καθόλου τρόπους ! Καθόλου


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nxatzhiwannou : 02-07-17 στις 16:11 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01467 seconds with 10 queries