PDA

Επιστροφή στο Forum : Θεσσαλονίκη έρχομαι


pani
11-05-06, 11:55
Φίλες και Φίλοι στη Θεσαλλονίκη,
Η απόφαση πάρθηκε τα εισητήρια εκδόθηκαν τα ξενοδοχεία κρατήθηκαν και εγώ ετοιμάζω τις βαλίτσες μου για να πετάξω στη όμορφη πόλη σας. Λοιπόν 1η Ιουνίου, φθάνω στη Θεσαλλονίκη και την Κυριακή θα είμαι οπωσδήποτε στη συνάντηση σας. Ελπίζω ότι η παρουσία μου θα δώσει σε όλους μας χαρά και συγκίνηση όπως και τη πρώτη φορά.

klaz
11-05-06, 12:26
Φίλες και Φίλοι στη Θεσαλλονίκη,
Η απόφαση πάρθηκε τα εισητήρια εκδόθηκαν τα ξενοδοχεία κρατήθηκαν και εγώ ετοιμάζω τις βαλίτσες μου για να πετάξω στη όμορφη πόλη σας. Λοιπόν 1η Ιουνίου, φθάνω στη Θεσαλλονίκη και την Κυριακή θα είμαι οπωσδήποτε στη συνάντηση σας. Ελπίζω ότι η παρουσία μου θα δώσει σε όλους μας χαρά και συγκίνηση όπως και τη πρώτη φορά.ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ....:p :p ελα επιτελους να γνωριστουμε και απο κοντα,και αν ταιριαξουν τα πραγματα... που ξερεις.......??..μπορει να γευτεις τα περιβοητα ψητα μου.....:D

Μάγδα
11-05-06, 12:51
Φυσικά και θα μας δώσει χαρά και συγκίνηση και μεγαλύτερη μάλιστα αφού ξαναέρχεσαι τόσο γρήγορα κοντά μας!

Αν δεν καταφέρει ο Κώστας να γευτούμε τα ψητά του το σίγουρο είναι ότι θα τα γευτούμε κάπου αλλού ;)

Καλώς να μας έρθεις :smt055

Pritanis
11-05-06, 13:26
αυτη τη φορα θα ειμαι και εγω οποτε θα συναντησεις τον μονο σοβαρο της παρεας;) ;) :p :p :p

Ιορδάνης
11-05-06, 17:57
:smt026:smt026:smt026-+9-+9-+9:smt041:smt041:smt041+-8+-8+-8

mikenuke
11-05-06, 20:12
ΑΜΗΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ....:p :p ελα επιτελους να γνωριστουμε και απο κοντα,και αν ταιριαξουν τα πραγματα... που ξερεις.......??..μπορει να γευτεις τα περιβοητα ψητα μου.....:D
Απο οτι φαινεται μονο για εκλεκτους ειναι αυτα τα ψητα, οποτε οποιος θελει τσιμπουσι να προχωρησει σε λαδωμα του κλαζ!!!!!!!!! Τα ακους πρυτανη?...ακουω να λες!

klaz
11-05-06, 20:18
Απο οτι φαινεται μονο για εκλεκτους ειναι αυτα τα ψητα, οποτε οποιος θελει τσιμπουσι να προχωρησει σε λαδωμα του κλαζ!!!!!!!!! Τα ακους πρυτανη?...ακουω να λες!το σπιτι μου ειναι ανοιχτο σε ολους,ο θειος κλαζ δεν λαδωνεται...ο πρυτανης το τελευταιο καιρο το παιζει κυρος γραναζης:D:D:D:D:D:D:D....δεν εχει χρονο για χοληστερινες κλπ.....δεν ξερω τι κανει...μαλλον κανα σπιτι θα χτιζει......:p:p

pani
13-05-06, 15:06
Πάντως "θείε klaz" φαίνεται οτι τα ψητά σου είναι νόστημα και άν έχω την τύχη θα τα δοκιμάσω και εγώ σαν θαμαι εκεί, ευχαριστώ πολύ για τη πρόσκληση.

klaz
13-05-06, 15:20
Πάντως "θείε klaz" φαίνεται οτι τα ψητά σου είναι νόστημα και άν έχω την τύχη θα τα δοκιμάσω και εγώ σαν θαμαι εκεί, ευχαριστώ πολύ για τη πρόσκληση.σοβαρα μιλας..?μακαρι να ησουν συνεχεια εδω μαζι μας,να δεις τι ωραια που περναμε....:pκαι μην ξεχνας οτι υπαρχει αγαπη μεταξυ μας γιατι αλλιως ''το πολυ μισος κλεινει πορτες,χτιζει τοιχους,και γκρεμιζει γεφυρες πανω απο τη θαλασσα''....με πολλη λοιπον ανυπομονησια να σε γνωρισω πανιτσα μας και απο κοντα....:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:smt055:smt055:smt0 55:smt055:smt055:smt055:smt055:smt041:smt041:smt04 1:smt041:smt060:smt060:smt060+-8+-8:smt039:smt039:smt039:smt039:smt039:smt039

pani
13-05-06, 15:42
Κώστα μου και εγώ ανυπομονώ πολύ να βρεθώ ανάμεσα σας και να γευτώ τη αγάπη που υπάρχει μεταξύ σας, αυτή η αγάπη που όντως κτίζει γέφυρες πετάει πάνω απο τα σύννεφα ,διασχίζει αμέτρητα χιλιόμετρα. ανοίγει πόρτες, χαλάει τοίχους, αυτή λοιπόν η αγάπη θα με ταξιδεψει και θα με φέρει κοντά σας για να γνωρίσετε και σείς τη μάμμα του συλλόγου όπως με αποκαλούν τα παιδιά μου γιατί έχω αρκετά παιδιά σ όλη τη πλάση που η αγάπη τα έφερε κοντά μου.

pani
19-05-06, 19:13
Φίλες και φίλοι μου, θα παρακαλούσα αν καποιος απο σας έχει περίσσευμα απο γκαπάκια να μου φέρει 2-3 για να τα βάλω σαν νέο αίμα στα δικά μου. Είμαι λάτρης τους οπως γνωρίζετε.

pani
24-05-06, 16:03
Μα guppies δεν υπάρχουν στη Θεσσαλονίκη; Μάλλο έται φαίνεταιιιιιιι αφου κανείς δεν απάντησε στη πιο πάνω παράκληση μου.

Archon
24-05-06, 16:17
έχω εγώ αλλά είναι τα πρώτα νεογεννητα....κάτσε να μεγαλώσουν λίγο και θα πάρεις πολλά.....έτσι για να έχεις λόγο να ξαναέρθεις...:p

mikenuke
25-05-06, 08:31
Exει ο Κοπρυτανης!

Fonamstel
26-05-06, 21:22
Φίλες και φίλοι μου, θα παρακαλούσα αν καποιος απο σας έχει περίσσευμα απο γκαπάκια να μου φέρει 2-3 για να τα βάλω σαν νέο αίμα στα δικά μου. Είμαι λάτρης τους οπως γνωρίζετε.

Καμμια προτίμηση σε χρώματα (η φύλο)?
Θες "φωτεινα"... "σκοτεινά"... "μωσαϊκά"... "εμπριμέ"... πορτοκαλί... τιγρέ... κάτι άλλο?
Υποθέτω οτι ψάχνεις αρσενικά, αλλά μήπως και κανα θηλυκό (για... γυναικεία γονίδια :D ) ε?

Πες τι θες και θα σου τα φέρω ;)

pani
26-05-06, 22:16
Ολα λαααααααα μμμμμμ σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου...... ρίξε μεσα το δίχτυ και μη σκεφτείς τα χρώματα ..... ολα ειναι ευπροσδεχτα και καλοδεχούμενα. Ναι χρειάζεται και η γυναικεία συντροφιά έτσι βάλε και κανενα δυο θηλυκά ... σε ευχαριστώ και πάλι και καλή αντάμωση λοιπόν. Οι μέρες φεύγουν και σύντομα θα ειμαι μαζί σας.

deMetrIs
30-05-06, 18:27
Καλησπέρα !
υπαρχει κανενα θεσαλονικος που θα παει στη συναντηση και εχει κανενα κλαδεμα απο αυτο το φυτο Salvinia natans ?αν ναι μπορει να το δωσει στην Πανίτσα να μου το φερει?

radis
30-05-06, 18:53
και τα δικά μου γκαπάκια είναι νεογέννητα! θα έχεις όσα θες σε λίγο καιρό...!!!

deMetrIs
31-05-06, 13:47
Καλησπέρα !
υπαρχει κανενα θεσαλονικος που θα παει στη συναντηση και εχει κανενα κλαδεμα απο αυτο το φυτο Salvinia natans ?αν ναι μπορει να το δωσει στην Πανίτσα να μου το φερει?

Oπα ! λαθος ονομα φυτου ειπα:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: το φυτο που θελω λεγεται
Limnobium laevigatum !!!

klaz
31-05-06, 14:00
Πες τι θες και θα σου τα φέρω ;)ειναι να φερεις και για μενα κατι ψηφιακο:rolleyes: :rolleyes: ....μην το ξεχασεις......;) :p :p

Fonamstel
31-05-06, 18:53
Don't worry. Το ψηφιακό είναι έτοιμο προς παράδοσιν εδώ και καιρό :cool:

klaz
31-05-06, 20:08
Don't worry. Το ψηφιακό είναι έτοιμο προς παράδοσιν εδώ και καιρό :cool::smt052:smt058:smt026:smt026:smt026

Fonamstel
01-06-06, 14:35
Μου ετυχε κάτι απρόοπτο και δεν θα έρθω στη συνάντηση...:(

Ζητείται κάποιος που θα είναι παρών, μπορεί να φιλοξενήσει μερικά γκαπάκια για ένα 24ωρο και είναι ελεύθερος το πρωί του Σαββάτου, ωστε να βρεθούμε, να του δώσω τα ψάρια και να τα δώσει αυτός στη Πανίτσα την άλλη μέρα.
:smt100


(και ίσως και το δισκάκι του κλαζ...) :rolleyes:

klaz
01-06-06, 14:42
οχι ρε κωστα γμτ.....τωρα που ειναι και οι εκλογες θα λειψεις........????:confused: :confused: τεσπα......ιορδαααααααανηηηηηηηη

Fonamstel
03-06-06, 10:29
Από τη συμπαθή συνομοταξία των μεσαζόντων, προσεφέρθη ο mikenuke. :D

Πανίτσα, είναι 7 (μαλλον) ψάρια, δεν κατάφερα να διαλέξω αυτά που ήθελα - μπλεκόταν όλο το κοπάδι στην απόχα, οπότε έκανα ενα "τσουπ" και ότι άρπαξε ο δίχτυς :)

george
05-06-06, 09:40
Tην Κυριακή είχα την χαρά να συναντήσω και από κοντά την αγαπημένη μας Πανίτσα που βρέθηκε στην Θεσσαλονίκη και ήρθε να μας δει !!!

Να την ευχαριστήσω για τα νόστιμα γλυκά που μας έφερε και για την ευγενική της χειρονομία να μας μοιράσει και δωράκια !!!!

Μπράβο Πανίτσα μου ... απέδειξες για μια ακόμη φορά την αγάπη σου και την μεγάλη ευαισθησία σου.Μακάρι όλοι να ήταν σαν εσένα.

Δυστυχώς έφυγα νωρίς από την συνάντηση και δεν μπόρεσαμε να πούμε και πολλά αλλά είμαι σίγουρος ότι θα έρθει πάλι σύντομα κοντά μας !!!

Archon
05-06-06, 09:48
Αν και εμείς είχαμε τον ρόλο του οικοδεσπότη......μας σκλάβωσε με την φιλοξενεία της :p :p :p .
Πως το έκανε αυτό???? μάλλον μόνο η Πανίτσα μπορεί να το κάνει!!!
ααα και επειδή έφυγα βιαστικός και δεν τν χαιρέτισα όπως θα έπρεπε... :smt058

klaz
05-06-06, 09:50
ναι...αλλα και οι 2 σας φυγατε βιαστικα....τι εγινε....? μυριζαν τα ποδια μου.....??:d :d

mikenuke
05-06-06, 09:55
Κι εγω χαρηκα παρα πολυ που σε γνωρισα πανιτσα.
Καθε ευχη, με αγαπη σου στελνω.

pani
07-06-06, 07:37
Αγαπημένοι φίλες και φίλοι,
Η Θεσσαλονίκη πριν από μερικές μέρες άνοιξε μια τεράστια αγκαλιά γεμάτη αγάπη και μυρωδιές από ψητά φαγητά για να με υποδεχτεί. Η συγκίνηση, οι αγκαλιές οι τεράστιες και τα δάκρυα που μας ξέφευγαν έδειχναν την χαρά και την ευχαρίστηση της συνάντησης μας. Γνώρισα σχεδόν όλα τα παιδιά της όμορφης παρέας και θέλω να τους ευχαριστήσω και δημόσια για την υποδοχή και την τιμή που μου έκαμαν να με ενσωματώσουν στην όμορφη παρέα τους τόσο γρήγορα. Η φιλοξενία τους με σκλάβωσε κυριολεχτηκά, ούτε στιγμή δεν ένιωσα ξένη μέσα σε ξένους παρά μόνο ο κρίκος ο δικός μου αυτόματα ταίριαξε στην αλυσίδα τη δικιά τους και έγινε ένα. Τώρα που γύρισα αναπολώ τις όμορφες στιγμές που πέρασα μαζί τους και θέλω ξανά να πω ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ και για τα δικά τους δώρα. Εύχομαι αυτή η όμορφη παρέα να συνεχίσει να μεγαλώνει και να θεριεύει για τον κοινό σκοπό μας, την εξάπλωση και τη γνώση γύρω από τα ενυδρεία και τα ψαράκια μας.

Μάγδα
07-06-06, 08:04
Πανίτσα σε ευχαριστούμε ολόψυχα για την πανέμορφη συνάντηση μας.
Ευχόμαστε σύντομα πάλι να συναντηθούμε.

Φιλιά και αγάπη από όλους μας :smt055 :smt039

SOCRATIS
07-06-06, 08:23
Σε ευχαριστούμε για όλα.
Ηταν τιμή μας και χαρά μας που σε γνωρίσαμε
Ευχομαι να συναντηθουμε το συντομότερο.

Υ.Γ .Τα γλυκά ήταν περίφημα

lasal
07-06-06, 10:15
Χαρήκαμε πολύ που σε ξαναείδαμε Πανίτσα μας
Είσαι :smt059
Τα δωράκια σου και η αγάπη σου θα μας θυμίζουν πως στην άλλη άκρη της Ελλάδος υπάρχει μια ψυχή που μας σκέπτεται.
Σε ευχαριστούμε Πανίτσα
Ελπίζουμε να σε δούμε πάλι απο κοντά
:p-+5

pani
07-06-06, 14:41
Παιδιααααααααα η ευχαριστήση ήτανε και δικιά μου όπως και η χαρά μου που σας ξαναείδαααααα......
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όλα.....
με αγάπη
απο το " κλιμάκιο ανατολικής Μεσογείου " :)
το χαμόγελο

klaz
07-06-06, 14:52
Παιδιααααααααα η ευχαριστήση ήτανε και δικιά μου όπως και η χαρά μου που σας ξαναείδαααααα......
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όλα.....
με αγάπη
απο το " κλιμάκιο ανατολικής Μεσογείου " :)
το χαμόγελοκαι εμεις χαρηκαμε διπλα για ολα πανιτσα μας:p :p ΥΓ.αυτο με το''κλιμακιο'' προσθεσε το στην υπογραφη σου.....αξιζει..!!!!!!

Archon
07-06-06, 18:04
ναι ρε φίλε klaz έχεις δίκιο..

αλλά κάτι πρέπει να κάνεις με τα πόδια σου...:D

george140
07-06-06, 22:38
Χάρηκα που σε γνώρισα και ελπίζω κάποτε να σε ποστάρουμε "Κύπρος έρχομαι". Καλή τύχη και δεν χανόμαστε.;)

pani
08-06-06, 07:34
Η χαρά μου θα είναι διπλή τότε, φυσικά δεν θα χαθούμε αφού τα ψαράκια μας είναι ο συνδετικός κρίκος.

klaz
08-06-06, 09:41
Η χαρά μου θα είναι διπλή τότε, φυσικά δεν θα χαθούμε αφού τα ψαράκια μας είναι ο συνδετικός κρίκος.:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Ιορδάνης
09-06-06, 23:17
Άμμα μου τα λόγια είναι φτωχά
οι λέξεις έχουν στερέψει
που το μόνο που μπορώ να αρθρώσω
είναι ευχαριστώ ευχαριστώ ευχαριστώ.

pani
09-06-06, 23:33
Το δικό μου ευχαριστώ στο ποίημμα το έχω δώσει.
ητανε η συγκινηση της καρδιάς οπως την ειχε νιώσει
αυθόρμητη ανοθευτη χειμαρρος σαν ποτάμι
κυλισε πανω στο χαρτί και γράφτει ότι γράφτει

Ιορδάνης
09-06-06, 23:48
Μακάρι αυτός ο χείμαρος αιώνια να ξεχειλίζει
απάνω σε χαρτί αποτύπωμα να αφήνει
και καταθέσεις καρδιάς πάντα να χαρίζει.

Μακάρι η σοφία σου και η αγαπή τούτη
αιώνια να ζει απάνω στην γη τούτη.

Τα λόγια σαν δεν έρχονται την ρίμα μου να φτιάξω
είναι γιατί ανίκανος τα δακρυα να κρύψω
που πάνω στο pc είναι έτοιμα να πέσουν.


Άμμα μου γλυκιά και πάλι ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου τα λόγια μου φτωχά μα μέσα απ΄την καρδιά μου.

klaz
10-06-06, 20:22
αρνακι ασπρο και παχυ της μανας του καμαρι
και λυκος μαυρος και ισχνος....του πατερα του
ο καημος.....:smt034 :smt034 :smt034 :smt034 ......:smt100