Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Greek Aquarist's Boards

Greek Aquarist's Boards Οτι έχει να κάνει με τήν λειτουργία του forum. Προβλήματα, σχόλια, παρατηρήσεις.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 08-10-12, 09:54
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Κι εγώ κάπου εκεί θα φτάσω και έχω ένα γλαστράκι.
__________________
Aquascaping Contest 2013
Στέλιος
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 08-10-12, 10:24
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιας και ολοι πλεον εχουμε πει τα παντα για τον διαγωνισμο που τελειωσε,θα ηθελα να πω εδω 2-3 πραγματακια ακομα αφου εγω το ξεκινησα και το εφτασα εως το τελος.

Να ξεκινησω λεγοντας οτι οταν ανοιγα το θεμα και εριχνα την ιδεα στο τραπεζι περιμενα οτι θα ειχαμε τοσες συμμετοχες που δεν θα μας εφταναν ουτε 5 ενυδρεια,αντιθετα απο οτι νομιζα,τις 2 πρωτες μερες δεν γεμιζαμε ουτε ταξι,ειλικρινα σας το λεω απογοητευτηκα.
Οταν ξεκινησε το γεγονος ομως καταλαβα οτι δεν ηταν μονο οι 2-3 μερες,ηθελε κοπο,χρονο,διαβασμα και καποια λιγα χρηματα,που για πολλους πλεον,αυτα τα λιγα χρηματα ειναι τοσα πολλα,που μπορουν να ψωνισουν το σουπερ μαρκετ της εβδομαδας.
Ετσι μαλλον οι πολλοι ειχαν το δικιο και οχι εγω.

Κλεινω την παρενθεση.
Δυστηχως Μητσε,αυτη η παρενθεση αντιπροσωπευει πολλους που θελανε να ειναι παρων σε αυτο το ομαδικο εγχειρημα αλλα οι καταστασεις απλα δεν τους αφησαν.....
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 08-10-12, 12:38
Το avatar του χρήστη krispie
krispie Ο χρήστης krispie δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-01-2011
Περιοχή: Αμπελόκηποι(Αθήνα)
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

Ο Τάσος έχει πάει από τις 12;
Κι εγώ μετά το φαΐ θα.ξεκινήσω...
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 08-10-12, 12:48
Butterfly Ο χρήστης Butterfly δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-01-2012
Περιοχή: Σπίτι Μου
Μηνύματα: 655
Προεπιλογή

Παιδιά τελικά με την δωρεά τι θα κάνουμε?

Εγώ προτείνω να το πάμε στο "Κιβωτός του Κόσμου"

Εάν θέλετε μπορώ να επικοινωνήσω μαζί τους και να το κανονίσω.
Απάντηση με παράθεση
  #155  
Παλιά 08-10-12, 13:53
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

εμενα μ ειναι πολυ δυσκολο να ερθω σημερα!!
Απάντηση με παράθεση
  #156  
Παλιά 08-10-12, 16:06
Το avatar του χρήστη rottbea
rottbea Ο χρήστης rottbea δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 14-12-2008
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 1.855
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιας και ολοι πλεον εχουμε πει τα παντα για τον διαγωνισμο που τελειωσε,θα ηθελα να πω εδω 2-3 πραγματακια ακομα αφου εγω το ξεκινησα και το εφτασα εως το τελος.

Να ξεκινησω λεγοντας οτι οταν ανοιγα το θεμα και εριχνα την ιδεα στο τραπεζι περιμενα οτι θα ειχαμε τοσες συμμετοχες που δεν θα μας εφταναν ουτε 5 ενυδρεια,αντιθετα απο οτι νομιζα,τις 2 πρωτες μερες δεν γεμιζαμε ουτε ταξι,ειλικρινα σας το λεω απογοητευτηκα.
Ειπα μεσα μου "ρε πουστη μου,ειναι ενα πολυ ομορφο γεγονος,θα περασουμε καλα,θα κανουμε παρεα,θα γνωριστουμε και θα εξασκησουμε το χομπυ μας.
Κανεις δεν γουσταρει απο τα εκατονταδες ατομα εδω μεσα να ερθει να περασουμε καλα 2-3 μερες?"

Οταν ξεκινησε το γεγονος ομως καταλαβα οτι δεν ηταν μονο οι 2-3 μερες,ηθελε κοπο,χρονο,διαβασμα και καποια λιγα χρηματα,που για πολλους πλεον,αυτα τα λιγα χρηματα ειναι τοσα πολλα,που μπορουν να ψωνισουν το σουπερ μαρκετ της εβδομαδας.
Ετσι μαλλον οι πολλοι ειχαν το δικιο και οχι εγω.

Και αυτο γιατι χρειαστηκαν απειρες ωρες μπροστα απο το pc ψαχνοντας πληροφοριες και λιστες,απειρα τηλεφωνηματα μεταξυ μας,απιστευτα εξοδα μετακινησεων σε ολο το λεκανοπαιδιο για να βρουμε υλικα-φυτα-ψαρια και οτι αλλο κουλο θεωρουσαμε οτι μπορει να μας λειπει για να φτιαξουμε το ιδεατο.

Κλεινω την παρενθεση.

Σε μερικες μερες ειχαμε γινει 8 ατομα αν θυμαμαι καλα οποτε αποφασισαμε να παρουμε 2 ενυδρεια,στην πορεια γιναμε 9 και 2 μερες πριν τον διαγωνισμο γιναμε 10.

Απο το πρωτο μας ραντεβου στο παρκο Τριτση καταλαβα οτι θα τα παμε καλα,ολοι δειξαμε πως το κανουμε για την παρεα και να περασουμε καλα και μονο αυτο.

Χρειαστηκε ολοι μας να τρεξουμε πολυ για το ολο εγχειρημα και ολα τα παιδια,στο μετρο των δυνατοτητων του καθενος,ετρεξαν και εκαναν οτι μπορουσαν,ισως και πραγματα που δεν θα μπορουσαν υπο αλλες συνθηκες.

Η μεγαλη εκπληξη ηταν οι δωρεες των καταστηματων,και εγω και τα αλλα παιδια που ειπα να μιλήσουν με καταστημα τους τονισα να ξεκαθαρίσουν στα καταστηματα οτι το φορουμ αν τυχον και κανουν δωρεα ουτε θα τους μεταχειριστει ειδικα,ουτε θα εχει καποια επιπλεον ευνοια απεναντι τους,ουτε τιποτα,απλα ενα ειλικρινεστατο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ θα εισεπραταν ΚΑΙ ΜΟΝΟ!

Κι ομως-θα τα πω χρονικα- το καταστημα WATERINN μου ειπε "οτι εχει το μαγαζι και το χρειαζεστε το περνεις,οταν τελειωσετε με το καλο τα φερνεις πισω,σας εχουμε εμπιστοσυνη"...
Χρειαστηκαμε και παραλαβαμε ψαρια και φυτα αξιας 180-190 ευρω.

Το καταστημα Αβυσσος και ο Σταυρος παρεδωσε στον Τασο τα ψαρια που πηραν το Best of Show αξιας ανω των 150 ευρω,χωρις καμια απαιτηση επισης...

Ακομα και οταν ειχαμε κολλησει με κατι φυτα που δεν βρισκαμε πουθενα εμφανιστηκε μονος του ο Μανθος απο STARFISHAQUARIUMS και ειπε στον Δημητρη να παει απο το μαγαζι και να παρει 6 γλαστρακια απο το φυτο που χρειαζομασταν...

Τους ευχαριστω απο καρδιας!

Υπηρξαν και καταστηματα που μας αρνηθηκαν την βοηθεια αλλα ειλικρινα τους καταλαβαινω,ειναι πολυ δυσκολη οικονομικη συγκυρια...

Μια αλλη στιγμη που απογοητευτηκα ηταν οταν εβαλα αγγελια,και εκανα και παρατυπως 3 φορες up,και ζητω συγνωμη γι αυτο,και ζητουσα μερικα φυτα,οχι χαρισμα αλλα δανεικα.
2-3 ανθρωποι απαντησαν μονο - και τους ευχαριστω,ξερουν αυτοι ποιοι ειναι- απο ενα φορουμ με εκατονταδες καθημερινους χρηστες,δεν πειραζει,απλα ισως να μην το ειδαν,δεν εχουν ολοι την ορεξη μας...

Με κοπο,τροπο,εξοδα και αλλα τετοια,βρηκαμε σχεδον οτι ζητουσαμε...

Οταν εφτασε η στιγμη και πηγαμε να στησουμε,εκει ηταν ολη η χαρα μου,ειδα απο ολους μια τεραστια ορεξη να προσφερουν τα παντα,οχι μονο μεταξυ μας αλλα και στις διπλανες "Αντιπαλες" ομαδες,να τους βοηθησουν στην εργασια ακομα και να παραχωρησουν υλικα.

Ειμασταν ηδη νικητες,δεν χρειαζοταν κατι αλλο!

Τελος θελω να ευχαριστησω τον καθενα ξεχωριστα

Πρωτο απο ολους τον Στελακο exelix που πραγματικα του εβγαλα το λαδι,τον εβαζα να κανει και να διεκπεραιώνει οτι μαλ@κια περνουσε απο το μυαλο μου,και ειλικρινα τα εκανε ολα ΑΨΟΓΑ,σε μια δυσκολη εποχη γι αυτον!
Στελακο σε ευχαριστω φιλε!

Μετα,τον αγαπημενο μου Αντωνη AQUA PURA που μπορει να μην ειχε χρονο να τρεξει για τα διαδικαστικα λογο φορτου εργασιας και αλλων ευχαριστων ετοιμασιων,αλλα το στησιμο και των 2 βραβευμενων ενυδρειων περασε απο τα χερια του,κυριολεκτικα απο τα χερια του ομως,μουλιασαν τα χερια του 2 μερες και παραλιγο να τραυματιστει κιολας!
Αντωνακη εισαι αξιος ανθρωπος!

Τον Τασουλη platy,που επειδη δεν δουλευει αυτη την περιοδο τον ειχα σε φουλ απασχοληση,ετρεχε ΠΑΝΤΟΥ και χωρις να διαθετει δικο του μεσο,επισης εκανε τα κονε με την Αβυσσο για τα ψαρια μας...
Τασο ησουν μεγαλη βοηθεια.
Σε ευχαριστω!

Τον Κωστακη eimaste21arrwstoi και παμε φουλ για Β΄ΕΘΝΙΚΗ...
Ηταν απο την αρχη μαζι μου,βοηθησε οσο μπορουσε,αγχωνοταν με ολα αλλα τα εκανε και ολα,δεν χαλασε χατηρι σε κανεναν...
Κωσταρα σε ευχαριστω φιλαρακο!

Τον Μητσο Dimitris77 που ηρθε μαζι μας στην πορεια και ηταν παντα εκει,με ορεξη να δουλεψει και να δωσει πραγματα,χαλοντας το δικο του ενυδρειο για χαρη του ενυδρειου που βγηκε πρωτο!
Δημητρη ησουν εξαιρετικος φιλε!

Τον Χρηστο Krispie που ενω ηξερε πως εχει εξεταστικη και ηταν συνεχως Πατρα-Αθηνα ειχε την διαθεση να ειναι στην ομαδα και να βοηθησει με οποιο τροπο μπορουσε,ακομα τον θυμαμαι την ημερα που το ξενυχτησαμε να φορα την τσαντα στους ωμους απο τις 8.30 και να φευγει τελικα στις 11.30 πτωμα στην κουραση και με τα ματια κατακοκκινα.

Τον Γιωργακη Giwrgos198,ενα παιδακι 12μιση ετων που ηθελε απλα να συμμετεχει σε αυτη την παρεα,εβαλε την συμμετοχη του,εφερε και στο στησιμο οσα υλικα μπορουσε να διαθεσει,μας εκανε να ντρεπομαστε για το λεξιλογιο που χρησιμοποιούσαμε μεταξυ μας,αλλα δυστυχως εχασε την βραβευση.
Ευχαριστουμε Γιωργακο!

Τον Γιωργο kgf12345 που ηρθε στην παρεα μας την τελευταια ωρα,αλλα ετρεξε για 3 μερες σαν τον Βεγγο,σε καταστημα,να κουβαλαει αλλους να κανει οτι χρειαζοταν για το καλο της ομαδας!Κανει τα παντα και συμφέρει!
Γιωργο χαρηκα που σε γνωρισα και σε ευχαριστω για ολη την βοηθεια!

Τον Πεταλουδα Butterfly,που ενω ηθελε απο την αρχη να ειναι μαζι λογω φορτου εργασιας δεν τα καταφερε,ομως την υστατη στιγμη επικοινωνησε μαζι μου και απαιτησε κυριολεκτικα να συνδραμει χρηματικα για να νιωθει οτι ειναι μαζι μας,και το εκανε.Και καταφερε να ρθει και στην απονομη!
Πεταλουδαρα Ευχαριστουμε!


Για το τελος κρατησα το αγορι μας,την ομορφια μας,τον ηρωα μας,τον ΓΙΓΑΝΤΑ του κατς,του σεξ και του καρατε!
Ο μοναδικος Δημητρης Rottbea!

Προθυμος να κανει τα παντα...Τα παντα λεμε!
Εβγαζε λαγους απο το καπελο,οτι υλικο,φυτο,εργαλειο θελαμε το ειχε και το παραχωρουσε χωρις καν συζητηση!Και ειχε τα παντα!
Εξαιρετος ανθρωπος.Εξαιρετος χομπυστας.Εξαιρετικη παρεα!
Δημητρη θεωρω κερδος μου την γνωριμια μαζι σου!
Σε ευχαριστω αδερφε.



Ελπιζω σε 2 χρονια παλι να ειμαστε καλα στην υγεια μας και να εχουμε κουραγιο να ειμαστε αυτοι και αλλοι τοσοι να ξαναπερασουμε τοσο καλα,γιατι ειλικρινα σας το λεω,εχω πολυ καιρο να περασω τοσο καλα!
Καταρχην να ευχαριστησω και εγω ολα τα παιδια για την βοηθεια, το τρεξιμο, τις δυσκολες ωρες ,και χαρηκα που περασαμε τοσο μα τοσο καλα μεταξυ μας!
Οσο για σενα μωρη Κουφαλα που με κανεις να κομπιαζω τωρα και ειμαι και σε δυσκολη ΗΛΙΚΙΑ να ευχαριστησω που με παρακινησες να κανω κατι που μονος δεν νομιζω να ξεκιναγα!!
Φιλαρακι να εισαι παντα καλα και χαρηκα για οτι περασαμε αυτες τις μερες και οτι χρειαστεις -χρειαστητε εδω ειμαι υπαρχει ΨΥΧΗ αγορινες!!!
Ο ΑΔΕΛΦΟΣ Δημητρης
__________________



Η γρια η Κοντακ εχει το ζουμ ιν!


Δημητρης
Απάντηση με παράθεση
  #157  
Παλιά 08-10-12, 16:07
Vandar Ο χρήστης Vandar δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-03-2011
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 45
Προεπιλογή

Συγχαρητήρια και από εμένα παιδιά! Μόλις τώρα το είδα!!
Πάντα τέτοια!
Απάντηση με παράθεση
  #158  
Παλιά 08-10-12, 16:17
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οταν εφτασε η στιγμη και πηγαμε να στησουμε,εκει ηταν ολη η χαρα μου,ειδα απο ολους μια τεραστια ορεξη να προσφερουν τα παντα,οχι μονο μεταξυ μας αλλα και στις διπλανες "Αντιπαλες" ομαδες,να τους βοηθησουν στην εργασια ακομα και να παραχωρησουν υλικα.

Ειμασταν ηδη νικητες,δεν χρειαζοταν κατι αλλο!

Αυτη ειναι πραγματικη νικη!!!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #159  
Παλιά 08-10-12, 16:33
Το avatar του χρήστη beat89
beat89 Ο χρήστης beat89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2009
Περιοχή: Ολλανδία
Μηνύματα: 1.451
Προεπιλογή

Παιδια πραγματικα απο κοντα ηταν υπεροχα.Δεν μπορω να το περιγραψω με λογια.Μπορουσα να κατσω εκει μεσα για πολλεεεεεεεεεες μερες....
Συγχαρητηρια σε ολους και χαρηκα πολυ που γνωρισα καποιους καινουριους.Δυστηχως για εμενα δεν ηταν ολοι εκει την Κυριακη αλλα δεν πειραζει.
Ντιμη ευχαριστω πολυ και για τις συμβουλες...
Ευτυχως ειχα την καμερα και αποθανατησα τα παντα.
Οριστε και μερικες φωτογραφιες απο τα αλλα ενυδρεια.









Απάντηση με παράθεση
  #160  
Παλιά 08-10-12, 19:18
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

ΡΕ ΣΥ EXELIX.. Η αποχη με το άσπρο διχτάκι που εδωσες στον Νιντάλ ηταν η δική μου ρε σύ......και μια απο τις δύο μαύρες..το καταλαβα τωρα που εφτασα σπίτι...ΑΑΑΑΑΤΙΜΕ θα σε σκιιιιισω....
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #161  
Παλιά 08-10-12, 19:21
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Να σου φερει πισω τις αποχες ο αχρηστος!!!

Ασε θα τον σκισουμε εμεις ... με την ιεροτελεστία της μύησης των νεων συντονιστων!!

Παλι θα την ξαναπερασει ... νομιζω οτι ηταν ο μονος που του αρεσε!!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 08-10-12, 19:31
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων

Ασε θα τον σκισουμε εμεις ... με την ιεροτελεστία της μύησης των νεων συντονιστων!!

Παλι θα την ξαναπερασει ... νομιζω οτι ηταν ο μονος που του αρεσε!!

Λες να του αρεσε Γιωργη τελικα...?

Για κοψε φατσα...



Τωρα που τον βλεπω,μαλλον πολυ τον αρεσε!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 08-10-12, 19:33
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

ρε το λαμόγιο τον στελάκο....2πλή μερίδα στον κύριο παρακαλώ. ..
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 08-10-12, 20:38
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε το λαμόγιο τον στελάκο....2πλή μερίδα στον κύριο παρακαλώ. ..

ρε σεις αφησα κι εγω μια αποχη και μια γκρι λεκανη και εναν μαγνητη!
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 08-10-12, 20:40
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Να πω και εγώ 2 λογάκια …καταρχήν να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον καλό μου φίλο Dimi για τα καλά του λόγια και περισσότερο για την ιδέα που είχε να συμμετέχουμε στον διαγωνισμό. Ο καθένας μας έδωσε ένα κομμάτι του εαυτού του μέσα από την καρδιά του και φάνηκε στο τέλος. Ήθελα να ζητήσω μια μεγάλη συγνώμη στην ομαδα αν φάνηκα λίγο “απόλυτος” κάποιες στιγμές κατά την διάρκεια του στησίματος των ενυδρείων και ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα…Ευχαριστώ που με εμπιστευτήκατε
και κάτι τελευταίο.....

Τρελοπαρέα…. ευχαριστώ για την αξέχαστη εμπειρία που ζήσαμε…..!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 08-10-12, 21:20
Το avatar του χρήστη panoss77
panoss77 Ο χρήστης panoss77 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 12-04-2012
Περιοχή: vraxati korinthias
Μηνύματα: 40
Post

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!
πολυ θα ηθελα να ημουν εκει,αλλα δεν το γνωριζα καν.δεν πειραζει την επομενη φορα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #167  
Παλιά 08-10-12, 21:36
Το avatar του χρήστη eimaste aR21rwstoi
eimaste aR21rwstoi Ο χρήστης eimaste aR21rwstoi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-11-2010
Περιοχή: ΧΙΟΣ
Μηνύματα: 1.584
Προεπιλογή

πως ανεβαζω φωτο ΑΠΟ ιματζ σακ???
Απάντηση με παράθεση
  #168  
Παλιά 08-10-12, 21:43
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Ρε Τάσο σόρια! Θα σου δώσω μια δική μου για να με συγχωρέσεις!

Το ότι αντί για κουκλί με λάγνο βλέμμα φαίνομαι σα διεστραμμένη γαλοπούλα οφείλεται στα ασταμάτητα βασανιστήρια των παλιών mod! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!
__________________
Aquascaping Contest 2013
Στέλιος
Απάντηση με παράθεση
  #169  
Παλιά 08-10-12, 21:50
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

αχαχαχα νεβερ μαιντ ρε ..οταν ξαναβρεθούμε για καφεδούμπα.. πολύ υφάκι..καρδινάλιος εισαι ρε φίλε??( paracheirodon? ) XAXAXAXAX
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #170  
Παλιά 08-10-12, 22:32
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AQUA PURA Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πω και εγώ 2 λογάκια …καταρχήν να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον καλό μου φίλο Dimi για τα καλά του λόγια και περισσότερο για την ιδέα που είχε να συμμετέχουμε στον διαγωνισμό. Ο καθένας μας έδωσε ένα κομμάτι του εαυτού του μέσα από την καρδιά του και φάνηκε στο τέλος. Ήθελα να ζητήσω μια μεγάλη συγνώμη στην ομαδα αν φάνηκα λίγο “απόλυτος” κάποιες στιγμές κατά την διάρκεια του στησίματος των ενυδρείων και ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα…Ευχαριστώ που με εμπιστευτήκατε
και κάτι τελευταίο.....

Τρελοπαρέα…. ευχαριστώ για την αξέχαστη εμπειρία που ζήσαμε…..!
Αντωνελλα μου ξερεις οτι σε λατρευω...Αλλα μας προλαβαν αλλες!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Τάσο σόρια! Θα σου δώσω μια δική μου για να με συγχωρέσεις!

Το ότι αντί για κουκλί με λάγνο βλέμμα φαίνομαι σα διεστραμμένη γαλοπούλα οφείλεται στα ασταμάτητα βασανιστήρια των παλιών mod! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!
Ενταξει φιλε...Δεν υπαρχεις λεμεεεεεεεεεε

Με επιασε η κοιλια μου ρε ξεφτιλισμενε...Ακου γαλοπουλα...Ιδια εισαι!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #171  
Παλιά 08-10-12, 22:40
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

AXAXAXAXAXA ιδια εισαι λεει ..XD χαχαχαχα



dimis εχεις πμ....!!!
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #172  
Παλιά 08-10-12, 22:50
Το avatar του χρήστη beat89
beat89 Ο χρήστης beat89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2009
Περιοχή: Ολλανδία
Μηνύματα: 1.451
Προεπιλογή

Παιδια δεν ξερω αν ειχε παντα τετοιες προτιμησεις ο Στελιος ή φταινε τα βασανιστηρια που του κανατε αλλα καποια "τυχαια" στιγμη στην εκθεση τον επιασα ετσι....



Απάντηση με παράθεση
  #173  
Παλιά 08-10-12, 22:55
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

τον βλεπει και το κοριτσάκι πίσω και εχει τρελαθει...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #174  
Παλιά 08-10-12, 22:56
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Ορίστε! Επιτέλους φάνηκε η γοητεία μου!

Αλήθεια εσύ έριξες κανένα γκομενάκι;! 1-0 λέμε ρε!
__________________
Aquascaping Contest 2013
Στέλιος
Απάντηση με παράθεση
  #175  
Παλιά 08-10-12, 22:58
Το avatar του χρήστη Dimitris77
Dimitris77 Ο χρήστης Dimitris77 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-03-2011
Περιοχή: Μilano
Μηνύματα: 1.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από eimaste aR21rwstoi Εμφάνιση μηνυμάτων
πως ανεβαζω φωτο ΑΠΟ ιματζ σακ???
Παιρνεις το direct link της εικονας απο imagesachk και εδω πατας το τετραγωνο,κιτρινο εικονιδιο και βαζεις το λινκ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #176  
Παλιά 08-10-12, 23:00
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Φτιάξε ένα λογαριασμό στο photobucket ρε!
__________________
Aquascaping Contest 2013
Στέλιος
Απάντηση με παράθεση
  #177  
Παλιά 08-10-12, 23:02
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Ανεβαστε εδω τις φωτο απευθειας.Δεν θελω να κερδισω αλλο i phone...
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #178  
Παλιά 08-10-12, 23:24
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θελω να κερδισω αλλο i phone...
Πετα και ενα απο εδω
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #179  
Παλιά 08-10-12, 23:27
Το avatar του χρήστη Dimitris77
Dimitris77 Ο χρήστης Dimitris77 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-03-2011
Περιοχή: Μilano
Μηνύματα: 1.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
Πετα και ενα απο εδω
Γιωργο σε ψαχνουν σε ενα θεμα στους δισκους,λενε οτι επειγει......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #180  
Παλιά 08-10-12, 23:33
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή



Σε δυο χρονια παλι εδω...
Να μαστέ καλα!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Βοήθεια για διακόσμηση βιοτοπικού xrusec13 Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Ν. Αμερικής 4 01-07-11 16:09
alexnina065-Προσπάθεια βιοτοπικού Pelvicachromis pulcher (Kribensis) alexnina065 Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων 17 03-04-11 19:16
Περίεργες φουσκάλες στην επιφάνεια του ενυδρείου fh84 Γλυκό νερό - Γενικά 30 30-10-09 22:59
βοήθεια στην κατασκεύη ενυδρείου george82 DIY . Φτιάχτο μόνος σου 6 04-02-09 01:07
Θέση ενυδρείου στο σπίτι AXEL Γλυκό νερό - Γενικά 24 16-06-07 19:15

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:27.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,09593 seconds with 14 queries