Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Ανατολική Αφρική > Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Λιμνών Ανατολικής Αφρικής

Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Λιμνών Ανατολικής Αφρικής Παρουσιάσεις ενυδρείων Λιμνών Ανατολικής Αφρικής, συζητήσεις για διακόσμηση

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 21-09-08, 01:43
Το avatar του χρήστη moros
moros Ο χρήστης moros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-04-2008
Περιοχή: KERKYRA
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

ok delta66 δικια σου γνωμη........
παντος οταν λες την αποψη σου για κατι ( θετικη,αρνητικη) καλο θα ηταν να το δικαιολογεις.....
και οχι με μια εκφραση δεν μου καθεται καλα.

σε ευχαριστω φιλικα νικος..
__________________
ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 21-09-08, 02:27
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από moros Εμφάνιση μηνυμάτων
ok delta66 δικια σου γνωμη........
παντος οταν λες την αποψη σου για κατι ( θετικη,αρνητικη) καλο θα ηταν να το δικαιολογεις.....
Δεν σε καλυψα με αυτο?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
.....Δεν μου καθεται καλα και απο στησιμο και απο ψαρια......
Μην στεναχωριεσαι που δεν αρεσε σε ολους.
Παντα υπαρχουν και τα αντιθετα γουστα.
Δεν ειναι ομως μονο το γουστο ή οι σωστες τιμες οταν "κυνηγας" το βιοτοπο.
Ψαξ'το κι αλλο.
Φιλικα παντα.
Καλη συνεχεια.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 21-09-08, 03:47
Το avatar του χρήστη moros
moros Ο χρήστης moros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-04-2008
Περιοχή: KERKYRA
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

δυστυχώς όχι με αυτή την έκφραση δεν με καλύπτεις!!!!!
δεν πειράζει όμως σε ευχάριστο για το ενδιαφέρον...
__________________
ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 21-09-08, 05:04
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Δεν εχεις ακουσει ποτε το "δεν μου καθεται καλα στο ματι"?
Αυτο εννοουσα.
Οσο για τα ψαρια που ανεφερα, ειναι εμφανης η λαθος (τουλαχιστον βιοτοπικα) συνθεση τους.
Ειπωθηκαν αυτα πιο πανω να μη τα ξαναλεμε.
Εξεφρασα τη γνωμη μου ευγενικα νομιζω.
Δεν χρειαζονται αλλες ΠΜιστοριες.
Αν δεν σε φτανουν οι εξηγησεις μου δεν μπορω να κανω κατι αλλο.
Peace
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 21-09-08, 14:03
Το avatar του χρήστη moros
moros Ο χρήστης moros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-04-2008
Περιοχή: KERKYRA
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

το σωστό είναι να πεις τι γνώμη σου και από κάτω να την τεκμηρίωσης ...
τι γνώμη σου και την άποψη σου ως πιο έμπειρος τι χρειάζομαι και τι σέβομαι αλλα με τις έκφρασης που χρησιμοποίησες δεν βοηθάς...
αφού εxής όρεξη και σχολιάζεις τότε κανέτο και με το σωστό το τρόπο έτσι ώστε να δίνεις στον άλλο να καταλαβαίνει τα λάθη του....
πράγματα που σε σένα λόγο τις εμπειρία σου μπορεί να σου φαίνονται τυπικά και πολύ γνωστά για να τα αναφέρεις,εμενα σαν άπειρος μπορεί να μου φαίνονται περιττά....
ολα τα παραπανω στα εστειλα σε πμ για να μιν χαλαμε το post και οχι για κανενα πολεμο
να σε καλα σε ευχαριστω........
__________________
ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 21-09-08, 14:10
Το avatar του χρήστη fishme1
fishme1 Ο χρήστης fishme1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2006
Περιοχή: νεαπολη-νικαια
Μηνύματα: 1.163
Προεπιλογή

εννοει οτι για να ειναι ενα ενυδρειο βιοτοπικο δεν φτανει να ειναι τα ψαρια απο την ιδια λιμνη , πρεπει να ειναι απο το ιδιο μερος της λιμνης και να συναντιουντε και τα ειδη μεταξυ τους στην φυση

χωρις το παραπανω να σημαινει οτι δεν συμβιωνουν μεταξυ τους απο αποψη τιμων νερου απλα δεν ειναι βιοτοπικο . μην βαζεις ομως ψαρια απο αλλες λιμνες μεταξυ τους υπαρχουν παρα πολλα ειδη και στις δυο λιμνες δεν σε περιοριζουν ωστε να διαλεξεις παραπανω απο μια
__________________


διαθετω καλλιεργειες ζωντανων τροφων για τα μελη του πανελληνιου συλλογου φιλων του ενυδρειου
Νικος
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 21-09-08, 15:23
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

το στησιμο μου αρεσει περισσοτερο τωρα....οσο για τα ψαρια μιλουν οι εμπειροι στο θεμα κι εγω δεν εχω λογο...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 21-09-08, 19:29
Το avatar του χρήστη kotsis
kotsis Ο χρήστης kotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kotsis
Thumbs up

Φιλε Μωρο το ενυδρειο σου μου αρεσει αν και στο εχω πει και απο κοντα.Το ενυδρειο σου ειναι κατι το διαφορετικο απο τα αλλα απο θεμα διακοσμησης αλλα μπορω να πω οτι ειναι κατι το επιτυχηνενο.Αν ειναι να στο χαλανε τα frontoza δωστα σε εμενα για το καινουριο ενυδρειο που στυνω.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 21-09-08, 22:42
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Αν σε καποιους αρεσει η διακοσμηση και το πως "δειχνει" το ενυδρειο, με γεια τους με χαρα τους, γουστα ειναι αυτα.
Βιοτοπικο παντως δεν ειναι ουτε απο διακοσμηση, και κυριως ουτε απο ψαρια. Εχεις μεσα ειδη απο δυο διαφορετικες λιμνες της ιδιας ηπειρου κι απο ενα ποταμι αλλης ηπειρου, με διαφορετικες αναγκες και σε παραμετρους νερου και σε διατροφη.
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 21-09-08, 23:41
Το avatar του χρήστη moros
moros Ο χρήστης moros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-04-2008
Περιοχή: KERKYRA
Μηνύματα: 39
Thumbs up

Τη γνωμη σου την ακουσαμε και την σεβαστηκαμε.Δεν υπαρχει λογος να το ξανα αναφερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ειρηνη παιδια,ειρηνη....................
__________________
ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 21-09-08, 23:51
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Αν και η απαντηση μου ειναι διαφορετικη απο τη προηγουμενη (για οσους το καταλαβουν), και δεν ειναι γνωμη αλλά γεγονος, οσο μεγαλωνουν τετοια ποστ, τοσο ενας αρχαριος τα διαβαζει προχειρα. Οσο τονιζονται τα λαθη, τοσο μεγαλυτερες πιθανοτητες εχει ο παραπανω αρχαριος να τα δει και να τα αποφυγει.

Ειρηνη σαφως, δεν πολεμαμε...
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 22-09-08, 00:30
Το avatar του χρήστη moros
moros Ο χρήστης moros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-04-2008
Περιοχή: KERKYRA
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

Η αποψη και η γνωμη στον καθενα μας ειναι ελευθερη για να μπορει ο καθενας μονος του να βγαζει τα συμπερασμα του,αν εσυ αφου ηδη εχεις πει τη γνωμη σου(γεγονος οπως το αποκαλεις)και θελεις με τοσο παθος να την επικρατησεις για μην κανει καποιος απειρος τα ιδια λαθη,τοτε να συνεχισεις αυτο που ηδη κανεις: οταν καποιος με το ιδιο χομπυ γραφει καποιο θετικο σχολιο εσυ αμεσως απο κατω να γραφεις την κριτικη σου.....
__________________
ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 22-09-08, 13:00
Το avatar του χρήστη kotsis
kotsis Ο χρήστης kotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kotsis
Προεπιλογή

Εγώ πιστεύω ότι εδώ δεν είναι η εγκυκλοπέδεια ΤΟΜΗ αλλά ένα φόρουμ ανταλαγής απόψεων κατα την ταπείνή άποψη και ορολογίας της λέξει ΦΟΡΟΥΜ καθώς είμαι επαγγελματίας στο WEB DESIGN και επιτρεψτε να ξέρω την καθαρή ένοια της λέξης και ενος Site σαν αυτό. Ο αρχάριος θα πρέπει να το ψάξει καλύτερα το θέμα και να μην στείριζετε στην άποψη τη δικιά μου τη δικιά σου και όλον τον υπολοίπον, θα πρέπει να το δει ποιο ανοιχτά. ειναι σαν το παιδι που ακόμα και αν οι γωνείς του του λενε να μην το κάνεις γιατί είναι λάθος το παιδί θα το κάνει. Απ τα λάθει μαθαίνουμε και τα έχουμε κάνει όλοι. έτσι αποκτιέται η εμπειρία και όχι από βιβλία κτλ... Σαφώς και εδω μέσα μαθαίνεις πράγματα και τι είναι σωστό και τι λάθος αλλά δεν τα ακολουθούν όλοι. μέχρι βέβαια να καταλάβουν γιατί είναι λάθος και να μην το ξανακάνουν. Αυτά είχα να πω και τα λέω πολύ φιλικά μην παρεξηγηθώ φίλε ΤΟΛΙ (γνωρίζω πολυ καλά το δύσκολο εργο σου σαν Admin )!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 23-09-08, 00:42
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Αφου ειμαστε σε ενα φορουμ ανταλλαγης αποψεων, να καταθεσω τη δικη μου στο υποθεμα που προεκυψε.
Δεν με πειραζει κατω απο καθε "λαθος" να υπαρχει η "υπενθυμιση" και η "αποκατασταση".
Κατι σαν "Το υπουργειο σας προειδοποιει ....."
Για να μη πει το παιδακι αυριο μεθαυριο εγω εκανα το λαθος γιατι δεν μου ειπε κανεις τιποτα.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 23-09-08, 14:57
Το avatar του χρήστη kotsis
kotsis Ο χρήστης kotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kotsis
Προεπιλογή

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στο σιγκεκριμένο ποστ αλλά γενικά ναι συμφωνό να αναφέρωνται τα λάθη και για το μελοντικό διάβασμα του ποστ αλλά και για να τονίζονται τα λάθη αρκεί να μην είναι ειρωνικό και προκλητικό το σχόλιο. Το λέω αυτό γιατί σε πολλά ποστ έχουμε δει τέτοιες συμπεριφορές!
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 23-09-08, 15:51
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kotsis Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στο σιγκεκριμένο ποστ αλλά γενικά ναι συμφωνό να αναφέρωνται τα λάθη και για το μελοντικό διάβασμα του ποστ αλλά και για να τονίζονται τα λάθη αρκεί να μην είναι ειρωνικό και προκλητικό το σχόλιο. Το λέω αυτό γιατί σε πολλά ποστ έχουμε δει τέτοιες συμπεριφορές!
Οπως εχουμε δει να επιμενουν πολλοι στα λαθη
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 23-09-08, 15:58
Το avatar του χρήστη kotsis
kotsis Ο χρήστης kotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kotsis
Προεπιλογή

Ναι αλλά αφού βλέπεις να επιμένουν στα λάθη απλά δεν σχολιάζεις άστον να κουρεύεται, δικό του θέμα ειναι δεν είναι σώστο να ειρωνευόμαστε κανέναν γιατι κάποτε όλοι ήμασταν στη δική τους θέση και γενιούνται παρεξηγήσης (Γενικά μιλάω) και εκτός των άλλων χαλάνε τα ποστ.
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 23-09-08, 16:07
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kotsis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι αλλά αφού βλέπεις να επιμένουν στα λάθη απλά δεν σχολιάζεις άστον να κουρεύεται, δικό του θέμα ειναι δεν είναι σώστο να ειρωνευόμαστε κανέναν γιατι κάποτε όλοι ήμασταν στη δική τους θέση και γενιούνται παρεξηγήσης (Γενικά μιλάω) και εκτός των άλλων χαλάνε τα ποστ.
εγω συμφωνω με αυτο :
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
.... οσο μεγαλωνουν τετοια ποστ, τοσο ενας αρχαριος τα διαβαζει προχειρα.
Οσο τονιζονται τα λαθη, τοσο μεγαλυτερες πιθανοτητες εχει ο παραπανω αρχαριος να τα δει και να τα αποφυγει....
-------------------------
Επισης νομιζω οτι εισαι προκατηλειμενος.
Δεν σε ειρωνευτηκε κανεις στο θεμα σου.
Ειδα μονο σοβαρα σχολια και με καλη προθεση (ΙΜΟ) ακομα και τα αντιθετης αποψης, παρολο που εδωσες ευκαιριες για το αντιθετο.
-------------------------
Τα ποστ δεν χαλανε με την καταθεση αντιθετων ή αρνητικων αποψεων
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 23-09-08 στις 16:07 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 23-09-08, 16:20
Το avatar του χρήστη kotsis
kotsis Ο χρήστης kotsis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2008
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kotsis
Προεπιλογή

Λοιπόν πρώτον δεν είνια δικό μου το ποστ και δεν μιλάω για το συγκεκριμενο μιλάω γενικά. Τωρα αν αυτό ειναι δυσκολο να το καταλαβείς τι να πω. Τωρα για την προκατάληψη. Εδω μέσα κάποιος μπαίνει για να μάθει να συζητησει κάποιο προβλημα κτλ... Οχι για να μπαίνει κάποιος και να του την λέει με μαγκιά. Αυτό με ένοχλει. Πες το όμορφα και ωραία να βοηθήσεις των άλλων όχι να το παίξεις ξερόλας οπως κάπιοι το κάνουν εδω μέσα. (δεν μιλάω για σένα να στο ξαναπώ, μιλάω γενικά) Θες να με πεις προκατελημένο επειδή δεν γουστάρω να με ειρονεύονται; (αν και δεν είναι δικό μου το ποστ και κάπου το έχασες το θεμα) πες με. Κανείς δεν θέλει συμπεριφορές τέτοιες. Και κάτι άλλο δεν ξαναποστάρω σε αυτό το ποστ κατάντησε κουραστικό, όπως επίσης για κάποιον αρχάριο όπως λες που θα κάτσει να μάθει κάποια πράγματα απο τα ποστ και αντί αυτο θα διαβάζει το μακρί και το κοντό του καθενός που κοντραρίζετε στα ποστ (να στο ξαναπώ μιλάω γενικά). Έτσι χαλάνε τα ποστ!
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 23-09-08, 16:28
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Συγνωμη για την παρεξηγηση, με παρεσυρε η "υποστηριξη" των αποψεων του συγγραφεα του θεματος.

"Προκαταλημενη" θεωρησα την συμπεριφορα του συγγραφεα για την αντιμετωπιση που ειχαν οι αντιθετες αποψεις.

Επαναλαμβανω δεν προσεξα καμια ειρωνια
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
  #51  
Παλιά 23-09-08, 16:55
Το avatar του χρήστη moros
moros Ο χρήστης moros δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-04-2008
Περιοχή: KERKYRA
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

κανεισ λαθος δεν με πειραξαι η αντιθετη σου αποψη αλλα ο τροποσ που την εξεφρασες.......
θα προτιμουσα να σταματαγε εδω το θεμα διοτη εχει κανταντησει οντος κουραστηκο.....
καλη συνεχεια..........
__________________
ΠΡΟΣΕΧΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 23-09-08, 16:58
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Υπενθυμιζω τη αποψη μου
http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...8&postcount=30

που ειναι το κακο?
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
αφρικανοξυλα, malawi, tanganikamalawi


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
παρουσιαση νεο malawi odin79 Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Λιμνών Ανατολικής Αφρικής 18 08-04-08 06:33
παρουσιαση 220L malawi mbuna Giannis-malawi Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Λιμνών Ανατολικής Αφρικής 26 18-01-08 13:27
Το πιο πιστο αντιγραφο βιοτοπου Malawi mikenuke Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Λιμνών Ανατολικής Αφρικής 10 23-04-07 16:48
steady(βιοτοπος malawi) steady Βιοτοπικά - Γεωγραφικά ενυδρεία Λιμνών Ανατολικής Αφρικής 34 21-02-07 23:14

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07919 seconds with 14 queries