Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Νότιος Αμερική > Δίσκοι

Δίσκοι Κατά πολλούς οι βασιλιάδες του ενυδρείου.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 27-03-15, 08:19
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Δεν θα χρειαστεί να μιλήσουμε για το ψαρι.αν μπορείς πέσμου μέρος κ ώρα.
-------------------------
γιατο Σάββατο εννοω.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 27-03-15 στις 08:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 28-03-15, 15:38
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Σήμερα από τις 17.30 στο Θησείο. Στο έχω ξαναγράψει και στο #35.

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=85617

ΑΝ κατάλαβα καλά... λυπάμαι για το ψάρι.-
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 29-03-15, 17:27
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Δεν καταλαβαινω γιατί όποτε γράφω κάτι μεταφέρεται; ;;πρέπει να γράφω μόνο συνέχεια από εδω;;; κ ψάχνω για δισκάκια υπάρχουν παιδιά που να δίνουν δισκάκια από γέννες τους;;;
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 29-03-15, 17:55
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

1. ΔΕΝ γνωρίζω για το θέμα της μεταφοράς... ας μας λύσει την απορία κάποιος Mod. Κι εγώ ψάχνοντας τα θέματα σου είδα ότι κάτι περίεργο μάλλον συμβαίνει... βγαίνουν άλλο σε άλλο. ΙΣΩΣ να φταίω εγώ που ζήτησα να τα συγχωνεύσουν (για να είναι μαζεμένες οι πληροφορίες).
Υποθέτω όμως ότι έγινε γιατί... θα έπρεπε να μπει στις αγγελίες ΔΕΝ μπορείς να πάρεις απάντηση, παρά μόνο με πμ.
2. Θυμάμαι ότι το ενυδρείο είναι ιδιοκατασκευή πολλών ετών... αλλά ΔΕΝ ρώτησα για την εμπειρία που υπάρχει (συγχέοντας/συνδυάζοντας τα 2 γεγονότα)... γράψτο σε παρακαλώ, για να ξέρουμε.
3. Τα δικά μου μικρά τα έχω δώσει ήδη... το ζευγάρι είναι σε "ανάπαυση" μέχρι να το ξαναβάλω.
4. Έχεις ήδη 9 δίσκους και διαφόρων ηλικιών/μεγεθών... που θα τους βάλεις κι άλλους (και μάλιστα μικρούς) ;
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 29-03-15, 18:01
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

τι εννοείς εμπειρία ;;;; για την κατασκευή του ενυδρείου; ;;
Απάντηση με παράθεση
  #66  
Παλιά 29-03-15, 18:06
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Εμπειρία στο θέμα.. ενυδρείο. Πόσο καιρό... ασχολείσαι;
Απάντηση με παράθεση
  #67  
Παλιά 29-03-15, 18:17
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.384
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
1. ΔΕΝ γνωρίζω για το θέμα της μεταφοράς... ας μας λύσει την απορία κάποιος Mod. Κι εγώ ψάχνοντας τα θέματα σου είδα ότι κάτι περίεργο μάλλον συμβαίνει... βγαίνουν άλλο σε άλλο. ΙΣΩΣ να φταίω εγώ που ζήτησα να τα συγχωνεύσουν (για να είναι μαζεμένες οι πληροφορίες).
Υποθέτω όμως ότι έγινε γιατί... θα έπρεπε να μπει στις αγγελίες ΔΕΝ μπορείς να πάρεις απάντηση, παρά μόνο με πμ.
Σωστά υποθέτεις Νίκο όσον αφορά την ζήτηση δίσκων που πήγε στις αγγελίες
Για τη συγχώνευση των λοιπών πάλι εσύ φταις
Απάντηση με παράθεση
  #68  
Παλιά 29-03-15, 18:53
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

νικο σου μιλάμε μαζί. πήρα τον πρώτο μου δίσκο το 90 από τότε που ο ωκαιανος ήταν στο στενό! !ουσιαστικά ασχολήθηκα μέχρι το 96 νομίζω δύσκολα χρόνια αλλά πιο ανθεκτικά ψάρια. το χούι όμως δεν φευγει οπότε από τον σεμπτεβρη κάνω μια καινούρια αρχή .πολύ διάβασμα πολύ τρέξιμο κ θα δουμε .
-------------------------
Μετά την απώλεια που πήγα να σκάσω πήρα δύο δίσκους ένα μεγάλο cobalt k ένα blue tirquaz μετά από έξι ώρες τα ψάρια όπως κ ένα παλιό είχαν γρατσουνιές από τις ρίζες. εγκεφαλικό !!!! αμέσως φύγαν όλες εκτός από την μεγάλη .για να καταθέτουμε τις εμπειρίες μας που νομίζω ότι είναι κ ένας από τους σκοπούς του φόρουμ έχω να πω το εξής.: σήμερα μια μέρα μετά την έξοδο των ριζών τα μικρα που ήταν από κάτω τους έρχονται πάλι στο χέρι μου κολυμπούν ακατάπαυστα κ ήρθε στο χέρι μου ο cobalt!!!!!!!
-------------------------
κλεοβουλε καλησπερα μια ερωτηση.πρεπει να γράφω μόνο εδώ η όπως ήθελα να ανοίξω άλλο θέμα να το ανοίγω αλλου;;;:
-------------------------
Για να βγει ένα συμπέρασμα από αυτό που γράφω θα ήθελα να συμπληρώσω ότι πρέπει να φτιάχνουμε σίγουρα το ενυδρείο μας ΠΡΙΝ μπουν τα ψαράκια μας εγώ δεν το έκανα! !!! κ δεύτερων όπως το είπες κ εσυ πριν μέρες αυτοί οι δίσκοι δεν είναι άγριοι θέλουν άλλο χειρισμό κ αυτό δεν το κατέχω. Αυτό που ξέρω είναι ότι με το που έφτιαξα το ενυδρείο (κκοντα) στα ενυδρεία στα οποία μεγάλωσαν αντε με μια ρίζα κ λιγο πράσινο είναι όλη την μερα έξω κολυμπούν κ εγω θα βγάλω ρυτίδες από το χαμόγελο.
-------------------------
Α αυτό με το μουλιασμα της τροφής .....άψογος!!!! απλά τρώνε όλα! !!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 18:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #69  
Παλιά 29-03-15, 18:53
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

1. Το μαγαζί που αναφέρεις (στην Ισμήνης) το γνωρίζω καθ' ότι ήταν το μόνο εκείνα τα "πέτρινα" χρόνια, όπου μπορούσα να βρω κατεψυγμένες τροφές για τους δίσκους μου.
Τα ψάρια τότε ΔΕΝ ήταν τόσο "ανθεκτικά" όσο τώρα (κατά την δική μου άποψη) και οι λόγοι ήταν η έλλειψη γνώσης και εξοπλισμού.
2. Θεωρώ ότι κινείσαι λάθος. Αγοράζεις ψάρια αμέσως μετά από απώλεια... και "μπλούμ" στο ενυδρείο. ΚΑΚΩΣ-ΚΑΚΙΣΤΑ. Για δίσκους μιλάμε... καραντίνα τουλάχιστον για 2-3 εβδομάδες. ΑΝ στα φέρουν όλα στον "αφρό"... τι θα λες;
3. Αγόρασες ψάρια και μεγάλου μεγέθους... τις συνέπειες τις σκέφτηκες;
4. Θα μπορούσε το ενυδρείο να είναι σκέτα τζάμια... σου αρέσει κάτι τέτοιο σαν εμφάνιση;
5. Τα ψάρια που θα είναι "καρπαζοεισπράκτορες"... που θα βρουν μέρος να γλυτώσουν;
6. Εγκλιματισμένοι δίσκοι θα έρθουν στο χέρι... όπως και να έχει.
7. Σαφέστατα πρώτα "στήνεις" το ενυδρείο... και μετά βάζεις τα ψάρια.
8. Για τα υπόλοιπα που έχω γράψει... τι σκοπεύεις να κάνεις;
9. Οι "άγριοι" δίσκοι τι διαφορετικό χειρισμό θέλουν (ΔΕΝ έγινε αντιληπτό) ;
Απάντηση με παράθεση
  #70  
Παλιά 29-03-15, 19:01
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: ¶νω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Παράθεση:
κλεοβουλε καλησπερα μια ερωτηση.πρεπει να γράφω μόνο εδώ η όπως ήθελα να ανοίξω άλλο θέμα να το ανοίγω αλλου;;;:
Αν προκειται για κατι διαφορετικο απο ενα θεμα που εχεις ηδη ανοιξει, απλα ανοιγεις νεο thread στη σωστη κατηγορια. Αλλα να μην υποθετεις οτι ολοι εχουν διαβασει οτι εχει αναφερθει σχετικα με το ενυδρειο σου. Δηλαδη, οταν ρωτας κατι, να δινεις και τις αναλογες πληροφοριες ωστε να μπορει καποιος να παρακολουθησει το θεμα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #71  
Παλιά 29-03-15, 19:17
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

καρπαζοισπρακτορας θα υπάρχει πάντα με κρυψώνες η μη .Εγώ πιστεύω τα ψάρια ήταν τότε πιο ανθεκτικά κοιτουσα τα φίλτρα μου κάθε εξάμηνο να μην μιλήσω για αλλαγές.το μόνο που έβλεπα ήταν αυγά στο θερμοστάτη τροφές δύο το πολύ, ψάρι αδύνατο η να κρύβεται πότε .δεν είχα . δεν λέω ότι τα μεγαλωσα σωστά λέω απλά ότι σ χωρούσαν πολλά αυτό κ ονομάζω ανθεκτικά. για το μπλουμ αμέσως , συμφωνώ απόλυτα δεν μπήκαν στην καραντίνα επειδή δεν την είχα καθαρίσει μετά το θάνατο του ψαριού! !!
-------------------------
οκ για το θέμα το επιασα .ευχαριστώ !!!!!
-------------------------
Για τις συνέπειες ναι τις σκέφτηκα λόγω της διαφοράς μεγέθους ήταν από τα πρώτα θέματα που διάβασα !!! Νομίζω με έπεισε η γνώση κ άποψη κάποιου παιδιού νομίζω λέγεται κόκκινος.
-------------------------
Για τα τζάμια γράφω όχι σκέτα κ με τι έχει.
-------------------------
εγκληματισμενοι δισκοι δεν θα έρθουν στο χέρι όπως κ να έχει έχω δυο.
-------------------------
Δεν ξέρω αλήθεια βρε Νικόλα αν το πάω λάθος.γγράφω συνέχεια ότι δεν έχω εικόνα από άλλο ενυδρείο όπως σωστά θα έπρεπε να είναι! λίγο της ρίζες κάτω λίγο δεξιά η λίγο περισσότερ ες μάλλον εγώ φταίω που δεν το πιάνω παρόλο τις προσπάθειες σου που τονιζω άλλη μια φορά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ίσως μια εικόνα να βοηθούσε περισσότερο αν μπορείς στείλε μου του δικού σου η μία που βρίσκεις σωστή εσυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 19:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 29-03-15, 20:04
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stella Εμφάνιση μηνυμάτων
καρπαζοισπρακτορας θα υπάρχει πάντα με κρυψώνες η μη .
Φυσικά και θα υπάρχει... ΔΕΝ έγραψα κάτι διαφορετικό. Η ιεραρχία άλλωστε... αυτό σημαίνει. Το θέμα είναι ότι... θα πρέπει να υπάρχει η οριοθέτηση και χωρίς τα σημεία αναφοράς (εν προκειμένω ρίζες)... αυτό ΔΕΝ είναι εφικτό.
Εγώ πιστεύω τα ψάρια ήταν τότε πιο ανθεκτικά κοιτουσα τα φίλτρα μου κάθε εξάμηνο να μην μιλήσω για αλλαγές.
Το ότι εσύ έκανες λάθη που τα ψάρια συγχωρούσαν... ΔΕΝ σημαίνει ότι τα τωρινά ψάρια... ΔΕΝ το κάνουν.
το μόνο που έβλεπα ήταν αυγά στο θερμοστάτη τροφές δύο το πολύ, ψάρι αδύνατο η να κρύβεται πότε .δεν είχα . δεν λέω ότι τα μεγαλωσα σωστά λέω απλά ότι σ χωρούσαν πολλά αυτό κ ονομάζω ανθεκτικά.
Τα ίδια λέμε... ακριβώς από πάνω το έγραψα.
για το μπλουμ αμέσως , συμφωνώ απόλυτα δεν μπήκαν στην καραντίνα επειδή δεν την είχα καθαρίσει μετά το θάνατο του ψαριού! !!
-------------------------
οκ για το θέμα το επιασα .ευχαριστώ !!!!!
-------------------------
Για τις συνέπειες ναι τις σκέφτηκα λόγω της διαφοράς μεγέθους ήταν από τα πρώτα θέματα που διάβασα !!!
Αφού τις σκέφτηκες... γιατί προχώρησες στην αγορά;
Νομίζω με έπεισε η γνώση κ άποψη κάποιου παιδιού νομίζω λέγεται κόκκινος.
ΔΕΝ γνωρίζω σε ποίον αναφέρεσαι... ούτε τι γνωρίζει για τους δίσκους. Στα forum γράφουν πολλοί... με το σύνολο σχεδόν... διαφωνώ.
-------------------------
Για τα τζάμια γράφω όχι σκέτα κ με τι έχει.
-------------------------
εγκληματισμενοι δισκοι δεν θα έρθουν στο χέρι
ΔΕΝ έγινε αντιληπτό αυτό.

όπως κ να έχει έχω δυο.
-------------------------
Δεν ξέρω αλήθεια βρε Νικόλα αν το πάω λάθος.
Ότι έχω δει το έχω γράψει και είναι εδώ... το πας πάλι από την αρχή και το διαβάζεις.
γγράφω συνέχεια ότι δεν έχω εικόνα από άλλο ενυδρείο όπως σωστά θα έπρεπε να είναι! λίγο της ρίζες κάτω λίγο δεξιά η λίγο περισσότερ ες μάλλον εγώ φταίω που δεν το πιάνω παρόλο τις προσπάθειες σου που τονιζω άλλη μια φορά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ίσως μια εικόνα να βοηθούσε περισσότερο αν μπορείς στείλε μου του δικού σου η μία που βρίσκεις σωστή εσυ.
1. Παρακαλώ.
2. Είναι πολύ απλό... αντί να κοιτάξεις οποιοδήποτε ενυδρείο... ρίξε μια ματιά στο YouTube, να δεις πως είναι στο ποτάμι.
Ψάξτε λίγο το forum... τα περισσότερα είναι ήδη γραμμένα. Στο τμήμα των δίσκων υπάρχουν υπομνήματα... όπως το παρακάτω για παράδειγμα. -

http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=43013
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 29-03-15, 20:35
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

γραφεις οι εγκληματισμενοι δισκοι θα έχουν στο χέρι έτσι κ αλλιως απαντω όχι δεν ισχύει έχω δυο που δεν το έχουν κάνει. λες κοιτα στο YouTube για το πουν ζουν βρε νικόλα μου εδώ πραγματικά μπερδεύτηκα .
-------------------------
Για τον λόγο που προχώρησα στην αγορά είναι επειδή συμφώνησα ότι με το παιδι που σου έγραψα, έχω δει κ διάλογο σας .Τα μεγάλα δεν έχουν ενοχλήσει τα μικρα αντίθετα τρώνε μαζί αυτό που βλέπω μόνιμα είναι τσακωμοι με ψάρια μικρής διαφοράς(μεγέθους ηλικιας)
-------------------------
Γιώργος κόκκινος το παιδι που έλεγα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 20:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 29-03-15, 20:37
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stella Εμφάνιση μηνυμάτων
γραφεις οι εγκληματισμενοι δισκοι θα έχουν στο χέρι έτσι κ αλλιως απαντω όχι δεν ισχύει έχω δυο που δεν το έχουν κάνει.
Για να ΜΗΝ το κάνουν... ΔΕΝ είναι εγκλιματισμένοι... τόσο απλά.
λες κοιτα στο YouTube για το πουν ζουν βρε νικόλα μου εδώ πραγματικά μπερδεύτηκα .
Τι είναι αυτό... που σε μπέρδεψε δηλαδή;
-------------------------
Για τον λόγο που προχώρησα στην αγορά είναι επειδή συμφώνησα ότι με το παιδι που σου έγραψα, έχω δει κ διάλογο σας .
Βάλε ένα link... να με βοηθήσεις.

Τα μεγάλα δεν έχουν ενοχλήσει τα μικρα αντίθετα τρώνε μαζί αυτό που βλέπω μόνιμα είναι τσακωμοι με ψάρια μικρής διαφοράς(μεγέθους ηλικιας)
Αυτά τα βλέπεις τώρα... σημείωσε τι σου έγραψα... γιατί θα έρθει η ώρα και θα με θυμηθείς.-
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 29-03-15, 20:54
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Έχω σκοπό κ να σ θυμηθώ κ να απευθυνθ ω σ πολλά !!!! για το αν είχαν εγκληματιστει μάλλον μου έδωσες πρόχειρη απάντηση επειδή με βαρεθηκες τα ψάρια τα πηρα από το ίδιο ενυδρείο που τα είχαν κ τα τρία τα παρακολουθουσσα 2 μήνες
-------------------------
Το όνομα του δεν σου θυμίζει τίποτα να ψάξω οντως;;;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 20:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 29-03-15, 21:09
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Καμία πρόχειρη απάντηση ΔΕΝ σου έδωσα... αυτό που γράφω το εννοώ.
Ψάρια εγκλιματισμένα σημαίνει ότι σου έχουν εμπιστοσύνη και ΔΕΝ σε φοβούνται.
ΑΝ ΔΕΝ έρχονται... ΔΕΝ είναι.-

ΥΓ. Όταν ΔΕΝ θέλω να ασχοληθώ... ΔΕΝ ξαναβλέπεις απάντηση.-
Απάντηση με παράθεση
  #77  
Παλιά 29-03-15, 21:17
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Σ αυτό που μου έστειλες για υπόμνημα ο κόκκινος απαντάει πρώτος.
-------------------------
Τότε ήταν όντως πρόχειρη τα ψάρια το ένα ήρθε τα άλλα όχι την δεύτερη μέρα τα ψάρια τα πηρα από το ίδιο μαγαζι ίδιο ενυδρείο οπότε δεν ισχύει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 21:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #78  
Παλιά 29-03-15, 21:25
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

1. Εγώ βλέπω απάντηση από τον Γιώργο (Καπίρη) τον οποίο γνωρίζω... ΔΕΝ ξέρω ποίος είναι ο Κόκκινος.
2. ΔΕΝ καταλαβαίνω ούτε σε ποίο πράγμα διαφωνείς... ούτε το γιατί.
Επειδή έβαλες ψάρια στο ενυδρείο (που αγοράστηκαν από το ίδιο μαγαζί ) σημαίνει αυτόματα ότι εγκλιματίστηκαν; ΛΑΘΟΣ κάνεις.
Νομίζω ότι ήμουν σαφέστατος και αναλυτικότατος... ΔΕΝ βρίσκω λοιπόν τον λόγο, να το επεκτείνω περισσότερο.-
Απάντηση με παράθεση
  #79  
Παλιά 29-03-15, 21:35
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Ναι κ εγώ ήμουν .
-------------------------
Ναι για το παιδι είναι αυτος , διάβασα τι έγραφε περί διαφόρων μεγέθους κ γιαυτό προχώρησα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 21:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ανανέωση ενυδρείου και καινούργια ψαροσυνθεση ανδρεα Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων 7 22-05-14 19:55
Νέο στήσιμο του ενυδρείου vouros Γλυκό νερό - Γενικά 3 08-01-12 14:07
Στήσιμο ενυδρείου 2 xristos2002 Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων 10 09-08-10 01:08
Στήσιμο Ενυδρείου Minakki Αρχάριοι γλυκού νερού 31 03-10-07 10:18
Νέο στήσιμο ενυδρείου CASPER Γλυκό νερό - Γενικά 32 23-03-06 17:19

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07610 seconds with 15 queries