Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 14-01-11, 21:58
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή Περι των θεματων των συναντησεων Βορειου Ελλαδος, μπαχαλοποστ ή μη.

Επειδη δεν εχω χρονο να ψαχνω ποιος ειπε τι εναντιον ποιανου, ποιος δεν θελει ποιον και γιατι στις συναντησεις, ποιος εκφραζει αποριες πραγματικες και ποιος ειρωνικες για τον Συλλογο, και άλλα χαριτωμενα, τα ποστς, μπαχαλοποστ και μη, σβυστηκαν, και παμε κοντερ απο την αρχη.

Να ξεκαθαρισουμε και δυο πραγματα.
1ον: Οι συναντησεις οργανωνονται απο τον ΠΣΦΕ, και ειναι ευπροσδεκτοι οι παντες, μελη και μη μελη. Ελπιζω να μην ξαναδω απο κανεναν ποστ του τυπου εσυ ταδε δεν εισαι ευπροσδεκτος (εκτος αν ειναι αποφαση του ΔΣ του ΠΣΦΕ - και αν υπαρχει σοβαρος λογος για τον οποιο καποιος δεν πρεπει να ειναι ευπροσδεκτος απο καποιον αλλον, ας στειλει μεηλ στο ΔΣ του ΠΣΦΕ).
2ον: Οι δραστηριοτητες του ΠΣΦΕ σε ολη την Ελλάδα ειναι αναρτημενες εδω: http://www.aquarist.gr/PSFE/activities.htm
Ας τις δουν οσοι ενδιαφερονται και αν εχουν αποριες μετα, ας τις εκφρασουν ειλικρινα. Και το λεω για οσους συγκεκριμενους ειρωνευτηκαν τον τελευταιο καιρο.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-01-11, 22:01
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.101
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 14-01-11, 22:56
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Αξιοτιμε κύριε Τόλη,

Θα σας παρακαλούσα να επαναφέρετε το thread που ξεκίνησα εγώ με τιτλο Συναντησεις Βορείου Ελλάδας 2011, που αναφέρεται σε συναντησεις που ΔΕΝ είναι υπο την αιγίδα του ΠΣΦΕ.

Θα σας παρακαλούσα τουλάχιστον να επαναφέρετε τα μηνύματα που αναφέρονται στα άτομα που δήλωσαν οτι επιθυμουν να έρθουν καθώς είναι πολύ σημαντικό για να γνωρίζουμε εμεις που το διοργανώνουμε ποσα τραπέζια να κλείσουμε στον χώρο των συναντήσεων. Εαν εσφαλμένα τοποθέτησα το thread αυτό στον χώρο του ΠΣΦΕ σας ζητώ συγνώμη θα σας παρακαλούσα να μου υποδέιξετε που θα έπρεπε να ανοιξω ένα thread που αφορά εκτακτες συναντήσεις φίλων απο μιά περιοχη, απο το Greek Aquarist's Board, που δεν είναι υπο την αιγίδα του ΠΣΦΕ.

Σας ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 14-01-11, 23:00
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.101
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drbig Εμφάνιση μηνυμάτων
εκτακτες συναντήσεις φίλων απο μιά περιοχη απο το Greek Aquarist's Board που δεν είναι υπο την αιγίδα του ΠΣΦΕ..
Φυσικα θελεις να πεις για ολα τα μελη του Greek Aquarist's Board

σωστα?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 14-01-11, 23:02
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Διευκρινίζω αν δεν ήμουν σαφής,
Φίλων ενυδρειόφιλων Μελών του Greek Aquarist's Board, που ειναι απο μια περιοχη της Ελλάδας.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 14-01-11, 23:03
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.101
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

ευχαριστω και συγνωμη απλα ηθελα να τα καταλαβω 1000% γιατι πηρα ενα πμ απο καποιον και ηθελα να δω τι παιζει.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-01-11, 23:19
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.372
Προεπιλογή

Δεν έχω καταλάβει
Χάρη έχεις αναλάβει να εκπροσωπείς κάποια ξεχωριστή παρέα που δεν γνωρίζω?
Ποτέ και κανείς στην παρέα που συμμετέχω εγώ δεν διαχωρίστηκε από φίλους που συμμετέχουν ή όχι στον ΠΣΦΕ,στο Gab ή αλλού.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-01-11, 23:36
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Συγνώμη που δεν θέλω να εμπλακω παραπάνω σε αντιπαραθέσεις που θα μπορουσαν να πάρουν εκατοντάδες σελίδες, απλά και μόνο σας παρακαλω μιας και έχω καλως η κακώς δημιουργήσει το thread, αφου κανενας αλλος δεν το εκανε, να επαναφέρετε τα παραπάνω Post. Δεν νομίζω οτι ζητάω κατι παράλογο.
Τώρα σχετικά με το αν εκπροσωπώ κανέναν, πέραν του εαυτού μου, δεν εκπροσωπώ κανέναν.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-01-11, 23:38
Το avatar του χρήστη Τσιόνογλου Σταύρος
Τσιόνογλου Σταύρος Ο χρήστης Τσιόνογλου Σταύρος δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 05-08-2007
Περιοχή: Κατερινιώτης που μετανάστευσε στη Κομοτηνή (Νύφη).
Μηνύματα: 2.298
Προεπιλογή

Αναμένω με αγωνία την εξέλιξη του θέματός
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 14-01-11, 23:43
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Εγώ Σταύρο μου αντιθέτως καθόλου. Γνωρίζω και την αρχή και την μέση και το τέλος, και δεν έχω μαντικές ικανότητες ουτε τηλεπάθεια..
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 15-01-11, 00:03
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Αξιοτιμε κύριε Τόλη,

Θα σας παρακαλούσα και εγώ να επαναφέρετε το thread που ξεκίνησε ο ''drbig'' με τιτλο Συναντησεις Βορείου Ελλάδας 2011, που αναφέρεται σε συναντησεις που ΔΕΝ είναι υπο την αιγίδα του ΠΣΦΕ.
Εχετε απόλυτο δίκιο ότι ο μόνος που μπορεί να πει ανεπιθύμητο κάποιον στις ''ΚΑΘΙΕΡΟΜΕΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ'' είναι ο ΠΣΦΕ.
Ουδέποτε έγινε κάποια τέτοια κίνηση.
Αυτές τις συναντήσεις κύριε Τόλη,τις ''ανεπίσημες'' που δεν έχουν καμία σχέση με τον ΠΣΦΕ παρά μόνο με τον GAB τις ξεκίνησα εγώ με 3-4 φίλους (και με μέσον επικοινωνίας ΤΟΝ gab),όπου πίναμε τον καφέ μας κάθε Κυριακή,τα ούζα μας και τις ταβέρνες μας μεσοβδόμαδα κ.ο.κ.
Κυριακή με Κυριακή η παρέα μεγάλωσε και έφτασε να μην μας χωράει το μαγαζί που πηγαίναμε.
Εδώ έγινε η κίνηση που αναφέρετε πιο πάνω( ανεπιθύμητος),από μένα προς κάποιο μέλος(του GAB) γιατί θεώρησα μετά από πολλές συναντήσεις ,ότι το μέλος αυτό δεν ''ταίριαζε'' με το ύφος των υπολοίπων.
Κύριε Τόλη επειδή αναφερθήκατε σε ειρωνία δεν νομίζω να υπήρχε κάποια πρόθεση από όλους εμάς,γιατί είμαστε σοβαροί άνθρωποι και άν διαπιστώσατε κάτι τέτοιο από εμένα,ζητώ συγνώμη.
Παρακαλώ επαναφέρετε το thread,γιατί τα μέλη(του GAB) που δήλωσαν συμμετοχή,στον''καφέ της Κυριακής'' θα ψάχνονται,όπως και τα μέλη που δεν πρόλαβαν να δηλώσουν συμμετοχή....για να κλείσουμε και τραπέζια.
Ευχαριστώ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έχω καταλάβει
Χάρη έχεις αναλάβει να εκπροσωπείς κάποια ξεχωριστή παρέα που δεν γνωρίζω?
Ποτέ και κανείς στην παρέα που συμμετέχω εγώ δεν διαχωρίστηκε από φίλους που συμμετέχουν ή όχι στον ΠΣΦΕ,στο Gab ή αλλού.
Αγαπητέ Κλεόβουλε νομίζω εξηγώ πιο πάνω την παράκληση του Χάρη.
Το θέμα είναι ότι άρχισαν κάποια μέλη να μου στέλνουν μηνύματα για το ''αν παίζει καφές την Κυριακή???"
Ο Χάρης ζήτησε να επανέρθει το thread για να μην ψάχνονται οι φίλοι.
Η ''ξεχωριστή παρέα'' που αναφέρεις (αν ισχύει αυτό) έχει και τηλέφωνα.Οι υπόλοιποι φίλοι όμως???
Εσύ δεν θέλεις να βρεθούμε όλοι την Κυριακή???
Αν θέλεις ...βοήθησε..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαραμάδας : 15-01-11 στις 00:03 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 15-01-11, 00:06
Το avatar του χρήστη chemical mac
chemical mac Ο χρήστης chemical mac δεν είναι συνδεδεμένος
algae grower
 
Εγγραφή: 24-01-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.900
Προεπιλογή

Επειδή ήταν θέμα χρόνου να μπερδεψετε τα μπουτάκια σας, προτείνω, προκειμένου να λυθούν οι παρεξηγήσεις, να ανοιχτεί νέο θέμα στο επί παντός σχετικά με συναντήσεις για καφέ στο les amis ή Όπου αλλού γουστάρει η παρέα. έτσι μπορούν να γραφτούν άνετα οι όποιες Παλάσκας, το θέμα να γίνει όσο μπάχαλο θέλει και βέβαια η παρέα να προσκαλέσει ή να αποκλείσει οποιονδήποτε θέλει. οι συναντήσεις υπό την αιγίδα του ΠΣΦΕ γίνονται την πρώτη ΚΥΡΙΑΚΗ κάθε μήνα και σε αυτές είναι καλεσμένοι όλοι, ασχέτως αν μας αρέσουν ή όχι κάποιοι.
Τονίζω το θέμα πρέπει να είναι ΚΑΦΕΣ στο les amis κι όχι συναντήσεις β. Ελλάδας κτλ. Οι άνθρωποι που μαζευομαστε εκεί κάθε ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΕΝ εκπροσωπούμε τον ΠΣΦΕ ή το κλιμάκιο β. Ελλάδας αλλα την πάρτη μας και την όρεξη μας για χαβαλέ.

Όσο για τον Τόλη, μπορώ να πω ότι έχει παλέψει κι έχει προσφέρει αφάνταστα σε αυτό το χόμπι, πολλές φορές και με προσωπικό κόστος. Το αν Ακόμα υπάρχει σύλλογος (με τα οποία προβλήματα) ωφειλεται αποκλειστικά στον προσωπικό αγώνα του.

Τα υπόλοιπα απο κοντά την ΚΥΡΙΑΚΗ (αν τα καταφέρω να έρθω κι εφόσον βέβαια δεν έρθει ο tsoum)

@tolis όταν λέω εγώ ότι γερασες αυτο εννοώ. Τρία χρόνια πριν θα είχες κάνει σβου σε όλα και θα μοιραζες μπανάκια για πλάκα (ή εγινες σοφοτερος)
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 15-01-11, 00:10
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Κοντός ψαλμός αλληλουια, ανοιγει καινουργιο thread παρακατω.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 15-01-11, 05:06
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Με τοσα διαφορετικα πολυσελιδα θεματα, δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ενα απο αυτα αφορουσε συναντησεις "εκτος Συλλογου".
Επιμενω και σε αυτο στις θεσεις μου ομως. Σαν ιδιοκτητης του GAB δεν υπαρχει περιπτωση να αφησω θεμα που να λεει κανουμε συναντησεις των μελων του GAB αλλά ο ταδε και ο δεινα δεν ειναι ευπροσδεκτοι. Ηρεμειστε 5 λεπτα και σκεφτειτε το.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Μηνιαια Συναντηση Πσφε Βορειου Ελλαδοσ-αλλαγη Ημερομηνιασ george Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 31 23-01-06 21:20
Συνάντηση Θεσσαλονικέων & Βορειου Ελλαδος Σεπτεμβριου. mikenuke Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 35 13-09-05 22:54
Συνάντηση Θεσσαλονικέων & Βορειου Ελλαδος Ιουνιου. mikenuke Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 25 12-06-05 11:03

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,05872 seconds with 13 queries