Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Το GAB στην Έκθεση "Κατοικίδια εν δράση" 2016

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 18-10-16, 21:33
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Καλως μας ηρθες Γιωργο!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 19-10-16, 00:12
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Καλησπέρα και απο εμένα!
Ειμαι πολύ χαρούμενος καταρχήν που βγάλαμε σε πέρας όλη η ομάδα της έκθεσης αυτήν την πολύ δύσκολη αποστολή με φανταστικά αποτελέσματα!
Δεν θα σταθώ μεμονωμένα σε άτομα γιατι με έχετε καλύψει απόλυτα οι προλαλήσαντες!
Θα πω ομως για την θετικη ενέργεια που υπήρχε κατα την διάρκεια της προετοιμασίας έως και το τελείωμα της έκθεσης,ήταν κατι το εντυπωσιακό για τα σημερινά δεδομένα!
Μεγαλούργησε το ομαδικό πνεύμα!
Να ειμαστε καλα να χαιρόμαστε αυτές τις στιγμές!
Σε ευχαριστω για ολα gab!
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 19-10-16, 01:48
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Παρακολούθησα λιγάκι τα τεκταινόμενα, και είδα (πιό πολύ) και τις φωτογραφίες απο την προσπάθειά σας.
Πολλά πολλά συγχαρητήρια για το καταπληκτικό αποτέλεσμα σε όλα τα παιδιά που ασχολήθηκαν.
Κι ένα τεράστιο ευχαριστώ κι από μένα σε όλους σας! (Κάποιοι παλιότεροι ξέρουν γιατί).
Συνεχίστε έτσι.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 19-10-16, 09:52
Το avatar του χρήστη ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ Ο χρήστης ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-09-2015
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παιδιά καλημέρα, θα θελα κι εγώ να καταθέσω τα συγχαρητήρια σε όλο το φόρουμ για την αλληλεγγύη, για το τρέξιμο στην έκθεση και φυσικά το καταπληκτικό κλίμα που υπάρχει. Δυστυχώς για μένα και γι αυτό δεν έγραψα τόσες μέρες, ενώ καθόμουν όλο το καλοκαίρι χωρίς δουλιά μέχρι και τις αρχές Οκτώβρη, το 3μερο της έκθεσης με βρήκε στον Πύργο για δουλιά που την είχα πολύ ανάγκη και μόλις χθες βράδυ γύρισα Αθήνα. Κρίμα γιατί πέραν ότι ήθελα οπωσδήποτε να περάσω οικογενειακώς να δω το περίπτερο και να μιλήσω με γνωστούς και να γνωρίσω κι από κοντά ανθρώπους του GAB, ήθελα πάνω απ όλα να βοηθήσω κι εγώ. Παρόλα αυτά με τα νήματα της έκθεσης έστω κι εκ του μακρόθεν κι από κινητό, μπήκα όσο ήταν δυνατό στο κλίμα, απ την άλλη ζήλεψα τρομερά που δεν μπόρεσα να είμαι μέρος της. Συγχαρητήρια σ όλα τα παιδιά που την έτρεξαν, σ αυτούς που την οργάνωσαν, σ αυτούς που συνέβαλαν μ οποιοδήποτε τρόπο κι ελπίζω του χρόνου πρώτα ο Θεός να είμαι κι εγώ παρών.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 19-10-16, 14:46
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Οπως ειπα και στο ανοιγμα του θεματος σιγουρα καποιον θα ξεχναω,και το καταφερα παλι...
Ξεχασα να αναφερω ατομα που προσπαθησαν να βοηθησουν,αλλοι τα καταφεραν,αλλοι δεν χρειαστηκε τελικα.

Οποτε να ευχαριστησω
Τον dimitris77 που πρόσφερε ενυδρείο,δισκους,γαρίδες και οτι αλλο θελαμε αλλα τελικα δεν ειχαμε τον χωρο για ολα αυτα.
Τον fotisamor που μας πρόσφερε επιβατικά αυτοκίνητα για την μετακινηση μας το 3ημερο της εκθεσης αλλα τελικα δεν τα χρειαστηκαμε.
Τον odin79 που τυπωσε με δικα του εξοδα αυτοκόλλητα του φορουμ μας και επισης εστειλε και ενα φορτηγο φυτα για το στησιμο του φυτεμενου.
Τον Κωστα Ρομποτη που τον εχωσα να κλαδεψει εκτακτως το ενυδρειο του για να φυτεψει το λουλουδατος G AQUA στην εκθεση.
Την Klairitsa που και αυτη μας εστειλε τα λουλουδακια της.
Επισης τους χρηστες
Varadero
illias vag
golf4470
puntomad
christoschor
platy
που εκδηλωσαν την επιθυμια να βοηθησουν με οποιο τροπο μπορουσαν.

Σας ευχαριστω ολους σας.
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 19-10-16, 17:04
Το avatar του χρήστη G_AQUA
G_AQUA Ο χρήστης G_AQUA δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 07-11-2015
Περιοχή: ΓΛΥΦΑΔΑ
Μηνύματα: 582
Προεπιλογή

Εγώ αυτό που θέλω να πω ότι αν και δεν είχα τον χρόνο να μείνω και να βοηθήσω παραπάνω, απόλαυσα πραγματικά κάθε στιγμή που πέρασα εκεί. Ολα τα λεφτά τα γουρλωμένα μάτια των πιτσιρικάδων οταν αντίκρυζαν την λίμνη και τα ενυδρεία, τα χαμόγελα ικανοποίησης όσων μας επισκέφτηκαν αυτές τις μέρες και τα συγχαρτηρία που άκουγαμε από αγνώστους για την δουλειά που έγινε.

Ακόμα περισσότερο από όλα όμως απόλαυσα την παρέα των παιδιών του GAB. Δεν ήξερά κανέναν και μέσα σε λίγες ώρες ήταν σαν να τους γνωρίζω μια ζωή.

Γιώργο Μυσιρλή, odin, klairitsa, Manos3, energy52, Zapatas, Sarpijk, Moradin, klipitiklopos, Bismakos, Discus fan, Κώστας Ρομποτής, geotron, GN AZ , Τάκης και όλα τα άλλα παιδιά που μέχρι την τελευταία στιγμή έτρεχαν να στείλουν κλαδέματα, σας ευχαριστώ και σας ευχαριστούμε ! (Στην επόμενη έκθεση θα έρθω εγώ να κλαδέψω τα ενυδρεία σας )

Dimis, θα τα λέμε πλεόν πιο συχνά, αυτό είναι σίγουρο. Μου χρωστάτε άλλωστε τα σουβλάκια που φάγατε όταν έφυγα και την πίτσα που δεν πρόλαβα ούτε κομμάτι γιατί τα έδινε ο Discus στις κυρίες...
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 20-10-16, 10:00
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.439
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Και από μέρους μου θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους και όλες όσους βοήθησαν να γίνει πραγματικότητα το περίπτερο μας ... Εξεπλάγην όταν είδα πολλούς ανθρώπους να συνεργάζονται με τόσο καλή θέληση και μερακι ! Συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις οι πιο πολλοί έρχονται σαν επισκέπτες όταν είναι όλα έτοιμα ενώ στην περίπτωση του Gab είδα πολύ κόσμο που να είναι προθυμοι να βοηθήσουν σε οτδηποτε μπορούσαν! Όλοι λένε ότι ήταν το καλύτερο περίπτερο της έκθεσης κάτι που δε μπορώ να το επιβεβαιώσω! Δεν πήγα βόλτα να δω τα αλλα περίπτερα. Θεώρησα ότι οι δυο μέρες που πήγα θα έπρεπε να αφιερώσω και το τελευταιο λεπτό να ξεκουράσω τα παιδια που είναι φυσιολογικό να ήταν ήδη κουρασμένοι! Και κουρασμένοι που ήταν δεν σταματούσαν ...
Έχοντας ανάλογες εμπειρίες με αλλα φόρουμ συνήθως η ποιότητα και η ποσότητα των ανθρώπων είναι αντιστρόφως ανάλογες . Το Gab έχει και πολλούς αλλα με ποιότητα ... Και εκεί είναι η δυναμη αυτού του φόρουμ. Δεν έχω αλλα λογια! Χαίρομαι πολύ που είμαι μέρος αυτού ...
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 20-10-16, 23:19
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ αυτό που θέλω να πω ότι αν και δεν είχα τον χρόνο να μείνω και να βοηθήσω παραπάνω, απόλαυσα πραγματικά κάθε στιγμή που πέρασα εκεί. Ολα τα λεφτά τα γουρλωμένα μάτια των πιτσιρικάδων οταν αντίκρυζαν την λίμνη και τα ενυδρεία, τα χαμόγελα ικανοποίησης όσων μας επισκέφτηκαν αυτές τις μέρες και τα συγχαρτηρία που άκουγαμε από αγνώστους για την δουλειά που έγινε.

Ακόμα περισσότερο από όλα όμως απόλαυσα την παρέα των παιδιών του GAB. Δεν ήξερά κανέναν και μέσα σε λίγες ώρες ήταν σαν να τους γνωρίζω μια ζωή.

Γιώργο Μυσιρλή, odin, klairitsa, Manos3, energy52, Zapatas, Sarpijk, Moradin, klipitiklopos, Bismakos, Discus fan, Κώστας Ρομποτής, geotron, GN AZ , Τάκης και όλα τα άλλα παιδιά που μέχρι την τελευταία στιγμή έτρεχαν να στείλουν κλαδέματα, σας ευχαριστώ και σας ευχαριστούμε ! (Στην επόμενη έκθεση θα έρθω εγώ να κλαδέψω τα ενυδρεία σας )

Dimis, θα τα λέμε πλεόν πιο συχνά, αυτό είναι σίγουρο. Μου χρωστάτε άλλωστε τα σουβλάκια που φάγατε όταν έφυγα και την πίτσα που δεν πρόλαβα ούτε κομμάτι γιατί τα έδινε ο Discus στις κυρίες...
Κατά πρώτον... είναι diskus... και ΔΕΝ περίμενες, τώρα να το μάθεις.
Καλά ωρέ... ΔΕΝ είδες πόσο αδύνατα ήταν τα πλάσματα; ΔΕΝ τα λυπήθηκες καθόλου;
Εγώ άλλωστε... για το καλό σου το έκανα... η πίτσα είναι "τίγκα" στα λιπαρά.-
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 20-10-16, 23:27
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατά πρώτον... είναι diskus... και ΔΕΝ περίμενες, τώρα να το μάθεις.
Πάντως κυρ Νίκο στην μπλούζα σας το γράφετε με το Discus και όχι το Diskus

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas G. : 10-03-17 στις 23:06
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 20-10-16, 23:30
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Η μπλούζα ήταν δώρο από τον Πέτρο Αφρικάνο... ανορθόγραφος κι αυτός.-
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 11-12-16, 13:47
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

φανταστικές εμπειρίες!
είμαι πολύ χαρούμενος που τις περάσαμε όλοι μαζί αγαπημένοι χωρίς απρόοπτα!
εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου ακόμα μεγαλύτεροι & περισσότεροι!
δεν σας κρύβω ότι με έχει πιάσει νοσταλια για τις μέρες αυτές που περάσαμε παρέα!
εις το επανιδείν!
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 14-12-16, 12:37
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και του χρόνου ακόμα μεγαλύτεροι & περισσότεροι!!
Είμαι σίγουρος!!! Η ομαδα του GAB ΠΕΤΑΕΙ!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 (0 μέλη και 2 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ευχαριστω.... lifefx Greek Aquarist's Boards 14 31-03-13 18:40

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:58.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,05344 seconds with 14 queries