Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων

Στήσιμο Κοινωνικών ενυδρείων Συζήτηση για το στήσιμο και την διακόσμηση κοινωνικών ενυδρείων, προτάσεις για "σωστούς" συνδυασμούς ψαριών για τον αρχάριο και όχι μόνο

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 23-11-14, 20:55
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiaNt Εμφάνιση μηνυμάτων
Επαναλαμβάνω ότι οι πληροφορίες που βρίσκω είναι αντικρουόμενες.
Kαλα αυτο εδω το ποστ δεν το ειδες?????Αυτα δεν τα γραφει ουτε το πετσοπ, ουτε ο τακης.
Τα γραφει ενα απο τα πιο εγκυρα σαιτ με πληροφοριες διατηρησης ψαριων.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 23-11-14 στις 20:55 Αιτία: Automerged Doublepost
  #32  
Παλιά 23-11-14, 20:56
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiaNt Εμφάνιση μηνυμάτων
Επαναλαμβάνω ότι οι πληροφορίες που βρίσκω είναι αντικρουόμενες.
Στο 2ο ποστ ο Τακης, έδωσε τη μασημενη τροφη
Ποια πληροφορία βρηκες και ειναι αντικρουόμενη?

(Δες επίσης στο δικό μου ποστ, το Νο5 σχόλιο και το "Η συμβιωση πολλων ειδων ειναι εφικτη...για έναν έμπειρο χομπίστα!")

Δυστυχώς μέχρι τώρα μιλάς θεωρητικά χωρίς κάτι συγκεκριμένο, σε αντίθεση με όλα τα υπόλοιπα ποστ
  #33  
Παλιά 24-11-14, 01:16
Το avatar του χρήστη Gemomar
Gemomar Ο χρήστης Gemomar δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-05-2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή

Αφού λοιπόν σε πειράζουν οι ειρωνιες .... Ακου και αυτό ....
Κάτσε διάβασε πρώτα για αυτό που υποτίθεται θέλεις να ασχοληθείς και μετά να έρχεσαι να ρωτάς αυτα που ρωτάς...
Το ότι η τεμπελιά ονομάζεται "νέος στο χόμπυ" και τέτοια κουραφεξαλα αρνούμαι να το δεχτώ .... Δηλαδή όταν πηγές να αγοράσεις αμάξι (αν και βάζω στοίχημα είσαι πιτσιρίκας) δε κοίταξε τίποτα ε!? Η οι πληροφορίες που έβρισκες ήταν "αντικρουόμενες" ?!?!
... Και για να χαλαρώσω λίγο το τρολαρισμα ..... Σου εχω μια πρόταση...δώστα όλα και πάρε έναν μονομαχο .... Αν καταφέρεις να το έχεις 6 μήνες ... ( είναι σχετικά ψαράκι για αρχαρίων ) .... Τότε θα δούμε από εσένα αλλά ποστ !
Υγ...
Εύχομαι καλή τύχη ....γιατί τα ψαράκια σου το χρειάζονται
εδώ μέσα υπάρχει ότι χρειαστείς ... Καλό διάβασμα ...
Τρολ λόλ λολ.... Τρολ λολ λολ
  #34  
Παλιά 24-11-14, 15:52
Το avatar του χρήστη Ορφας
Ορφας Ο χρήστης Ορφας δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2014
Περιοχή: κιλκις
Μηνύματα: 67
Προεπιλογή

Εγω συμφωνω με αυτα που λετε αλλωστε αυτες ειναι οι παραμετροι που χρειαζονται τα ψαρια,μπορεις να το βρεις παντου.Αλλα ας μην φερομαστε με τετοιο τροπο στον ανθρωπο ,μπειτε λιγο στην θεση του ολοι μας καπως ετσι ξεκινησαμε.Πιο ειναι το πιο λογικο να εμπιστευτει τον πετσοπα που του τα πουλησε η δεκα αγνωστους ανθρωπους απο ενα φορουμ,αν και ευτο ειναι το σωστο,και εγω στην αρχη αργισα να το καταλαβω.Οταν πρωτοξεκινησα με τα ενυδρεια ειχα παρει ενα 10λιτρο ενυδρειακι (συνηθες λαθος) και ο πετσοπασ μου ειπε πως 4 χρυσοψαρα ειναι ενταξει και εγω τον ακουσα (μιαλο που ειχα!!!)την επομενη εβδομαδα ολα ψοφησαν (και πολυ αντεξαν).Αυτο που πρεπει να κανεις φιλε μου ειναι να μαθεις λιγα ακομα πραγματα για τα ψαρακια σου και να εμπιστευτεις τους εμπειτους,εγω που τους ακουσα δεν εχασα.αν θες τα ψαρακια σου να ζουν ευχαριστα και θες ενα ενυδρειο χωρις απωλειες πρεπει να εμπιστευτεις το φορουμ.Αλλωστε οι καιροι ειναι δυσκολοι και τα χρηματα λιγα,πιστευω πως δεν εχεις την ορεξη να δινεις συνεχεια χρηματα για καινουργια ψαρια αφου ετσι οπως ειναι τωρα θα ψοφανε συνεχεια
__________________
Just remember you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets
  #35  
Παλιά 24-11-14, 16:04
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ορφας Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω συμφωνω με αυτα που λετε αλλωστε αυτες ειναι οι παραμετροι που χρειαζονται τα ψαρια,μπορεις να το βρεις παντου.Αλλα ας μην φερομαστε με τετοιο τροπο στον ανθρωπο ,μπειτε λιγο στην θεση του ολοι μας καπως ετσι ξεκινησαμε.Πιο ειναι το πιο λογικο να εμπιστευτει τον πετσοπα που του τα πουλησε η δεκα αγνωστους ανθρωπους απο ενα φορουμ,αν και ευτο ειναι το σωστο,και εγω στην αρχη αργισα να το καταλαβω.Οταν πρωτοξεκινησα με τα ενυδρεια ειχα παρει ενα 10λιτρο ενυδρειακι (συνηθες λαθος) και ο πετσοπασ μου ειπε πως 4 χρυσοψαρα ειναι ενταξει και εγω τον ακουσα (μιαλο που ειχα!!!)την επομενη εβδομαδα ολα ψοφησαν (και πολυ αντεξαν).Αυτο που πρεπει να κανεις φιλε μου ειναι να μαθεις λιγα ακομα πραγματα για τα ψαρακια σου και να εμπιστευτεις τους εμπειτους,εγω που τους ακουσα δεν εχασα.αν θες τα ψαρακια σου να ζουν ευχαριστα και θες ενα ενυδρειο χωρις απωλειες πρεπει να εμπιστευτεις το φορουμ.Αλλωστε οι καιροι ειναι δυσκολοι και τα χρηματα λιγα,πιστευω πως δεν εχεις την ορεξη να δινεις συνεχεια χρηματα για καινουργια ψαρια αφου ετσι οπως ειναι τωρα θα ψοφανε συνεχεια
+1000

Τέτοιο πέσιμο δεν ξανάδα εδώ στο φόρουμ ουτε και σε ενυδρεια με χειρότερα λάθη
Φιλε Giant ελπίζω και συ να καταλάβεις τα λάθη σου κ να τα διορθώσεις ,για τα ψαράκια σου πάνω απ ολα,και πιστεύω κ τα παιδιά που σε κραξαν θα σε βοηθήσουν
__________________
test
  #36  
Παλιά 24-11-14, 16:43
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Μάλλον δουλευόμαστε!!!

Οποιος έχει χρόνο ας δει το ποστ Νο2 και το ποστ Νο3

Στο πρωτο ο Τακης του λεει τις διαφορές μεταξύ των ειδών που εχει κι εκεινων που θελει να βάλει και στο δευτερο του ζητάμε(ω) να κάνει παρουσίαση του ενυδρείου

Που το ειδατε το πεσιμο...ειλικρινα απορω!

Μηπως μετά τις απαντήσεις...άρχισε το τρολινγκ???
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
+1000

Τέτοιο πέσιμο δεν ξανάδα εδώ στο φόρουμ ουτε και σε ενυδρεια με χειρότερα λάθη
@johnpecn`, προσωπικά δεν νομίζω πως υπήρξε "πέσιμο" ειδικά για το θέμα των λαθών

Προσωπικά δεν αφιερώνω χρόνο (εντός κι εκτός χόμπι) σε όσους έχουν προαποφασίσει τι θα κάνουν, ωστόσο ζητάνε απόψεις, σχολιάζουν χωρίς επιχειρήματα και στο τέλος ξαναγυρνάνε στις απόψεις που έτσι κι αλλιως είχαν αποφασίσει!

Δεν αναφέρομαι συγκεκριμενα στον συγχομπίστα - για να μην θεωρεί κι αυτό πέσιμο!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ChocolatePuma : 24-11-14 στις 16:43 Αιτία: Automerged Doublepost
  #37  
Παλιά 24-11-14, 16:54
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλλον δουλευόμαστε!!!

Οποιος έχει χρόνο ας δει το ποστ Νο2 και το ποστ Νο3

Στο πρωτο ο Τακης του λεει τις διαφορές μεταξύ των ειδών που εχει κι εκεινων που θελει να βάλει και στο δευτερο του ζητάμε(ω) να κάνει παρουσίαση του ενυδρείου

Που το ειδατε το πεσιμο...ειλικρινα απορω!

Μηπως μετά τις απαντήσεις...άρχισε το τρολινγκ???
-------------------------


@johnpecn`, προσωπικά δεν νομίζω πως υπήρξε "πέσιμο" ειδικά για το θέμα των λαθών

Προσωπικά δεν αφιερώνω χρόνο (εντός κι εκτός χόμπι) σε όσους έχουν προαποφασίσει τι θα κάνουν, ωστόσο ζητάνε απόψεις, σχολιάζουν χωρίς επιχειρήματα και στο τέλος ξαναγυρνάνε στις απόψεις που έτσι κι αλλιως είχαν αποφασίσει!

Δεν αναφέρομαι συγκεκριμενα στον συγχομπίστα - για να μην θεωρεί κι αυτό πέσιμο!
Φιλε δεν καταλαβαίνω τι γράφεις
Δεν έβγαλα νόημα
Αν και δεν με νοιάζει κιόλας
Επίσης δεν σου ζήτησε κανεις ν αφιερώσεις χρόνο για οτιδήποτε
Σε 1.5 χρόνο ασχολίας με το χόμπι δεν βαραίνει και πολυ η γνώμη κάποιου
Δεν αναφέρομαι ουτε εγω στο συγχομπιστα
__________________
test
  #38  
Παλιά 24-11-14, 17:04
Το avatar του χρήστη Ορφας
Ορφας Ο χρήστης Ορφας δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2014
Περιοχή: κιλκις
Μηνύματα: 67
Προεπιλογή

Δεν χρειαζεται να μαλωνετε για τετοια θεματα Ας μην ξεχναμε τον σκοπο του φορουμ,το νοημα αυτης της συζητησης ηταν η σωστη πληροφοριση το συγχομπιστα που ελπιζουμε να καταλαβε τα λαθη του.Παντα φιλικα
__________________
Just remember you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets
  #39  
Παλιά 24-11-14, 17:45
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ορφας Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν χρειαζεται να μαλωνετε για τετοια θεματα Ας μην ξεχναμε τον σκοπο του φορουμ,το νοημα αυτης της συζητησης ηταν η σωστη πληροφοριση το συγχομπιστα που ελπιζουμε να καταλαβε τα λαθη του.Παντα φιλικα
Δίκιο έχεις
Εγω ζητάω ενα συγνώμη αν άθελα μου προσέβαλα κάποιον, βαριέμαι κιόλας την λογομαχία άνευ λόγου και ουσίας,μπαίνω λέω την γνώμη μου διαβάζω άλλες γνώμες και τέλος
Έχω επιλέξει και 3-4 άτομα που τα θεωρώ ¨ειδικους¨ και βαραίνει η γνώμη τους για μενα ιδιαίτερα.
Αυτό με το 1.5 χρόνο και γενικά όλη η απάντηση μου στον puma ηταν ατόπημα απο μέρους μου ,απάντησα εν θερμώ και μην κατανοώντας το μυνημα του
Τώρα που το ξαναδιαβαζω άλλο είχα καταλάβει οταν έγραφα κι άλλο τωρα
__________________
test
  #40  
Παλιά 24-11-14, 17:48
Το avatar του χρήστη tsala
tsala Ο χρήστης tsala δεν είναι συνδεδεμένος
Goldyrator
 
Εγγραφή: 11-04-2012
Περιοχή: Δράμα - Βέροια
Μηνύματα: 6.445
Προεπιλογή

μαλλον θελετε (καποιοι) να τις βγαλουμε να τις μετρησουμε, ποιος την εχει μεγαλυτερη.... την εμπειρια.
Αλλος ειναι ο λογος του θεματος..
σε τετοια απλα θεματα ¨δημοτικου¨ βαραινει και η γνωμη 6μηνης ασχολιας με το αντικειμενο..
δεν χρειαζεσαι ντοκτορα για να ξεχωρισεις μια ασυμβατη ψαροσυνθεση.
  #41  
Παλιά 24-11-14, 19:08
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε δεν καταλαβαίνω τι γράφεις
Δεν έβγαλα νόημα
Σου λεει με λιγα λογια οτι μεχρι το 9ο ποστ, δεν υπηρχε καποιο πεσιμο, παρα μονο πληροφορηση και διαθεση για βοηθεια.
Δεν μενει να καταλαβεις και το 9ο ποστ
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
  #42  
Παλιά 24-11-14, 19:45
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.642
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnpecn` Εμφάνιση μηνυμάτων
Δίκιο έχεις
Εγω ζητάω ενα συγνώμη αν άθελα μου προσέβαλα κάποιον, βαριέμαι κιόλας την λογομαχία άνευ λόγου και ουσίας,μπαίνω λέω την γνώμη μου διαβάζω άλλες γνώμες και τέλος
Έχω επιλέξει και 3-4 άτομα που τα θεωρώ ¨ειδικους¨ και βαραίνει η γνώμη τους για μενα ιδιαίτερα.
Αυτό με το 1.5 χρόνο και γενικά όλη η απάντηση μου στον puma ηταν ατόπημα απο μέρους μου ,απάντησα εν θερμώ και μην κατανοώντας το μυνημα του
Τώρα που το ξαναδιαβαζω άλλο είχα καταλάβει οταν έγραφα κι άλλο τωρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου λεει με λιγα λογια οτι μεχρι το 9ο ποστ, δεν υπηρχε καποιο πεσιμο, παρα μονο πληροφορηση και διαθεση για βοηθεια.
Δεν μενει να καταλαβεις και το 9ο ποστ
Λοιπόν απάντησα πριν μόνος μου ότι κατάλαβα εκ των υστέρων ζήτησα και συγνώμη και τελειώνει εδώ για μένα αυτό.
το 9 ποστ του giant το κατάλαβα και πάλι δεν δικαιολογεί ειρωνείες.δεν μπορεί κάποιος με 2 ποστ να έρθει στα νερά μας.απλα επειδή είδα ότι με τραινακια καρότα τσιπούρες κλπ δεν γίνεται κάτι είπα να ελαφρύ το κλίμα και έγραψα το ποστ που έγινε αφορμή για τα περαιτέρω
__________________
test
  #43  
Παλιά 24-11-14, 19:53
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

ΟΚ
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
  #44  
Παλιά 24-11-14, 19:57
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Την επόμενη φορά λοιπον, αφού τα ελληνικά μου δεν γίνονται κατανοητά, θα τα παίζω στην κιθάρα

@delta66 χρειάζομαι μαθήματα

ΥΓ : Εν θερμώ η παραπάνω απάντηση (αυτό μάλλον μεταφράζεται σε αλλοθι!!!! )
ΥΓ2 : Ξαναρχίσαμε τα περί εμπειρίας και χρόνων ενασχόλης με το χόμπι! Δλδ ο κολλητος μου που 10 χρόνια κάνει λαλακίες με τα ενυδρείου και του πεθαίνουν μέχρι και οι πετρες...θεωρείται έμπειρος..

Για να το κλεισω : Οχι στις ψαρόσουπες! Ειδικά όταν αποτελούν επιλογή και δεν γίνονται απο λάθος!
  #45  
Παλιά 24-11-14, 23:29
GiaNt Ο χρήστης GiaNt δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Gemomar Εμφάνιση μηνυμάτων
Αφού λοιπόν σε πειράζουν οι ειρωνιες .... Ακου και αυτό ....
Κάτσε διάβασε πρώτα για αυτό που υποτίθεται θέλεις να ασχοληθείς και μετά να έρχεσαι να ρωτάς αυτα που ρωτάς...
Το ότι η τεμπελιά ονομάζεται "νέος στο χόμπυ" και τέτοια κουραφεξαλα αρνούμαι να το δεχτώ .... Δηλαδή όταν πηγές να αγοράσεις αμάξι (αν και βάζω στοίχημα είσαι πιτσιρίκας) δε κοίταξε τίποτα ε!? Η οι πληροφορίες που έβρισκες ήταν "αντικρουόμενες" ?!?!
... Και για να χαλαρώσω λίγο το τρολαρισμα ..... Σου εχω μια πρόταση...δώστα όλα και πάρε έναν μονομαχο .... Αν καταφέρεις να το έχεις 6 μήνες ... ( είναι σχετικά ψαράκι για αρχαρίων ) .... Τότε θα δούμε από εσένα αλλά ποστ !
Υγ...
Εύχομαι καλή τύχη ....γιατί τα ψαράκια σου το χρειάζονται
εδώ μέσα υπάρχει ότι χρειαστείς ... Καλό διάβασμα ...
Τρολ λόλ λολ.... Τρολ λολ λολ
  #46  
Παλιά 25-11-14, 00:00
Το avatar του χρήστη Gemomar
Gemomar Ο χρήστης Gemomar δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-05-2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 68
Προεπιλογή

χαχαχαχα .... Καλό διάβασμα.... νεε στο χόμπυ !!!!!! .... Παλιό αμυβαδα
  #47  
Παλιά 25-11-14, 14:40
GiaNt Ο χρήστης GiaNt δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Gemomar Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχα .... Καλό διάβασμα.... νεε στο χόμπυ !!!!!! .... Παλιό αμυβαδα
  #48  
Παλιά 25-11-14, 15:00
Το avatar του χρήστη Stamatis uk
Stamatis uk Ο χρήστης Stamatis uk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-11-2014
Περιοχή: UK / Harrogate
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Ρεεεεεεε !!!!! το έριξες στις φωτό ??? μη παρεξηγήσε και άκου τους !! όταν τσακώνονται μεταξύ τους είναι καλό γιατί ακούς παραπάνω γνώμες και έχει ζωή το ποστ σου !!! ξεκίνα από την αρχή ! διάβασε ! και γράψε πάλι τις απορίες σου!!! Είμαι σίγουρος ότι θα σου απαντήσουν χωρίς ειρωνείες ! (κατά την γνώμη μου ήταν αστείες)
  #49  
Παλιά 25-11-14, 15:16
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Θεωρώ πως στο συγκεκριμένο θέμα χάθηκε κάθε διάθεση να ασχοληθεί κάποιος, ακόμα και από τον ίδιο το δημιουργό του, θα πρότεινα να κλειδώσει, και αν ο ενδιαφερόμενος θέλει πραγματικά να ρωτήσει , μπορεί να ανοίξει ένα καινούριο.
Και φίλε Gemomar η συμπεριφορά σου στο θέμα αυτό με βρίσκει αντίθετο.
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


  #50  
Παλιά 25-11-14, 15:28
Το avatar του χρήστη korasidikos
korasidikos Ο χρήστης korasidikos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 24-04-2012
Περιοχή: αθηνα κεντρο-αγιος Παντελεημων-λουτρα αιδηψου
Μηνύματα: 1.393
Προεπιλογή

ο ενδιαφερομενος ας διαβασει υπαρχει πληθωρα πληροφοριων να εξειδικευσει τι θελει να κανει και εδω ειμαστε!
  #51  
Παλιά 25-11-14, 16:39
GiaNt Ο χρήστης GiaNt δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Αυτό εδώ το thread όχι μόνο δεν πρέπει να κλειδωθεί, αλλά πρέπει να γίνει pin.
Είναι μια απόδειξη στο πόσο κομπλεξικός μπορεί να γίνει ένας Έλληνας ακόμα κι όταν πρόκειται για συζήτηση περί ενυδρείων.

"ΕΓΩ ξέρω να σου πω καλύτερα", "ΕΓΩ κατέχω την απόλυτη αλήθεια", "ΕΣΥ είσαι ο κουτός άρα ΕΓΩ είμαι ο έξυπνος".
  #52  
Παλιά 25-11-14, 16:43
Το avatar του χρήστη Stamatis uk
Stamatis uk Ο χρήστης Stamatis uk δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-11-2014
Περιοχή: UK / Harrogate
Μηνύματα: 15
Προεπιλογή

Είσαι σαν την Durasel !! Εκεί που οι άλλοι σταματούν εσύ συνεχίζεις !!!
  #53  
Παλιά 25-11-14, 17:01
Το avatar του χρήστη bloskas
bloskas Ο χρήστης bloskas δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 01-03-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.176
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiaNt Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό εδώ το thread όχι μόνο δεν πρέπει να κλειδωθεί, αλλά πρέπει να γίνει pin.
Είναι μια απόδειξη στο πόσο κομπλεξικός μπορεί να γίνει ένας Έλληνας ακόμα κι όταν πρόκειται για συζήτηση περί ενυδρείων.

"ΕΓΩ ξέρω να σου πω καλύτερα", "ΕΓΩ κατέχω την απόλυτη αλήθεια", "ΕΣΥ είσαι ο κουτός άρα ΕΓΩ είμαι ο έξυπνος".
εχεις δικιο.

σαν το δικο σου ανοιγουν πολλα θεματα αρχαριων που ζητουν συμβουλες κτλ..

το ζητουμενο ειναι οποιος εχει την διαθεση και την ορεξη να ασχοληθει να απαντησει, αλλιως υπαρχουν και admin. οποιος δεν εχει διαθεση δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντησει, δεν ειναι η εργασια του το φορουμ.

υπηρξαν πολλοι τρολλερς και αργα καραβια στο παρελθον στο φορουμ που ομως συνεχιζατε να τους απαντατε και φτασανε και δεκαπεντασελιδα..
  #54  
Παλιά 25-11-14, 17:26
Το avatar του χρήστη beast
beast Ο χρήστης beast δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-11-2013
Περιοχή: ano liosia
Μηνύματα: 148
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiaNt Εμφάνιση μηνυμάτων

"ΕΓΩ ξέρω να σου πω καλύτερα", "ΕΓΩ κατέχω την απόλυτη αλήθεια", "ΕΣΥ είσαι ο κουτός άρα ΕΓΩ είμαι ο έξυπνος".


ρε φιλαρακι θες και τα λες αυτα τωρα?τη δεν καταλαβενις απ ότι σου προτειναν πιο πάνω
κάνε μας και μαθήματα τώρα για το τη χριαζοντε και τα ενυδρεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
welcom to silent hill......monsterfishkeepers !!!!

  #55  
Παλιά 25-11-14, 17:50
GiaNt Ο χρήστης GiaNt δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beast Εμφάνιση μηνυμάτων


ρε φιλαρακι θες και τα λες αυτα τωρα?τη δεν καταλαβενις απ ότι σου προτειναν πιο πάνω
κάνε μας και μαθήματα τώρα για το τη χριαζοντε και τα ενυδρεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μάλλον πρέπει να σας κάνω μαθήματα συμπεριφοράς, όπως και να σας παραπέμψω σε ένα ψυχολόγο για να συζητήσετε τους τρόπους αντιμετώπισης της ανταγωνιστικής-κομπλεξικής συμπεριφοράς εξ' αιτίας της μικροφαλλίας.
  #56  
Παλιά 25-11-14, 18:00
Το avatar του χρήστη beast
beast Ο χρήστης beast δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-11-2013
Περιοχή: ano liosia
Μηνύματα: 148
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiaNt Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλλον πρέπει να σας κάνω μαθήματα συμπεριφοράς, όπως και να σας παραπέμψω σε ένα ψυχολόγο για να συζητήσετε τους τρόπους αντιμετώπισης της ανταγωνιστικής-κομπλεξικής συμπεριφοράς εξ' αιτίας της μικροφαλλίας.

δηλαδή εσένα οποιος δεν σου λεει αυτό που θες να ακούσεις είναι κομπλεξικός ??????????


ορεα κρατα τα μεσα ολα και βαλε και ενα OSCAR και εισαι οκ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παλι καλα που εχουμε και εσενα εδω μεσα να μας κανεις μαθημα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
welcom to silent hill......monsterfishkeepers !!!!

  #57  
Παλιά 25-11-14, 18:17
GiaNt Ο χρήστης GiaNt δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beast Εμφάνιση μηνυμάτων
δηλαδή εσένα οποιος δεν σου λεει αυτό που θες να ακούσεις είναι κομπλεξικός ??????????


ορεα κρατα τα μεσα ολα και βαλε και ενα OSCAR και εισαι οκ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ παλι καλα που εχουμε και εσενα εδω μεσα να μας κανεις μαθημα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ή είσαι αμόρφωτος και δεν καταλαβαίνεις, ή παριστάνεις τον αμόρφωτο.
  #58  
Παλιά 25-11-14, 18:28
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

χαλατε την εικονα του φορουμ και ειναι πολυ κριμα
  #59  
Παλιά 25-11-14, 18:53
Το avatar του χρήστη beast
beast Ο χρήστης beast δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-11-2013
Περιοχή: ano liosia
Μηνύματα: 148
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiaNt Εμφάνιση μηνυμάτων
Ή είσαι αμόρφωτος και δεν καταλαβαίνεις, ή παριστάνεις τον αμόρφωτο.
κοιτα για να μην σου πω τιποτα βαρη και ειναι και βραδυ καλη συνεχεια

και λιγο σεβασμος δεν βλαπτει πιτσιρικο η τερας μορφώσεως!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
welcom to silent hill......monsterfishkeepers !!!!

  #60  
Παλιά 25-11-14, 20:00
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Θεωρώ πως στο συγκεκριμένο θέμα χάθηκε κάθε διάθεση να ασχοληθεί κάποιος, ακόμα και από τον ίδιο το δημιουργό του, θα πρότεινα να κλειδώσει, και αν ο ενδιαφερόμενος θέλει πραγματικά να ρωτήσει , μπορεί να ανοίξει ένα καινούριο.
Και φίλε Gemomar η συμπεριφορά σου στο θέμα αυτό με βρίσκει αντίθετο.
+1000!!!!

Απλά θα συμπληρώσω πως και η συμπεριφορά πλέον του GiaNt με βρίσκει αντίθετο (είναι άλλο το να ξεκινάς ως αρχάριος κι άλλο το να εξελίσεσαι σε ανώριμος)
Κλειστό Θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Μπορώ να βάλω μικρά convict με guppy και neon tetra; GiaNt Αρχάριοι γλυκού νερού 5 18-11-14 18:38
tetra neon και guppy? giorgos300 Αρχάριοι γλυκού νερού 18 10-12-11 02:17

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,09543 seconds with 13 queries