Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Νότιος Αμερική > Δίσκοι

Δίσκοι Κατά πολλούς οι βασιλιάδες του ενυδρείου.

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-09-06, 14:58
Το avatar του χρήστη Carebean pirate
Carebean pirate Ο χρήστης Carebean pirate δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2006
Περιοχή: cy
Μηνύματα: 790
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Carebean pirate
Προεπιλογή Eκανα το κακό, αλλά κακό δεν είδα....:-)

Γειά σας....,


Αυτό που μου λέγατε όλοι να μην κάνω, το έχω κάνει και έχουν περάσει ήδη τρείς μέρες και όλα πάνε ρολοι....

Τα ψάρια εχουν 6,5 εκατοστά....

Τα ψάρια δείχνουν ευχαριστημένα (από εκεί που τα αγόρασα, καλύτερα εόιναι στο ενυδρείο μου) και δεν έχουν παρουσιάσει κανένα σύμπτωμα ασθενείας...

Το ενυδρείο 75*45*50 μες μια ρίζα μέσα και αρκετά φυτά.....

Ο ένας δίσκος είναι πολύ ζωηρός και ορμάει πάνω στο φαγητό όταν τον ταιζω σε αντίθεση με τον άλλο, που είναι χαμηλότερων τόνων και πιο σοβαρός.... Δεν τρώει όσο τρωει και ο άλλος...,θα πρέπει να ανυσηχήσω η όχι...?

Ξέρω ότι θα θυμώσετε μαζί μου αλλά πιστευω οτι μπορώ να αντεπεξέλθω όλης αυτής της προσπάθειας για κράτηση και διατήρηση των δίσκων.....

Θα κάνω παρουσίαση ενυδρείου μόλις προσθέσω κι' άλλα φυτά..


__________________
  #2  
Παλιά 21-09-06, 15:12
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carebean pirate
Τα ψάρια δείχνουν ευχαριστημένα
εγω θα σου τα ψαλλω,αρχιζοντας απο την παραπανω προταση....τι θα πει ''δειχνουν'' ευτυχισμενα..αν ειχαν στομα και μιλια,θα σου την ελεγαν τα ιδια......
τα λιτρα σου για τα συγκεκριμενα ειναι αστεια....αν λοιπον μετα απο τοσο μπλα-μπλα..εσυ κανεις οτι θελεις...ποιος ο λογος να μας ρωτας,να σου απανταμε..και να κανεις τετοια λαθη.....ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.....εδω σου δωσανε μονομαχο και σε λιγες ωρες καταφερες να τον κανεις μονοφθαλμο....αναρωτιεμαι με τα δισκακια τι θα συμβει.....αντιστροφη οσμωση εχεις..?μπορεις να τους προσφερεις αυτα που χρειαζονται..????...δεν εχω κατι αλλο να σου πω...κριμα τα πμ που σου εστειλα απαντωντας στις χιλιαδες ερωτησεις σου..........
  #3  
Παλιά 21-09-06, 16:06
Theokyr Ο χρήστης Theokyr δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-07-2005
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 307
Προεπιλογή

Με διαφορά από τα καλύτερα, πιο μεστά και συγκροτημένα θέματα που έχω δει στην θητεία μου στο συγκεκριμένο φόρουμ.

Θα ήθελα να σε συγχαρώ όχι μόνο για την προσπάθεια σου να κρατήσεις δίσκους σε ένα σχετικά ακατάλληλο ενυδρείο αλλά κυρίως για το ύφος του μηνύματός σου. Πράγματι μας έβαλες τα γυαλιά και απέδειξες ότι με μεράκι και κέφι όλα γίνονται. Για ένα αναρωτιέμαι όμως, γιατί μας ζητάς συμβουλές ακόμα; Εμείς πλέον πρέπει να ζητάμε να μας μεταλαμπαδεύσεις τις γνώσεις σου.

Περαστικά σου!

Θεόφιλος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Theokyr : 21-09-06 στις 16:10
  #4  
Παλιά 21-09-06, 16:18
Το avatar του χρήστη PascM
PascM Ο χρήστης PascM δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-10-2005
Περιοχή: 127.0.0.1
Μηνύματα: 6.632
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην PascM Send a message via Skype™ to PascM
Προεπιλογή

Τελικά εσύ γιατί ρωτάς αν και πως και τι αφού στο τέλος κάνεις αυτό που θέλεις? κάνε ότι νομίζεις μέχρι να ανακαλύψεις ξανά οτι η γη είναι στρόγγυλη.
Και μην μπερδεύεις το πως τα είχε το μαγαζί με το πως πρέπει να ζουν αυτά τα ψάρια. Το μαγαζί τα είχε για πούλημα επομένως αυτό που τον ενδιέφερε είναι να έχει νερό τέτοιο που να μην του πεθάνουν. Τώρα εσύ μπορεί να τους προσφέρεις τις κατάλληλες γι'αυτά συνθήκες ? και τι περιμένεις να αναπτυχθούν κιόλας? μήπως περιμένεις να φτάσουν σε τελικό μέγεθος? Φυσικά και ο ένας είναι ποιο δειλός! Αυτά τα ψάρια θέλουν παρέα μεγαλύτερη του ενός και δυο πρέπει να είναι τουλάχιστον 4 και πάνω και θέλουν τουλάχιστον 50 λίτρα "ΚΑΘΑΡΑ" (δηλ αφαιρείς υπόστρωμα - φυτά - διακοσμητικά κλπ για να έχουν 50 λιτρα για να ζουν).
__________________
Μην αδικείς την ζωή είναι από μόνη της άδικη!
Όλα για το χόμπι!

...τώρα το έχω ρίξει στην κατασκευή site και την φιλοξενία Go ZEN Host

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PascM : 21-09-06 στις 16:23
  #5  
Παλιά 21-09-06, 16:33
Το avatar του χρήστη liquid
liquid Ο χρήστης liquid δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-05-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 89
Προεπιλογή

Όταν βαριέσαι να βλέπεις το ενυδρείο μπορείς να βγάζεις τους δίσκους και να τους χρησιμοποιείς για να βάζεις πάνω τους το ποτήρι του δυνατού ποτού που πίνεις (αλήθεια, τι πίνεις? ). Δεν θα παρουσιάσουν κανένα σύμπτωμα ασθενείας απλώς θα είναι λίγο χαμηλότερων τόνων απ' οτι τώρα..
__________________
Accept no substitutes.
  #6  
Παλιά 21-09-06, 16:34
Το avatar του χρήστη GP250381
GP250381 Ο χρήστης GP250381 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-06-2006
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μηνύματα: 639
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην GP250381
Προεπιλογή

και εσενα αμα σε βαλουνε σε ενα κλουβι 2χ2 θα ζησεις.σου ειπε κανεις οτι δεν θα ζησεις???????και οταν σε ταιζουνε οχι ευτυχισμενος θα εισαι,τουμπες θα παιζεις.συνετησου και βαλε τα ψαρακια σε ενα μεγαλυτερο ενυδρειο η γυρισε τα πισω και παρε κατι αλλο,γιατι μπορει σε λιγο καιρο να ανοιξεις αλλο post που να λεει"ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΝ ΟΙ ΔΙΣΚΟΙ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ????"
__________________
  #7  
Παλιά 21-09-06, 16:41
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή (μια παρενθεση) κυριοι.......

το χορο του κραξιματος τον αρχισα εγω μη πιστευοντας αυτα που διαβασα απο τον χριστοφορο,και μην μπορωντας να κρυψω τον θυμο,και τον εκνευρισμο μου γιατι μιλαμε για τους δισκους,τα ψαρια που λατρευω και που θα λατρευω οσο ζω(αρεσαν πολυ στον πατερα μου....)
θελω λοιπον να πω,οτι ο χριστοφορος ειναι πιτσιρικας και αυτο που μπορει να δικαιολογηθει ειναι το μικρο της ηλικιας.....ολα βεβαια εχουν και το οριο τους,και εδω πιστευω οτι ο μικρος μας φιλος τα εχει ηδη ξεπερασει......
  #8  
Παλιά 21-09-06, 16:46
Το avatar του χρήστη GP250381
GP250381 Ο χρήστης GP250381 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-06-2006
Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
Μηνύματα: 639
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην GP250381
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klaz
το χορο του κραξιματος τον αρχισα εγω μη πιστευοντας αυτα που διαβασα απο τον χριστοφορο,και μην μπορωντας να κρυψω τον θυμο,και τον εκνευρισμο μου γιατι μιλαμε για τους δισκους,τα ψαρια που λατρευω και που θα λατρευω οσο ζω(αρεσαν πολυ στον πατερα μου....)
θελω λοιπον να πω,οτι ο χριστοφορος ειναι πιτσιρικας και αυτο που μπορει να δικαιολογηθει ειναι το μικρο της ηλικιας.....ολα βεβαια εχουν και το οριο τους,και εδω πιστευω οτι ο μικρος μας φιλος τα εχει ηδη ξεπερασει......
δεν διαφωνω αλλα ο ιδιος μιλησες για χιλιαδες μυνηματα και αποριες που απαντησες και αλλα τοσα post που υπαρχουν.βεβαια την ηλικια δεν την ειδα και εκει εχω αδικο.τωρα βεβαια την ειδα και ειδα και 4 χρονια εμπειρια!!!!!.αλλα βεβαια και ο τροπος και το υφος που το εγραψε ηταν λιγο περιεργο,για αυτο καιμ παρασυρθηκα
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GP250381 : 21-09-06 στις 17:06
  #9  
Παλιά 21-09-06, 17:04
Το avatar του χρήστη rita
rita Ο χρήστης rita δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 318
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην rita
Προεπιλογή

τελικα δεν μπορω να καταλαβω αν νοιαζεσαι για τους δισκους που αποφασισες να διατηρησεις.δηλαδη πρεπει να φτασουν στα ορια τους οι δισκοι(η και να τα ξεπερασουν?) για να πεις οτι αχ..ναι καλα μου ελεγαν στο forum??...η τι νοημα ειχαν ολες αυτες οι ερωτησεις που εκανες..προσωπικα το βλεπω σαν μια παρορμηση της ηλικιας σου κ το δικαιολογω εν μερει...αλλα για ποιο λογο εκανες αυτο το ποστ?ξαφνικα απεκτησες εμπειρια κ μπορεις να αμφισβητεις ολες τις γνωσεις που προσπαθουν ΟΛΟΙ εδω μεσα να σου μεταβιβασουν?
ηθελες να ακουσεις το ''κραξιμο'' ομως?κανενας εδω δεν σου εδωσε συμβουλες απλα γιατι ειχε μοναξιες κ ηθελε κατι να κανει!
προσπαθω να μην φανω κακια και δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου,μην φανταστεις οτι ειμαι ατομο με πολλη εμπειρια,μαθαινω ομως κ ακουω αυτα που μου λενε..αλλα βλεπω οτι εσυ δεν παιρνεις απο λογια.
__________________
"Μη λογομαχήσεις ποτέ με ένα βλάκα.Θα πέσεις στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας

"Το ¶ουσβιτς ξεκινά κάθε φορά που κάποιος κοιτά ένα σφαγείο και σκέφτεται: είναι απλά ζώα." ~ Θεοντoρ Αντόρνο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rita : 21-09-06 στις 17:18
  #10  
Παλιά 21-09-06, 17:15
panousojet Ο χρήστης panousojet δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-03-2006
Περιοχή: AΘΗΝΑ
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

και εγω πιστευω αφου εισαι αποφασιμενος να κανεις κατι και πιστευεις οτι θα το καταφερεις γιατι ρωτας στο forum και δεν φθανει αυτο καντο γιατι ετσι πιστευεις και αυτο ειναι ολο αλλα να λες οτι εγω εκανα κατι και πετυχε και εσυ ΟΛΟΙ μου λεγατε .....Για λιγο καιρο θα ειναι ενταξει μετα θα εχεις προβλημα και οπως σου απαντησε και ενας φιλος και εσυ σε ενα 2χ2 θα ζησεις και θα τρως αλλα πως????Τα λεω αυτα γιατι αγαπαω πολυ αυτα τα ψαρια και πριν λιγο καιρο μου γεννησαν στο ενυδρειο μου 600λ και δεν μπορω να βλεπω τετοιες συμπεριφορες σε ψαρια ποσο μαλλον αυτο το ψαρι που δεν το αποκαλουν αδικα ο βασιλιας του γλυκου
  #11  
Παλιά 21-09-06, 17:34
andreasp Ο χρήστης andreasp δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2005
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 539
Προεπιλογή

Εγω δεν θα σχολιασω για το αν εκανες καλα ή οχι να πάρεις τους δίσκους.
Εχω παρατηρησει οτι ρωτας για τα παντα! Σου λένε την αποψη τους... σωστη συνήθως γιατί συνδέετε άμεσα με εμπειρία, αλλα ειναι τουλαχιστον αγενες να ρωτας ... και στην συνεχεια επανηλημενα να τους γράφεις ολους και μάλιστα να ποσταρεις οτι εκανες το αντίθετο.
Και εγω έχω κάνει αλλα πράγματα , σε σχέση με αυτά που μου σύστησαν κάποια παιδιά, ίσως επειδη κάποιες φορές νομίζω οτι κάποιοι είναι λίγο υπερβολικοί, αλλά σίγουρα! δεν βγήκα ποτέ να ποσταρω οτι "Εσεις λεγατε μαλακιες, εγω εκανα το αναποδο ... και ολα καλα!".
Ειναι τουλάχιστον αγενές για τον άλλον που διέθεσε τον χρόνο του για να σε βοηθήσει.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasp : 21-09-06 στις 18:21
  #12  
Παλιά 21-09-06, 18:14
Το avatar του χρήστη Pritanis
Pritanis Ο χρήστης Pritanis δεν είναι συνδεδεμένος
DiscusModerator
 
Εγγραφή: 10-11-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.567
Προεπιλογή

Ρε παιδια με το μαλακο, 14 χρονων ειναι ο πειρατης μας..... Αν δεν κανει το αντιθετο απο οτι του λεμε τωρα ποτε θα το κανει;;;; Και εγω ειχα ξεκινησει να του εξηγω με πμ τη σωστη αρχη για δισκους αλλα γρηγορα βρηκε την ακρη μονος του!!!! Απλα θα πρεπει και εμεις να του απανταμε με τροπο που αρμοζει στην ηλικια του και στον τροπο σκεψης του......
__________________
Rock Rules
Eternal Algae to the Planted


  #13  
Παλιά 21-09-06, 18:16
Το avatar του χρήστη rita
rita Ο χρήστης rita δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 318
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην rita
Προεπιλογή

κ εγω που νομιζα οτι τοσο καιρο αυτο γινοτανε..
τελος παντων,ας κανει οτι θελει.
__________________
"Μη λογομαχήσεις ποτέ με ένα βλάκα.Θα πέσεις στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας

"Το ¶ουσβιτς ξεκινά κάθε φορά που κάποιος κοιτά ένα σφαγείο και σκέφτεται: είναι απλά ζώα." ~ Θεοντoρ Αντόρνο
  #14  
Παλιά 21-09-06, 18:26
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Εχουμε κι αλλους πιτσιρικαδες εδω και πανε μια χαρα.
Αν νομιζει οτι εβγαλε την ακρη μονος του, ας συνεχισει να κραταει δισκους οπως νομιζει αυτος. Καθε ερωτηση του που αφορα δισκους εδω μεσα θα σβυνεται.
  #15  
Παλιά 21-09-06, 18:32
prodigy Ο χρήστης prodigy δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-08-2006
Περιοχή: thesalonikh
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

ρε παιδια πολυ σκληροι δεν ειστε????14 χρονων εσεισ δεν ειχατε τον ενθουσιασμο και την διψα να μαθετε???δεν ρωτουσατε συνεχεια και μετα κανατε του κεφαλιου σασ???ενταξει συμφωνω σε οσα αναφερατε αλλα οχι ρε παιδια και τοσο αποτομα....πιτσιρικοσ ειναι....εχω φαει και εγω κολλημα σε αυτην την υλικια(με αλλα ζωακια βεβαια)και δεν ακουγα κανεναν...παρολλα αυτα αλλαξα και ρωταω και ακουω(αν και καποια πραματα μου φαινονται υπερβολικα...ταπεινη γνωμη μου) το θεμα δεν ειναι να φαει κιαλο κρεξιμο το παιδι αλλα να γινει μια πιο υπια σηζητηση και μετα να του δωθουν λυσεις σαυτα που εκανε....
υ.γ. εγψω πειρα 2 δισκακια 3,5 εκατοστα και τα μεγαλωσα μεσα σε 90λτρ ενυδρειο,τωρα ειναι περιπου 7 εκατοστα και ολα μου πανε μια χαρα ,οχι ομως οτι δεν σκο[ευω να τα αλλαξω ενυδρειο σο κοντινο μελλον(και αντιστροφη οσμοση δεν εχω-απιονισμενο 100% σε καθε αλλαγη και ολα πανε μελι γαλα)
__________________
<<see no evil,hear no evil>>
  #16  
Παλιά 21-09-06, 18:34
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Δεν του καναμε τιποτα. Απλως αν αργοτερα εχει προβληματα με τους δισκους του, μην ρωτησει εδω μεσα, του εχουμε ηδη πει τις απαντησεις.
  #17  
Παλιά 21-09-06, 18:41
prodigy Ο χρήστης prodigy δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-08-2006
Περιοχή: thesalonikh
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

συμφωνω φιλε μου αλλα ο Χρηστοφορος καλως η κακος εφαγε ενα αποτομο "ντου" και φαντασου ποσο κατακαρδα μπορει να το εχει παρει...κραξιμο ΝΑΙ αλλα και με τον σωστο τροπο σε καθε υληκια...
προς Θεου δεν προσπαθω να το παιξω ουτε εξυπνος ουτε τιποτα,απλα συλογιζομαι τον εαυτο μου σε μικροτερη υληκια...
και οσο για το οτι θα σβηνονται οι ερωτησεισ του οσες αφορουν του δισκους δεν ειναι "καπως" μπορει να υπαρχουν ατομα μεσα στο φορουμ που παρολλα αυτα να μην "κολλανε στο προβλημα αλλα να προσπαθουν να βρουνε λυσεις"
και παλυ συγνωμη αν με την σταση μου προσβαλω τις γνωμες σας...
__________________
<<see no evil,hear no evil>>
  #18  
Παλιά 21-09-06, 18:43
Το avatar του χρήστη γαυρος
γαυρος Ο χρήστης γαυρος δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Αλ - τσαντηρι
Μηνύματα: 1.449
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GP250381
και εσενα αμα σε βαλουνε σε ενα κλουβι 2χ2 θα ζησεις.σου ειπε κανεις οτι δεν θα ζησεις???????και οταν σε ταιζουνε οχι ευτυχισμενος θα εισαι,τουμπες θα παιζεις. "
μην προσπαθειτε να μετριασετε την χοντραδα αυτη.
η ηλικια ΔΕΝ ειναι πανακεια σε τετοια ζητηματα.
δε θα τον κρεμασει κανεις στην πλ. συνταγματος, αλλα
η ανωθεν παραθεση του συντεκνου, τα λεει ολα.
__________________

Ψαρια Bonsai υπαρχουν ?

http://e-gavros.blogspot.com/


  #19  
Παλιά 21-09-06, 18:46
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή

δεν προσβαλλεις κανεναν...ολοι κανουμε λαθη,και ολοι βιαζομαστε,οπως και ολοι ημασταν καποτε 14χρονοι,αλλα οταν σπας τα δαχτυλα σου στο πληκτρολογιο με τη καλη πιστη και θεληση να βοηθησεις ,και βλεπεις στην τελικη οτι ολα πανε στραφι.....εεεε τοτε για οποιαδηποτε ηλικια....(μιλαω παντα για το τομαρι μου...)
  #20  
Παλιά 21-09-06, 19:03
Το avatar του χρήστη Carebean pirate
Carebean pirate Ο χρήστης Carebean pirate δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2006
Περιοχή: cy
Μηνύματα: 790
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Carebean pirate
Προεπιλογή

Είσαστε όλοι πολύ κακοί....
__________________
  #21  
Παλιά 21-09-06, 19:05
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή

αγαπητε χριστοφορε κακος ειναι μονο ο διαβολος.
  #22  
Παλιά 21-09-06, 19:13
Το avatar του χρήστη Carebean pirate
Carebean pirate Ο χρήστης Carebean pirate δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2006
Περιοχή: cy
Μηνύματα: 790
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Carebean pirate
Προεπιλογή

Οι δίσκοι μου φαίνονται..

Γιατί με παιρνετε από κακό μάτι ρε γαμώτο...?

Οι μετρήσεις καλές, το νερό καθαρό με 2 φίλτρα(Αμβούργου+ εξωτερικό)....

Τα ψαρια τρώνε και τα 2 χωρίς πορόβλημα και συνέχεια τριγυρνούν στο

ενυδρείο κοβοντας βόλτες το ένα δίπλα στο άλλο...
__________________
  #23  
Παλιά 21-09-06, 19:16
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

3 μερες ειναι ενα τιποτα για να πεις οτι "δεν ειδες κακο".
Μακαρι να πανε καλα.
Αν δεν πανε, τι θα κανεις? Θα μας ρωτησεις γιατι, την στιγμη που ξερεις ηδη την απαντηση? Η θα ρωτησεις τι να κανεις, για να μας ξαναβαλεις να γραφουμε με τις ωρες για να λυσουμε ενα προβλημα που σου ειπαμε να μην δημιουργησεις?
  #24  
Παλιά 21-09-06, 19:20
Το avatar του χρήστη Carebean pirate
Carebean pirate Ο χρήστης Carebean pirate δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2006
Περιοχή: cy
Μηνύματα: 790
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Carebean pirate
Προεπιλογή

όλα θα πάνε καλά....
__________________
  #25  
Παλιά 21-09-06, 19:28
Το avatar του χρήστη rita
rita Ο χρήστης rita δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 318
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην rita
Προεπιλογή

επιμενεις βλεπω..
__________________
"Μη λογομαχήσεις ποτέ με ένα βλάκα.Θα πέσεις στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας

"Το ¶ουσβιτς ξεκινά κάθε φορά που κάποιος κοιτά ένα σφαγείο και σκέφτεται: είναι απλά ζώα." ~ Θεοντoρ Αντόρνο
  #26  
Παλιά 21-09-06, 19:35
Το avatar του χρήστη Carebean pirate
Carebean pirate Ο χρήστης Carebean pirate δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2006
Περιοχή: cy
Μηνύματα: 790
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Carebean pirate
Προεπιλογή

Είμαι ρεαλιστής....!!!!

Γιατί πιστευετε ότι δεν θα τα καταφερω...? Επειδή είμαι πιτσιρικάς όπως λέτε, ή επειδή το ενυδρείο είναι σχετικά Μικρό...?
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Carebean pirate : 21-09-06 στις 19:42
  #27  
Παλιά 21-09-06, 19:38
Το avatar του χρήστη rita
rita Ο χρήστης rita δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 318
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην rita
Προεπιλογή

δεν ειναι οπως λεμε,η αληθεια ειναι.
και δεν ειναι οτι δεν μπορεις να τα καταφερεις!!απλα δεν εξασφαλιζεις τις απαραιτητες προυποθεσεις για να εισαι καταλληλα προετοιμασμενος!
μα τι δεν καταλαβαινεις ..
__________________
"Μη λογομαχήσεις ποτέ με ένα βλάκα.Θα πέσεις στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας

"Το ¶ουσβιτς ξεκινά κάθε φορά που κάποιος κοιτά ένα σφαγείο και σκέφτεται: είναι απλά ζώα." ~ Θεοντoρ Αντόρνο
  #28  
Παλιά 21-09-06, 19:43
Το avatar του χρήστη Carebean pirate
Carebean pirate Ο χρήστης Carebean pirate δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2006
Περιοχή: cy
Μηνύματα: 790
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Carebean pirate
Προεπιλογή

Eσύ πόσο χρονών είσαι..?
__________________
  #29  
Παλιά 21-09-06, 19:46
Το avatar του χρήστη rita
rita Ο χρήστης rita δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: Κερατσινι
Μηνύματα: 318
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην rita
Προεπιλογή

δες στο προφιλ μου!
λοιπον..ειναι κριμα να χαραμιζω αλλα ποστ..αυτο δεν ειναι εφηβεια,ειναι ξεροκεφαλια.αντι να προσπαθησεις να κατανοησεις οτι στο λενε για το καλο σου πεισμωνεις.
προσπαθω να μην φανω κακια και δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου,μην φανταστεις οτι ειμαι ατομο με πολλη εμπειρια,μαθαινω ομως κ ακουω αυτα που μου λενε..αλλα βλεπω οτι εσυ δεν παιρνεις απο λογια.Today 17:46
λοιπον συνεχισε οπως νομιζεις κ καλη τυχη χριστοφορε.
__________________
"Μη λογομαχήσεις ποτέ με ένα βλάκα.Θα πέσεις στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας

"Το ¶ουσβιτς ξεκινά κάθε φορά που κάποιος κοιτά ένα σφαγείο και σκέφτεται: είναι απλά ζώα." ~ Θεοντoρ Αντόρνο
  #30  
Παλιά 21-09-06, 19:46
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Μη μπεις σε τετοια διαδικασια, αμα ειναι να το κλειδωσω..
Κλειστό Θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Kontra me diskous newfish Δίσκοι 14 29-01-08 19:05
ΨΥΞΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ newfish Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 22 20-11-03 17:43
Betta Splendens σε 15λίτρο ενυδρείο newfish Bettas 0 22-12-02 19:06
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΔΥΟ ΕΤΩΝ newfish Γλυκό νερό - Γενικά 1 21-12-02 01:02
Συλλογή και Διατήρηση ειδών σαν κατοικίδια Tolis Γλυκό νερό - Γενικά 0 11-12-02 04:00

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,12382 seconds with 13 queries