Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 02-11-11, 14:07
dimost Ο χρήστης dimost δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2011
Περιοχή: λαμια
Μηνύματα: 489
Προεπιλογή

Ναι συγνώμη δικό μου λάθος τώρα κοίταξα στο ντουλάπι με τα ανταλλακτικά και είδα ότι είναι και οι δυο πακέτο
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 02-11-11, 14:19
Το avatar του χρήστη caverman
caverman Ο χρήστης caverman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-11-2005
Περιοχή: Σταθμός Πλακεντίας - Αττική
Μηνύματα: 682
Προεπιλογή

Για το πρόβλημα της διαρροής* απο εκεί που εξέρχεται το καλώδιο ρεύματος μην πληρώνεται τζάμπα φλάτζες (ειδικά άμα είναι καινούργιες και δεν έχουν εμφανές γδάρσιμο ή κόψιμο).
Αλλαγή κεφαλής είπαμε. Θα φάτε το κόστος των μεταφορικών και το πρόβλημα θα λυθεί.
Τώρα αν κάποιος θέλει ένα σετάκι καβάτζα οκ.

* αν η διαρροή είναι μικρή και αδειάσουμε όλο το νερό μπορεί να κάνει και μερικές μέρες να γεμίσει εσωτερικά η κεφαλή νερό και μετά να αρχίσει να στάζει έξω...
__________________
Cave Mania...

Εσύ ... είσαι μέλος του ΠΣΦΕ;;;
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 02-11-11, 14:38
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
.....Ποσο καιρο δουλευει?
Περασε ενα 10ημερο π.χ ?
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από caverman Εμφάνιση μηνυμάτων
.......

....αν η διαρροή είναι μικρή και αδειάσουμε όλο το νερό μπορεί να κάνει και μερικές μέρες να γεμίσει εσωτερικά η κεφαλή νερό και μετά να αρχίσει να στάζει έξω...
\

...................
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 02-11-11, 21:15
Το avatar του χρήστη almost
almost Ο χρήστης almost δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-11-2009
Περιοχή: Ελλάδα
Μηνύματα: 892
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από caverman Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το πρόβλημα της διαρροής* απο εκεί που εξέρχεται το καλώδιο ρεύματος μην πληρώνεται τζάμπα φλάτζες (ειδικά άμα είναι καινούργιες και δεν έχουν εμφανές γδάρσιμο ή κόψιμο).
Αλλαγή κεφαλής είπαμε. Θα φάτε το κόστος των μεταφορικών και το πρόβλημα θα λυθεί.
Τώρα αν κάποιος θέλει ένα σετάκι καβάτζα οκ.

* αν η διαρροή είναι μικρή και αδειάσουμε όλο το νερό μπορεί να κάνει και μερικές μέρες να γεμίσει εσωτερικά η κεφαλή νερό και μετά να αρχίσει να στάζει έξω...
Μετά την αλλαγή της κεφαλής είχες πάλι πρόβλημα ή όλα καλά;
__________________


Worlds most Gadget Aquarium..almost
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 04-11-11, 09:26
Το avatar του χρήστη caverman
caverman Ο χρήστης caverman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-11-2005
Περιοχή: Σταθμός Πλακεντίας - Αττική
Μηνύματα: 682
Προεπιλογή

Εδώ και 4-5 μήνες όλα καλά. Αλλά αυτό δεν λέει κάτι μιας και το ανοίγω για καθάρισμα κάθε 4 μήνες.
Στις φλάτζες πριν το κούμπωμα καθαρίζω με μια μαλακή οδοντόβουρτσα για να μην έχουν σκουπίδια ή κελύφη από νεκρά σαλιγκάρια για να μην "πληγωθούν".
Μέχρι τώρα πάντως είναι μαλακές χωρίς πρόβλημα.
Αν κάποιος βέβαια έχει λόγους να καθαρίζει το φίλτρο αυτό συχνότερα τότε ίσως αντιμετωπίσει κάποια φθορά νωρίτερα...

Για μένα η αστοχία αυτή ήταν και μεγάλη ήτα για το γόητρο της εταιρίας αυτής και πλέον έχω αναθεωρήσει σχετικά με το θέμα τιμής / αξιοπιστίας σε σχέση με ένα φθηνότερο φίλτρο.

πάντα καλά,

caverman
__________________
Cave Mania...

Εσύ ... είσαι μέλος του ΠΣΦΕ;;;
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 04-11-11, 16:40
Το avatar του χρήστη faniskriti
faniskriti Ο χρήστης faniskriti δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2010
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

τελικα δεν ειμαι ο μονος που την εχω πατησει με αυτο το φιλτρο...
εχω δυο χρονια και κανα δυο μηνες ενα 2073 pro 3 και εγω ειχα διαρροη πριν ενα χρονο και το εφτιαξα μεσα στην εγγυηση...πριν κανα μηνα ειχαμε τα ιδια... νερα μεσα στο σαλονι...τελικα αποφασισα να παρω ενα classic και ηρεμησα..τι μου προτεινετε να κανω το χαλασμενο φιλτρο λιγο ηθελα να το ριξω στον καδο των σκουπιδιων να ηρεμησω αφου δεν το εσπασα τοτε που ανακαλυψα την διαρροη.επισης παρατηρησα οτι δεν τρομπαρει νερο κατα την εκκινηση με το κουμπι που εχει επανω.. και μπορει να το παταγα για κανα 20λεπτο.μετα απο την επιμονη μου να δουλεψει εκλεινα και ανοιγα τον διακοπτη που δινει παροχη νερου και βλεπω οτι δεν κουμπωνει σωστα η φισα (742871 με τα λαστιχα του νερου ακομα και ο διακοπτης που την ξεκουμπωνει μαγκωνει μεσα. λετε τελικα να το ριξω στο καδο μιας και εχω φιλτρο να κανω την δουλεια μου η να το φτιαξω και να το εχω εφεδρικο ειναι κριμα να χαλαει το ονομα της εταιρειας απο ελαττωματα τετοια παντα ημουν φανατικος της eheim αλλα τετοιο πραγμα δεν το περιμενα..επαθα και εγω ζημια με το επιπλο απο τα νερα οπως και ενας φιλος πιο πανω..
η εγγυηση ποσο ισχυει και που μπορω να απευθυνθω? ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 07-11-11, 10:29
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.384
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maikl Εμφάνιση μηνυμάτων
Φτανει να μας πουν τα παιδια με το προβλημα αν αλλαξαν την εσ.φλαντζα που λεει ο Μανθος.
Έχουμε κάποιο νεώτερο αν λύθηκε το πρόβλημα με την αλλαγή αυτής της φλάντζας?
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 07-11-11, 10:53
Το avatar του χρήστη caverman
caverman Ο χρήστης caverman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-11-2005
Περιοχή: Σταθμός Πλακεντίας - Αττική
Μηνύματα: 682
Προεπιλογή

Παράθεση:
επισης παρατηρησα οτι δεν τρομπαρει νερο κατα την εκκινηση με το κουμπι που εχει επανω.. και μπορει να το παταγα για κανα 20λεπτο.μετα απο την επιμονη μου να δουλεψει εκλεινα και ανοιγα τον διακοπτη που δινει παροχη νερου και βλεπω οτι δεν κουμπωνει σωστα η φισα (742871 με τα λαστιχα του νερου ακομα και ο διακοπτης που την ξεκουμπωνει μαγκωνει μεσα.
Φάνη για τα προβλήματα που αναφέρεις:

α) Εάν το φίλτρο είναι πολύ χαμηλά τοποθετημένο σε σχέση με το ενυδρείο όσο και να τρομπάρεις δεν θα φέρνει νερό. Βάλε το φίλτρο ψηλότερα και δες προσεκτικά και τις οδηγίες για την απόσταση.

β) για το κούμπωμα της φίσας και τον διακόπτη που την ξεκουμπώνει πάρε μια μπατονέτα και με λίγη βαζελίνη ο διακόπτης ούτε θα μαγκώνει ούτε θα τρίζει.

Όσο για την εγγύηση αν θυμάμαι καλά είναι 3 χρόνια. Οπότε ακόμα και αν σου αντικατέστησαν την κεφαλή μπορείς να ξαναζητήσεις επισκευή.

Αν παρόλα αυτά θεωρείς ότι το φίλτρο σου είναι άχρηστο και μετά απο τα παραπάνω που σου έγραψα μπορείς να το δωρίσεις για ανταλλακτικά σε κάποιον που έχει το ίδιο...

πάντα καλά,

Caverman

Πρόχειρα ψάχνοντας βρήκα και αυτό. Νομίζω είναι κατατοπιστικό του προβλήματος αλλά σε καμιά περίπτωση δεν συνηστώ να το κάνει κάποιος αν είναι ακόμα εντός εγγύησης. Απλά ζητήστε αντικατάσταση κεφαλής.
__________________
Cave Mania...

Εσύ ... είσαι μέλος του ΠΣΦΕ;;;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη caverman : 07-11-11 στις 11:08 Αιτία: add on
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 07-11-11, 10:57
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.384
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από caverman Εμφάνιση μηνυμάτων
Φ

Αν παρόλα αυτά θεωρείς ότι το φίλτρο σου είναι άχρηστο και μετά απο τα παραπάνω που σου έγραψα μπορείς να το δωρίσεις για ανταλλακτικά σε κάποιον που έχει το ίδιο...
εδώ είμαστε εμείς να σε απαλλάξουμε
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 08-11-11, 13:48
Το avatar του χρήστη faniskriti
faniskriti Ο χρήστης faniskriti δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-02-2010
Περιοχή: ηρακλειο κρητης
Μηνύματα: 85
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από caverman Εμφάνιση μηνυμάτων
Φάνη για τα προβλήματα που αναφέρεις:

α) Εάν το φίλτρο είναι πολύ χαμηλά τοποθετημένο σε σχέση με το ενυδρείο όσο και να τρομπάρεις δεν θα φέρνει νερό. Βάλε το φίλτρο ψηλότερα και δες προσεκτικά και τις οδηγίες για την απόσταση.

β) για το κούμπωμα της φίσας και τον διακόπτη που την ξεκουμπώνει πάρε μια μπατονέτα και με λίγη βαζελίνη ο διακόπτης ούτε θα μαγκώνει ούτε θα τρίζει.

Όσο για την εγγύηση αν θυμάμαι καλά είναι 3 χρόνια. Οπότε ακόμα και αν σου αντικατέστησαν την κεφαλή μπορείς να ξαναζητήσεις επισκευή.

Αν παρόλα αυτά θεωρείς ότι το φίλτρο σου είναι άχρηστο και μετά απο τα παραπάνω που σου έγραψα μπορείς να το δωρίσεις για ανταλλακτικά σε κάποιον που έχει το ίδιο...

πάντα καλά,

Caverman

Πρόχειρα ψάχνοντας βρήκα και αυτό. Νομίζω είναι κατατοπιστικό του προβλήματος αλλά σε καμιά περίπτωση δεν συνηστώ να το κάνει κάποιος αν είναι ακόμα εντός εγγύησης. Απλά ζητήστε αντικατάσταση κεφαλής.

ευχαριστω για την βοηθεια caverman θα αναζητησω την υποστηριξη της eheim και αν δω οτι δεν αξιζει θα το χαρισω για ανταλλακτικα
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 24-11-11, 14:50
Το avatar του χρήστη Coolnick
Coolnick Ο χρήστης Coolnick δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-02-2010
Περιοχή: Νάουσα Ημαθίας
Μηνύματα: 113
Send a message via Skype™ to Coolnick
Προεπιλογή

Φλάντζα άλλαξα πρόσφατα... Η συσκευασία είχε και τις δύο... Την "εξωτερική" και την "εσωτερική" στο προφίλτρο...
Η διαρροή δεν σταμάτησε, μειώθηκε μεν...
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 05-12-11, 14:55
Το avatar του χρήστη Foveras
Foveras Ο χρήστης Foveras δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Περιοχή: Ano Liosia
Μηνύματα: 92
Προεπιλογή

Εχω και εγω το ιδιο προβλημα. Αλλαξα χθες φλαντζες και το αποτελεσμα ειναι σημερα να μην εχει διαρροη αλλα να τρεχει κανονικα νερο απο παντου.
-------------------------
Αυτο που επισης παρατηρησα ειναι οτι η φλαντζα για το προφυλτρο που αγορασα ηταν στρογυλλη ενω αυτη που ειχε ενα σχημα οπως η μεγαλη. Κανω κατι λαθος;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Foveras : 05-12-11 στις 14:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 09-12-11, 09:56
Το avatar του χρήστη Afias
Afias Ο χρήστης Afias δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-06-2010
Περιοχή: Μεταμορφωση Αττικης
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Παρελαβα χθες το 2075 απο το service για το συγκεκριμενο θεμα απο τον εδω αντιπροσωπο. Μου αλαξαν την κεφαλη καθως και την φλατζα κεφαλης και προφιλτρου, ολα δωρεαν αφου ηταν ακομα στην εγγυηση. Μεχρι στιγμης ολα καλα. Ελπιζω να λυθηκε το προβλημα και να μην εχουμε τα ιδια παλι σε λιγο καιρο.
__________________
Οσκαροκαμμένος !!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 09-12-11, 10:10
Το avatar του χρήστη Κλεόβουλος
Κλεόβουλος Ο χρήστης Κλεόβουλος δεν είναι συνδεδεμένος
Mratibu wa Afrika jeshi
 
Εγγραφή: 20-12-2007
Περιοχή: 41.192471Ν, 26.304201Ε
Μηνύματα: 19.384
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Afias Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρελαβα χθες το 2075 απο το service για το συγκεκριμενο θεμα απο τον εδω αντιπροσωπο. Μου αλαξαν την κεφαλη καθως και την φλατζα κεφαλης και προφιλτρου, ολα δωρεαν αφου ηταν ακομα στην εγγυηση. Μεχρι στιγμης ολα καλα. Ελπιζω να λυθηκε το προβλημα και να μην εχουμε τα ιδια παλι σε λιγο καιρο.
Δώσε μας και τα τηλέφωνα του service του αντιπρόσωπου
αχρείαστα να είναι
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 09-12-11, 17:29
Το avatar του χρήστη Afias
Afias Ο χρήστης Afias δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-06-2010
Περιοχή: Μεταμορφωση Αττικης
Μηνύματα: 13
Προεπιλογή

Ο αντιπροσωπος ειναι η Pet Line και το τηλεφωνο ειναι 210-6069800 και ζητας να σε συνδεσουν με το τμημα ενυδρείων. Εγω μετα απο τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα, μου ειχαν πει να το αφησω στο καταστημα απο οπου ειχε γινει η αγορα και το πηραν απο εκει. Αφου εγινε το service το επεστρεψαν στο καταστημα και το παρελαβα απο εκει. Υπηρξε μια καθυστερηση στην ολη διαδικασια διοτι επεσα πανω στην αλλαγη του αντιπροσωπου, αλλα εμεινα ευχαριστημενος διοτι με ενημερωσαν τηλεφωνικος και για την παραλαβη του φιλτρου και για την καθυστερηση λογω αναμονης παραλαβης ανταλακτικων απο τον νεο αντιπροσωπο.
__________________
Οσκαροκαμμένος !!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 28-01-12, 23:12
Kostis-Salonika Ο χρήστης Kostis-Salonika δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-08-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 159
Προεπιλογή

Γεια σε όλους!
Μετά από αυτά τα προβλήματα που αναφέρθηκαν, τελικά διορθώθηκαν τα επόμενα μοντέλα της σειράς ή συνεχίζεται το ίδιο σκηνικό;
Θέλω να πάω σε αγορά του 2073 λόγω κάδου, κατανάλωσης κλπ. αλλά αν είναι να τρέμει η ψυχή μου μήπως σε κάνα χρόνο έχω διαρροές, μήπως να πάω στην κλασική τους σειρά;
Υπάρχει μήπως και κάποια αξιόπιστη λύση σε άλλη μάρκα, με παρόμοια χαρακτηριστικά που αγνοώ;
Υπάρχει εμπειρία να καταθέσει κάποιος φίλος;
-------------------------
Κάποιος με πρόταση στα παραπάνω;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostis-Salonika : 28-01-12 στις 23:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 28-01-12, 23:52
dimost Ο χρήστης dimost δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2011
Περιοχή: λαμια
Μηνύματα: 489
Προεπιλογή

έχω το 2073 είναι με αριθμό σειράς που ξεκινάει απο 10 έκλεισε ένα χρόνο λειτουργίας και δεν έχει παρουσιάσει προβλημα με αρκετή χρήση άνοιξε κλείσε λόγω ιχθυοφορτισης.
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 29-01-12, 00:09
Kostis-Salonika Ο χρήστης Kostis-Salonika δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-08-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 159
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimost Εμφάνιση μηνυμάτων
έχω το 2073 είναι με αριθμό σειράς που ξεκινάει απο 10 έκλεισε ένα χρόνο λειτουργίας και δεν έχει παρουσιάσει προβλημα με αρκετή χρήση άνοιξε κλείσε λόγω ιχθυοφορτισης.
Υποθέτω δηλαδή πρέπει να προσέξω, τουλάχιστον από 10 και πάνω να ξεκινάει το S/N;
Από θόρυβο, ροή πως τα πάει;
Απόσταση από το ενυδρίο σου και τέλος πόσα τα λίτρα σου φίλε μου;
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 29-01-12, 00:57
Το avatar του χρήστη lingistis
lingistis Ο χρήστης lingistis δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής
 
Εγγραφή: 13-09-2007
Περιοχή: ΦΛΩΡΙΝΑ
Μηνύματα: 1.420
Προεπιλογή

Λογικά τα νέα μοντέλα στα μαγαζιά θα έχουν S/N που ξεκεινά από 11 (έτος κατασκευής 2011) και σε λίγο θα πρέπει να έχουν 12 (έτος κατασκευής 2012). Εγώ θα περίμενα τα 12
__________________
Γιάννης
Αν δεν βρέξεις σαλόνι... mbuna δεν πιάνεις!!!
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 29-01-12, 01:01
dimost Ο χρήστης dimost δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2011
Περιοχή: λαμια
Μηνύματα: 489
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostis-Salonika Εμφάνιση μηνυμάτων
Υποθέτω δηλαδή πρέπει να προσέξω, τουλάχιστον από 10 και πάνω να ξεκινάει το S/N;
Από θόρυβο, ροή πως τα πάει;
Απόσταση από το ενυδρίο σου και τέλος πόσα τα λίτρα σου φίλε μου;
Θόρυβος μηδέν
Ροη καλη
Απόσταση απο την κεφαλή της αντλίας μέχρι την κορυφή του ενυδρειου 110cm
Το ενυδρειο είναι 300 lt
Απάντηση με παράθεση
  #51  
Παλιά 08-02-12, 16:56
Το avatar του χρήστη panos_auk
panos_auk Ο χρήστης panos_auk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-01-2011
Περιοχή: Ραφήνα
Μηνύματα: 842
Προεπιλογή κανένα νέο???

παιδιά εσείς που σας επισκεύασε το φίλτρο η eheim (αλλαγή κεφαλής ή/και φλαντζών) πως πάτε?είχαμε τίποτα προβλήματα ή έχει λυθεί το θέμα μια και καλή??πρόκειται να αγοράσω ενα μεταχειρισμένο που μολις επισκευαστηκε.Του αλλαχτηκε κεφαλη...
για φλαντζες δεν ξερω.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Προβλημα με Eheim 2215 komori Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 4 17-05-10 15:06
Προβλημα με το EHEIM 2028 SpyrosK Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 9 27-09-09 16:23
EHEIM Professional 3 jpatou Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 7 05-04-05 22:47

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,06817 seconds with 15 queries