Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 21-11-10, 13:21
Το avatar του χρήστη kokos125
kokos125 Ο χρήστης kokos125 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-10-2009
Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
Μηνύματα: 434
Προεπιλογή

[QUOTE=panos-alex/polis;510935]οι βιοτοπικες καταδυσεις εγιναν ΚΑΙ στην πατρα...και μαλιστα ημουν εκει!!! /QUOTE]Θα ξανα ηθελα να ερθετε και εγω θα σας βοηθησω οσο μπορω...
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 21-11-10, 13:37
Το avatar του χρήστη Churu
Churu Ο χρήστης Churu δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-11-2009
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 177
Προεπιλογή

Πιστευω οτι ηρθε η ωρα για ολους τους χομπιστες να αποδειξουμε ποσο αγαπαμε το χομπυ μας και ειμαστε ετοιμοι να βοηθησουμε να υπαρχει. Νομιζω οτι ειναι το ελαχιστο που θα μπορει να συνεισφερει ο καθενας για την διατηρηση της λειτουργιας του. Εγω προσωπικα γνωριζω ελαχιστα ατομα μεσα απο το φορουμ, δεν εχω παρεβρεθει ποτε σε συναντησεις (αλλου εχω παει) αλλα η γνωση που εχω αποκομισει απο τα ενυδρειακα φορα ειναι τεραστια!!! Αυτη τη στιγμη λοιπον θα πρεπει να ανταποδωσω με εναν τροπο το δικο μου ευχαριστω σε μια δυσκολη στιγμη του συλλογου που στη δικη μου δυσκολη στιγμη ηταν εκει Παρον!! Ειναι ωραιο να δινεις και οχι μονο να παιρνεις. Αυτα απο μενα φιλοι συντοπιτες.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 21-11-10, 16:19
Το avatar του χρήστη Χριστόφορος Μίχας
Χριστόφορος Μίχας Ο χρήστης Χριστόφορος Μίχας δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-01-2010
Περιοχή: Περισσός
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή

Ηδη στείλαμε με τη γυναίκα μου ξεχωριστές αιτήσεις εγγραφής για να πληρώσουμε 2 φορές το ποσό. Περιμένω μειλ (υποθέτω??) για το πώς θα στείλουμε τα χρήματα. Αν είναι να κλείσει ο σύλλογος λόγω οικονομικής δυσπραγίας, τότε αντί να φλυαρούμε στο φόρουμ, να σπεύσουμε όλοι να βοηθήσουμε ουσιαστικά.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 21-11-10, 18:09
manthos333 Ο χρήστης manthos333 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-09-2010
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 97
Send a message via Skype™ to manthos333
Προεπιλογή

καλησπερα και απο εμενα
Ειμαι νεος στο χωρο και πιστευω οτι αυτο το χομπι εχει ανοιξει ενα νεο οριζωντα τοσο σε εμενα οσο και στα παιδια μου

Η πραγματικοτητα ειναι οτι χωρεις τον συλογο ολοι θα ειμασταν ερμαια στα χερια των επαγγελματιων που ασχολουνται

τοσο οι γνωσεις οσο και η βοιθεια που μου πρωσφερθηκε ειναι πολυτημη γιατι δεν αποσκοπει σε καποιο κερδος και εχω υποχρεωση να την πρωσφερω και εγω στο μελον

Μεχρη τωρα εχω βρεθει μονο μια φορα στην συγγεντρωση του συλογου κατι που σιγουρα θα αλαξει

Δεν θα ηθελα να κλισει ο συλογος και καλο ειναι ολοι οι αθηναιοι να δεινουμε το παρον τακτικα αν οχι καθε σαββατο
__________________
Μάνθος
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 21-11-10, 19:43
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Ως μέλος του ΔΣ του ΠΣΦΕ να το ξαναπώ για μια ακόμη φορά για όσους δεν το κατάλαβαν ότι ο σύλλογος δεν πρόκειται να κλείσει και θα συνεχίσει το έργο του.
Υπάρχει απόφαση του ΔΣ για να κλείσει ο χώρος που διατηρούσαμε στην Αθήνα. Για τα υπόλοιπα, θα τα πούμε στην ΓΣ και στις εκλογές που έρχονται.
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 22-11-10, 00:19
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ:Σε 3-4 μήνες είναι και η έκθεση καλύτερα να ασχοληθούμε με αυτό το θέμα και εκει είναι μια ευκαιρία να φανεί ποιοι αγαπάνε τον σύλλογο.
Στρατηγέ μου...έχω ήδη μιλήσει με τον Mikenuke για την έκθεση και το θέμα προχωράει. Όταν υπάρξει κάτι ανακοινώσιμο θα ενημερωθείτε όλοι.
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 22-11-10, 16:17
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Αντε παιδια,να βοηθησουμε ολοι.
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 22-11-10, 17:14
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τα υπόλοιπα, θα τα πούμε στην ΓΣ και στις εκλογές που έρχονται.
Γι'αυτο τον λογο ολα τα μελη καινουρια κ παλια συναντηση στις 27/11 στην ΓΣ να παρουμε τις αποφασεις.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 22-11-10, 17:15
Το avatar του χρήστη ippomas
ippomas Ο χρήστης ippomas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-01-2010
Περιοχή: kαβαλα -Ξανθη
Μηνύματα: 326
Προεπιλογή

Μια που αναφερθηκαν τοσα ατομα στα περι του συλογου, σαν ατομο εστω που γραφτηκα μεσα στο φορουμ πιστευω οτι δεν θα πρεπει να αφηνουμε κατι να φταση στο χειλος του γρεμου για να το εξωτερικευσουμε. Και λογω πειρας και λογω ηλικιας πιστευω πως πολλα δημιουργουνται μεσα στους συλογους απο κακη διαχειριση και αποφασεις των Δ.Σ. χωρις να θελω να θιξω κανεναν γιατι ολοι πιστευω αλλοι λιγο και αλλοι πολυ προσφερουν. Βασικο ειναι οι οφειλες και φυσικα η εισπραξη τους, των εγγεγραμμενων μελων και η αυξηση φυσικα νεων μελων. Τωρα λογω δυσκολων γενικα καταστασεων θα πρεπει να περιορισουμε τα εξοδα και να μπορεσουμε να τον κρατησουμε. Ισως λογω χρονου να μην μπορουμε να παραβρεθουμε σε συγκεντρωσεις βλεπεται ομως ποιοι συμμετεχουν καθημερινα και μπορειται με επι μερους μηνυματα να τους γραψεται στον συλογο. Αλλωστε δεν ειναι ο μονος συλογος που εχει δυσκολιες απλα θελουν τα πραγματα περισσοτερο ελεγχο και λιγη προσπαθεια απο τους διοικουντες και να ειστε σιγουροι οτι θα εχεται την υποστηριξη του κοσμου ολου αυτου που σας επισκεπτεται καθημερινα μεσα στο φορουμ.
__________________
www.ippocampos.com.gr
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 22-11-10, 17:23
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ippomas Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια που αναφερθηκαν τοσα ατομα στα περι του συλογου, σαν ατομο εστω που γραφτηκα μεσα στο φορουμ πιστευω οτι δεν θα πρεπει να αφηνουμε κατι να φταση στο χειλος του γρεμου για να το εξωτερικευσουμε. Και λογω πειρας και λογω ηλικιας πιστευω πως πολλα δημιουργουνται μεσα στους συλογους απο κακη διαχειριση και αποφασεις των Δ.Σ. χωρις να θελω να θιξω κανεναν γιατι ολοι πιστευω αλλοι λιγο και αλλοι πολυ προσφερουν. Βασικο ειναι οι οφειλες και φυσικα η εισπραξη τους, των εγγεγραμμενων μελων και η αυξηση φυσικα νεων μελων. Τωρα λογω δυσκολων γενικα καταστασεων θα πρεπει να περιορισουμε τα εξοδα και να μπορεσουμε να τον κρατησουμε. Ισως λογω χρονου να μην μπορουμε να παραβρεθουμε σε συγκεντρωσεις βλεπεται ομως ποιοι συμμετεχουν καθημερινα και μπορειται με επι μερους μηνυματα να τους γραψεται στον συλογο. Αλλωστε δεν ειναι ο μονος συλογος που εχει δυσκολιες απλα θελουν τα πραγματα περισσοτερο ελεγχο και λιγη προσπαθεια απο τους διοικουντες και να ειστε σιγουροι οτι θα εχεται την υποστηριξη του κοσμου ολου αυτου που σας επισκεπτεται καθημερινα μεσα στο φορουμ.


Αν εννοεις φορουμ το gab θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι δεν εχει σχεση με τον συλλογο.Ο συλλογος ειναι πανελληνιος(και οχι του φορουμ)και θα πρεπει να τον στηριζουν ολα τα ενυδρειακα φορουμ.
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 22-11-10, 17:36
Το avatar του χρήστη ippomas
ippomas Ο χρήστης ippomas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-01-2010
Περιοχή: kαβαλα -Ξανθη
Μηνύματα: 326
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν εννοεις φορουμ το gab θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι δεν εχει σχεση με τον συλλογο.Ο συλλογος ειναι πανελληνιος(και οχι του φορουμ)και θα πρεπει να τον στηριζουν ολα τα ενυδρειακα φορουμ.
Συμφωνω οτι ο συλογος ειναι πανελληνιος αλλα εμεσα η αμεσα εχει σχεση με ολα τα ενδρυακα φορουμ γιατι τα μελη του ειναι μεσα σε αυτα. Μπορει και πιστευω οτι μεσα απο αυτα μπορει να λειτουργει καλυτερα παρα σε συναντησεις και μονον. Και ισως αυτο να μην χρησιμοποιηθηκε στο σημειο που θα επρεπε αγαπητε Γιαννη τι εχουμε να χασουμε ωστε να βελτιωθη ο συλογος εκτος αν υπαρχουν αντιρησεις που δεν τις γνωριζουμε.
__________________
www.ippocampos.com.gr
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 22-11-10, 17:43
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ippomas Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνω οτι ο συλογος ειναι πανελληνιος αλλα εμεσα η αμεσα εχει σχεση με ολα τα ενδρυακα φορουμ γιατι τα μελη του ειναι μεσα σε αυτα. Μπορει και πιστευω οτι μεσα απο αυτα μπορει να λειτουργει καλυτερα παρα σε συναντησεις και μονον. Και ισως αυτο να μην χρησιμοποιηθηκε στο σημειο που θα επρεπε αγαπητε Γιαννη τι εχουμε να χασουμε ωστε να βελτιωθη ο συλογος εκτος αν υπαρχουν αντιρησεις που δεν τις γνωριζουμε.


Ο συλλογος εχει δικο του φορουμ μονο για τα μελη του.Αλλωστε στις συναντησεις δεν μπορουν να ερχονται ολοι.Πολλα μελη ζουν βορεια Ελλαδα.Συμφωνω με 1000 οτι χρειαζεται καποια βελτιωση οσον αφορα την δραστηριοτητα του,αλλα θα πρεπει να ειμαστε και εμεις παρον με οποιο τροπο μπορει ο καθενας,για να δωσουμε την ωθηση.Αλλωστε ο συλλογος παντα ηταν ανοικτος σε προτασεις μελων.
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 22-11-10, 19:06
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γι'αυτο τον λογο ολα τα μελη καινουρια κ παλια συναντηση στις 27/11 στην ΓΣ να παρουμε τις αποφασεις.
Η επαναληπτική ΓΣ θα γίνει στις 4/12. Τότε πρέπει να έρθουν όλοι και όχι στις 27/11.
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 22-11-10, 20:02
Το avatar του χρήστη dimis_george
dimis_george Ο χρήστης dimis_george δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-04-2009
Περιοχή: ναουσα ημαθιας
Μηνύματα: 314
Προεπιλογή

Στις εκλογές μπορούν να ψηφίσουν όλα τα οικονομικώς εντάξει μέλη του ΠΣΦΕ και φυσικά και όλοι όσοι μένουν εκτός Αθηνών με ψηφοδέλτιο που θα τους αποσταλεί...ποτε θα τους αποσταλει??μετα τις εκλογες???αν δεν κανω λαθος,οι εκλογες ειναι την κυριακη...νομιζω πως επρεπε να το ειχαμε παραλαβει ηδη!!(εφοσων αποστελετε με το ταχυδρομειο)
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 22-11-10, 20:10
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis_george Εμφάνιση μηνυμάτων
Στις εκλογές μπορούν να ψηφίσουν όλα τα οικονομικώς εντάξει μέλη του ΠΣΦΕ και φυσικά και όλοι όσοι μένουν εκτός Αθηνών με ψηφοδέλτιο που θα τους αποσταλεί...ποτε θα τους αποσταλει??μετα τις εκλογες???αν δεν κανω λαθος,οι εκλογες ειναι την κυριακη...νομιζω πως επρεπε να το ειχαμε παραλαβει ηδη!!(εφοσων αποστελετε με το ταχυδρομειο)
Για διάβασε εδώ :

http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...13&postcount=1

Εν προκειμένω τυπικά η ΓΣ ορίζεται το Σάββατο 4 Δεκεμβρίου

Τα μέλη που επιθυμούν να είναι υποψήφια μέλη του Δ.Σ ή της Ε.Ε. μπορούν να στείλουν την υποψηφιότητα τους στο info@aquarist.gr μέχρι και τις 26 Νοεμβρίου τα μεσάνυχτα.
__________________





Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη george : 22-11-10 στις 20:26
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 22-11-10, 20:51
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Βρε παιδιά σε 5 εργάσιμες που μένουν ανάμεσα στα 2 Σαββατοκύριακα, θα στείλετε ταχυδρομικά τα ψηφοδέλτια και θα σας τα στείλουμε πίσω σταυρωμένα?
Και θα προλάβουν να παραληφθούν από εσάς έγκαιρα και να καταμετρηθούν στις εκλογές? Μήπως δεν έχω καταλάβει κάτι από την διαδικασία?
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 22-11-10, 20:57
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Τα ψηφοδέλτια θα σταλούν με email στα μέλη του ΠΣΦΕ που κατοικούν εκτός Αθηνών.
Τα τυπώνετε....σταυρώνετε και τα βάζετε σε έναν φάκελλο τον οποίο και θα στείλετε με το ταχυδρομείο σε δικηγόρο.
Εκείνος θα μας τα φέρει στην ΓΣ για να καταμετρηθούν.
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 23-11-10, 01:32
Το avatar του χρήστη exelix
exelix Ο χρήστης exelix δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 17-12-2009
Περιοχή: Πάτρα-Αθήνα
Μηνύματα: 3.997
Προεπιλογή

Λοιπόν, σε λίγες ώρες παρουσιάζομαι στη μονάδα μου... Κανονίστε μετά την προπαίδευση να έχει κάνει ο καθένας το κομμάτι του και να έχει μείνει ανοιχτό!
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 23-11-10, 01:42
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα ψηφοδέλτια θα σταλούν με email στα μέλη του ΠΣΦΕ που κατοικούν εκτός Αθηνών.
.....
ΟΚ Γιώργο, ευχαριστώ.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν, σε λίγες ώρες παρουσιάζομαι στη μονάδα μου...
Καλή θητεία και καλό κουράγιο, σε περιμένουμε πίσω γερό και ορεξάτο. Όλα θα πάνε καλά και με τον Σύλλογο και με το στρατιωτικό σου, μη μασάς.
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 23-11-10, 03:14
Το avatar του χρήστη Savou
Savou Ο χρήστης Savou δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-09-2010
Περιοχή: Ηλιουπολη
Μηνύματα: 367
Προεπιλογή

Παιδια θα ηθελα και εγω να βοηθησω ειμαι καινουργιος στο φορουμ αλλα το ποναω γιατι περα απο την πλακα αν δεν ηταν αυτο θα ειχα χασει πολλα λεφτα με τις σφαλμενες αγορες που θα εκανα...Ειμαι ανηλικος ομως..Γιατι ενας ανιλικος δεν μπορει να γραφτει στον συλογο..??
Απάντηση με παράθεση
  #51  
Παλιά 23-11-10, 09:55
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Savou Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια θα ηθελα και εγω να βοηθησω ειμαι καινουργιος στο φορουμ αλλα το ποναω γιατι περα απο την πλακα αν δεν ηταν αυτο θα ειχα χασει πολλα λεφτα με τις σφαλμενες αγορες που θα εκανα...Ειμαι ανηλικος ομως..Γιατι ενας ανιλικος δεν μπορει να γραφτει στον συλογο..??
Γιατί έτσι αναφέρει το καταστατικό του συλλόγου.
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 23-11-10, 11:46
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

υπαρχουν ομως 1002 τροποι ενας ανηλικος να βοηθησει το συλλογο....βοηθεια δεν ειναι μονο η οικονομικη συνδρομη
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 23-11-10, 14:24
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

παρακολουθωντας το θεμα που ανοιχτηκε και παρευρισκομενος σχεδον ανελειπως απο την στιγμη που εγινα μελος στις συναντησεις του συλλογου εχω να αναφερω τα εξης :αμετρητες οι φορες που εχει γινει θεμα στη συναντηση το πως και το γιατι ενω πολλοι ειναι αυτοι που γραφουν στα φορα δεν εχουν ερθει ουτε για βολτα στα γραφεια ..αντι να πληρωσετε 6 ευρω για ενα καφε στην καφετερια μπορειτε καλλιστα να ερχεστε στα γραφεια οπου και θα ενισχυσετε το ταμειο και θα απολαυσετε καφε-αναψυκτικο ή οτι θελετε και φυσικα θα ανταλλαξετε γνωσεις με τα υπολοιπα μελη ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΩΡΩ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟ...Οσες παρακλησεις και να γινουν απο εδω ,αν καποιος πραγματικα δεν παρευρεθει δεν πιστευω οτι θα καταλαβει ποτε τι εστι συναντηση,συνομιλια,κλπ κλπ...Δεν ειναι μονο η οικονομικη συνεισφορα,ο καθενας μπορει να βοηθα στη διατηρηση των γραφειων και στην υπαρξη του συλλογου με πολλους τροπους..Δυστηχως ακομα και οσες φορες προλαβαινω να πηγαινω φετος στα γραφεια (λογω 3λυκειου και διαβασματος) βρισκομαστε συνεχεια τα ιδια ατομα ..Η δραστηριοτητες πολλες,το οικονομικο κανονιζεται,ιδεες υπαρχουν ..ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ..??
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #54  
Παλιά 23-11-10, 18:06
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
παρακολουθωντας το θεμα που ανοιχτηκε και παρευρισκομενος σχεδον ανελειπως απο την στιγμη που εγινα μελος στις συναντησεις του συλλογου εχω να αναφερω τα εξης :αμετρητες οι φορες που εχει γινει θεμα στη συναντηση το πως και το γιατι ενω πολλοι ειναι αυτοι που γραφουν στα φορα δεν εχουν ερθει ουτε για βολτα στα γραφεια ..αντι να πληρωσετε 6 ευρω για ενα καφε στην καφετερια μπορειτε καλλιστα να ερχεστε στα γραφεια οπου και θα ενισχυσετε το ταμειο και θα απολαυσετε καφε-αναψυκτικο ή οτι θελετε και φυσικα θα ανταλλαξετε γνωσεις με τα υπολοιπα μελη ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΩΡΩ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΟ...Οσες παρακλησεις και να γινουν απο εδω ,αν καποιος πραγματικα δεν παρευρεθει δεν πιστευω οτι θα καταλαβει ποτε τι εστι συναντηση,συνομιλια,κλπ κλπ...Δεν ειναι μονο η οικονομικη συνεισφορα,ο καθενας μπορει να βοηθα στη διατηρηση των γραφειων και στην υπαρξη του συλλογου με πολλους τροπους..Δυστηχως ακομα και οσες φορες προλαβαινω να πηγαινω φετος στα γραφεια (λογω 3λυκειου και διαβασματος) βρισκομαστε συνεχεια τα ιδια ατομα ..Η δραστηριοτητες πολλες,το οικονομικο κανονιζεται,ιδεες υπαρχουν ..ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ..??


+ 10000000000.
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #55  
Παλιά 28-11-10, 02:17
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

Λιγο καθυστερημένο:

Αμα βρίσκεται σε τόσο μεγάλη κρίση ο σύλλογος, γιατί δεν έγινε καμια αναφορά στο αλλο φορουμ, το Aquazone; Εκείνοι δεν είναι χομπύστες;

Τωρα δεν πιστευω να έγινε καμια αρπαχτή που λέμε, αλλα... Αναμένω απάντηση.
Απάντηση με παράθεση
  #56  
Παλιά 28-11-10, 02:19
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.439
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Λιγο καθυστερημένο:

Αμα βρίσκεται σε τόσο μεγάλη κρίση ο σύλλογος, γιατί δεν έγινε καμια αναφορά στο αλλο φορουμ, το Aquazone; Εκείνοι δεν είναι χομπύστες;

Τωρα δεν πιστευω να έγινε καμια αρπαχτή που λέμε, αλλα... Αναμένω απάντηση.
Διαβασε τα μηνυματα εκει στο αντιστοιχο section και θα καταλαβεις!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
  #57  
Παλιά 28-11-10, 13:01
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=240

??? Δεν κοιτάω σωστά;
Απάντηση με παράθεση
  #58  
Παλιά 28-11-10, 13:29
gta__156 Ο χρήστης gta__156 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-12-2009
Περιοχή: petroupoli
Μηνύματα: 560
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Διαβασε τα μηνυματα εκει στο αντιστοιχο section και θα καταλαβεις!
αφου εχετε παραπονα γιατι δεν ζητατε να καταργηθει το section ?
Απάντηση με παράθεση
  #59  
Παλιά 28-11-10, 13:43
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

οταν μια "σχεση" εχει προβλημα κοιταμε να διορθωσουμε το προβλημα και οχι να καταργησουμε τη σχεση....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #60  
Παλιά 28-11-10, 13:48
gta__156 Ο χρήστης gta__156 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-12-2009
Περιοχή: petroupoli
Μηνύματα: 560
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
οταν μια "σχεση" εχει προβλημα κοιταμε να διορθωσουμε το προβλημα και οχι να καταργησουμε τη σχεση....
δυστυχως ομως εγω δεν βλεπω να γινεται κατι (καποιο ποστ , καποιο θεμα ) , εκτος εαν ολα γινονται off record τοτε ζητω συγνωμη .
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Τα γραφεία μας ξανάνοιξαν! ΠΣΦΕ Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 6 14-11-09 15:53
Κλείσιμο φίλτρου greg84 Malawi 2 24-01-09 13:11
Διάθεση Νιτρικού Καλίου (ΚΝΟ3) από τα γραφεία του συλλόγου Liolios Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 0 27-03-06 15:21
Κλείσιμο CO2 το βράδυ Christodoulos Diamantidis Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού 9 23-12-04 09:47

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,09250 seconds with 13 queries