Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων

Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων Παρουσιάστε το κοινωνικό σας ενυδρείο!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 26-05-13, 20:55
Το avatar του χρήστη maria p
maria p Ο χρήστης maria p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Περιοχή: χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.891
Προεπιλογή

νομίζω ελαφρύ αστειάκι κάναμε κι εγώ κι εσύ. άσε που το να έχεις κάποια αδυναμία είναι ανθρώπινο, συμβαίνει για τ αδέλφια μας, για τα παιδιά μας, μην τρελλαθούμε κιόλας.
για την ψαροσύνθεση που σου επεσήμανε ο delta66 αν θέλεις ασχολήσου λιγάκι να συζητήσεις με όσους ξέρουν
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
πω πω μαχαιροβγάλτες !!!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria p : 26-05-13 στις 20:55 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 26-05-13, 21:04
dimost Ο χρήστης dimost δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2011
Περιοχή: λαμια
Μηνύματα: 489
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
νομίζω ελαφρύ αστειάκι κάναμε κι εγώ κι εσύ. άσε που το να έχεις κάποια αδυναμία είναι ανθρώπινο, συμβαίνει για τ αδέλφια μας, για τα παιδιά μας, μην τρελλαθούμε κιόλας.
για την ψαροσύνθεση που σου επεσήμανε ο delta66 αν θέλεις ασχολήσου λιγάκι να συζητήσεις με όσους ξέρουν
Μαρια εσύ το καταλαβες προφανως
Τώρα για τις επισημάνσεις αλλά και για τα αλλά σχόλια τα έχω κανει εγώ παρα πολύ νωρίτερα και ξέρω αυτά που θ έπρεπε να γίνουν καλυτερα από όλους γιατί εγώ το βλέπω το ενυδρείο κάθε μερα και ξέρω τι γίνεται
Όμως κάποιοι πρώτον σχολιάζουν χωρίς να έχουν διαβάσει το θέμα απο την αρχή ( δεν είναι και τεράστιο ) και κάποιοι συνεχίζουν να σχολιάζουν ενώ έχουμε κανει στο παρελθον την συζήτηση περί λαθών και το τι πρεπει να γίνει
Είμαι ο πρώτος που έχω αναγνωρίσει τα λάθη μου
Αυτό όμως δε σημαίνει οτι βασανιζω τα ψάρια μου η οτι δεν ενδιαφερομαι γι αυτά ,
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 26-05-13, 21:32
Το avatar του χρήστη Stivv27
Stivv27 Ο χρήστης Stivv27 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2011
Περιοχή: Γιαννιτσα
Μηνύματα: 1.130
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimost Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαρια εσύ το καταλαβες προφανως
Τώρα για τις επισημάνσεις αλλά και για τα αλλά σχόλια τα έχω κανει εγώ παρα πολύ νωρίτερα και ξέρω αυτά που θ έπρεπε να γίνουν καλυτερα από όλους γιατί εγώ το βλέπω το ενυδρείο κάθε μερα και ξέρω τι γίνεται ενοειτε πως εσυ ξερεις καλυτερα απο ολους το ενυδρειο σου
Όμως κάποιοι πρώτον σχολιάζουν χωρίς να έχουν διαβάσει το θέμα απο την αρχή ( δεν είναι και τεράστιο ) και κάποιοι συνεχίζουν να σχολιάζουν ενώ έχουμε κανει στο παρελθον την συζήτηση περί λαθών και το τι πρεπει να γίνει
Είμαι ο πρώτος που έχω αναγνωρίσει τα λάθη μου Αν μιλας για μενα πρωτα διαβασα το ποστ απο την αρχη και μετα απαντησα.
λογικα τα 2 χρονια που ειναι το ποστ ειναι αρκετος καιρος για να διωρθωσει καποιος τα λαθη του αν πραγματικα θελει και θελει και την γνωμη των υπολοιπων
Αυτό όμως δε σημαίνει οτι βασανιζω τα ψάρια μου η οτι δεν ενδιαφερομαι γι αυτά ,
το οτι λες οτι δεν βασανιζεις τα ψαρια σου ειναι υποκειμενικο γιατι το ενα φοβατε το αλλο
και δεν μπορεις να πεις οτι τα κλοουν πχ δεν φοβουνται εναν θυρευτη 30+ποντων και με τοσο ογκο και βαρος πανω απο ενα κιλο που αν ανοιξει το στομα του χοραει ενα ολοκληρο μεσα!
Ή οτι ο παπαγαλος δεν φοβαται εκει μεσα?Που ειναι ενα ψαρι που κανεις δεν ξερει απο τι βγηκε και βλεπει ακομη και τους πλεκο που κινουνται την νυχτα σαν εχθρους του και δεν εχει και κανενα μεσο αμυνας!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
μεγαλο οσκαρ+μικρο οσκαρ=κολατσιο?? DIMITRIUS ¶λλες κιχλίδες Ν. Αμερικής 9 25-08-11 14:54
Οσκαρ εξω απο το νερο.... George1324 Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού 3 31-05-11 13:06
Για αλλα πηγα αλλα πηρα! Γιώργος Κ Παρουσιάσεις Φυτεμένων Ενυδρείων 62 25-09-09 15:29
ΚΑΤΙ ΓΕΝΝΑΕΙ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ? KARGIO Ασθένειες - Θεραπείες γλυκού νερού 8 23-03-09 15:38

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,03305 seconds with 14 queries