Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γλυκό Νερό - Γενικά > Γλυκό νερό - Γενικά

Γλυκό νερό - Γενικά Οτι δεν εμπίπτει στις εξειδικευμένες κατηγορίες.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-10-13, 18:49
Το avatar του χρήστη ineth
ineth Ο χρήστης ineth δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-09-2013
Περιοχή: Ελευσίνα
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή Μικρόκοσμος

Επειδή δεν μου άρεσε ποτέ ο τρόπος με τον οποίο διαβάζουμε τα άρθρα στα Φόρι αποφάσισα να κάνω μια κίνηση που θα χαρώ να αποτελέσει έναυσμα για μια νέα μορφή συγγραφής-παρουσίασης.

Παρακαλώ ανοίξτε τον παρακάτω σύνδεσμο να δείτε τι εννοώ για να ξεκινήσουμε σιγά σιγά μια εποικοδομητική παραγωγή άρθρων και όχι απλώς θέσεων.

Παρακαλώ ένας υπεύθυνος του Φόρουμ να επικοινωνήσει μαζί μου αν αρέσει αυτή η ιδέα.

https://www.dropbox.com/s/w1e77matjm...E%BC%CE%BF.pdf
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 31-10-13, 20:55
plin Ο χρήστης plin δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-12-2012
Περιοχή: Καλλιθέα
Μηνύματα: 724
Προεπιλογή

Πραγματικά πολύ όμορφο το κείμενό σου. Αποτελεί εισαγωγή σε κάποιο βιβλίο σου; Γιατί για να μιμηθούμε τον τρόπο γραφής αλλά και την γενικότερη παρουσίαση στο φόρουμ το βρίσκω εξαιρετικά δύσκολο. Τα πραγματικά όμορφα πράγματα απαιτούν πολύ δουλειά και ταλέντο που φοβάμαι λίγοι διαθέτουν.
Μια μικρή παρατήρηση: το κείμενο της πρώτης παραγράφου στην 5η σελίδα (μαύρα γράμματα σε πράσινο φόντο), στη δικιά μου τουλάχιστον οθόνη, δεν είναι όλο ευανάγνωστο.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 31-10-13, 21:07
Το avatar του χρήστη ineth
ineth Ο χρήστης ineth δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-09-2013
Περιοχή: Ελευσίνα
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. όχι, βιβλίο στην Ελλάδα απίθανο τελείως. Γράφω τώρα το τρίτο μου μυθιστόρημα τώρα από χόμπυ γιατί ΠΟΤΕ δεν πρόκειται να εκδοθεί βιβλίο στην Ελλάδα αν δεν είσαι ήδη κάποιος. Έτσι μου είπαν, έτσι λέω. Η προσπάθειά μου αυτή είναι προσωπική και το μόνο που θέλω είναι να δημιουργήσω μια σειρά άρθρων που θα είναι πιο ευανάγνωστα και παρουσιάσιμα. Αν θέλετε μπορούμε να μαζεύουμε αντίστοιχα κείμενα από φίλους και μια φορά το τρίμηνο τετράμηνο να κάνουμε ένα emagazine. Ίσως και μια φορά τον χρόνο ένα κανονικό περιοδικό με την ύλη αυτή με προπωλήσεις ίσως. Όλα αυτά είναι σκέψεις. Όλα μπορούν να γίνουν. Προς το παρόν το μόνο που θέλω να μείνει είναι μια ελάχιστη αναγνώριση και θετικές εντυπώσεις. Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από plin Εμφάνιση μηνυμάτων
Πραγματικά πολύ όμορφο το κείμενό σου. Αποτελεί εισαγωγή σε κάποιο βιβλίο σου; Γιατί για να μιμηθούμε τον τρόπο γραφής αλλά και την γενικότερη παρουσίαση στο φόρουμ το βρίσκω εξαιρετικά δύσκολο. Τα πραγματικά όμορφα πράγματα απαιτούν πολύ δουλειά και ταλέντο που φοβάμαι λίγοι διαθέτουν.
Μια μικρή παρατήρηση: το κείμενο της πρώτης παραγράφου στην 5η σελίδα (μαύρα γράμματα σε πράσινο φόντο), στη δικιά μου τουλάχιστον οθόνη, δεν είναι όλο ευανάγνωστο.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Μικρόκοσμος 2. Χαραμάδας Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων 14 09-06-10 23:09
Μικρόκοσμος Χαραμάδας Παρουσιάσεις Φυτεμένων Ενυδρείων 7 16-04-10 07:33

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,02978 seconds with 13 queries