Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 06-02-11, 01:30
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Το θεμα εγινε τεραστιοοοοοοο....
Αν και ειμαι της αποψης οτι ειμαι σωστος σε αυτο που ειπα αν καποιοι απο το ΔΣ το θεωρουν σωστο ας το θεωρουν..

αλλα με ''αλλαζωνια'' και ''ποιοτικους'' ανθρωπους για μελοι δεν λεγεσαι Πανελληνιος...

οσο για το καλο που λετε του συλλογου το καλο ειναι να εξαπλωθει και να εχει πολλα μελοι...

συλλογος με λιγα μελοι δεν ειναι συλλογος , αλλα παρεα..

εγω προσωπικα δεν με ενδιαφερει να γραφω.. ποιος ο λογος?
αφου βλεπω αυτην την σταση ουτε 1 ευρω δεν θα εδινα εκει...να δωσω λεφτα για κατι που οπως λετε δεν ενημερωνει καν...?
αν ηταν ποιο οργανωμενοι ναι...

μια χαρα ειναι το GAB και μου αρκει... οτι απορια εχω μου την λυνει και εδω αλλα και σε αλλα forum παρομοιων θεματων...

Για υτο GAB forever...!!!! και τελος.
__________________
the best...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 06-02-11, 01:34
Το avatar του χρήστη tzimakos
tzimakos Ο χρήστης tzimakos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 141
Προεπιλογή

βρε τον ζαλκ.................
__________________
-------------------------------------------------
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 06-02-11, 01:48
giannisaek Ο χρήστης giannisaek δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 834
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Αυτος που θα εδινε τα 30Ε θα δωσει κ τα 50Ε.
2. Αυτος που ποτε δεν γραφτηκε δεν προκειται ουτε με 5Ε να γραφτει. Εξω απο το χορο μπορουμε να λεμε πολλα τραγουδια.
Το ζητημα μας ειναι προς το παρον ποιοι απο τα ενεργα μελη του GAB- φιλοι του ΠΣΦΕ, μπορουν να γραφτουν κ να στηριξουν τον ΠΣΦΕ κ μιλαμε για ατομα που διαβαζουν, γραφουν, παρουσιαζονται πανω απο 1-2 χρονια κ μετα να κοιταξουμε να προσελκυσουμε αλλα μελη. Ποιοι απο μας πιστευουμε σε αυτην την συλλογικη κινηση?
Μη ψαχνουμε τι υλικα μπορει να κερδισουμε απο αυτη την εγγραφη, ειναι λαθος αυτος ο τροπος σκεψης.
Ο συλλογος εχει αναγκη απο καινουρια μελη. Εξαλλου η δυναμη του πηγαζει απο τα ιδια του τα μελη. Γραφτειτε κ διεκδικηστε με την παρουσια σας τις ιδεες σας.
Αυτα κ απο μενα....
Είσαι λάθος και στο 1. και στο 2.
Στο πρώτο πιστεύω ο σύλλογος θα χάσει και πολλά μέλη από τα είδη υπάρχοντα, γιατί στους δύσκολους καιρούς που περνάμε δεν μπορεί κάποιος να δώσει 50 ευρώ, όταν δυσκολεύεται να πληρώσει (ρεύμα-θέρμανση-υποχρεώσεις παιδιών-φροντιστηρίων) και τόσων άλλων που είναι απαραίτητα στην ζωή μας.
Και στο δεύτερο εγώ δεν γράφτηκα ποτέ και 15 ευρώ δέχομαι να δώσω γιατί το βλέπω σαν λογικό ποσό, όπως και τόσοι άλλοι.

Ο χρόνος πάντως δείχνει σε όλους μας πότε παίρνουμε σωστές αποφάσεις, και πότε όχι.
Εύχομαι αυτό που θα αποφασίσει ο σύλλογος για το θέμα της συνδρομής να είναι και το σωστό.
Απάντηση με παράθεση
  #154  
Παλιά 06-02-11, 06:15
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Ας γράψει το όνομά του όποιος είναι διατεθειμένος να γίνει μέλος του Συλλόγου, αν η ετήσια συνδρομή κατεβεί στα 15 ευρώ:

Κάντε copy-paste το πινακάκι και προσθέστε το όνομά σας.

1. Alex_Salonica
2. maikl
3. bokostas
4. eimaste aR21rwstoi
5. Markos145
6. ippomas
7. zipo
8. tsoum
9. kotsos
10. billyss
11. kotsokk
12. Prokroustis
13. Thrillos
14. jiraiya
15. georgis4
16. gemo
17. QS-Plan
18. giannisaek
19.
20.
Απάντηση με παράθεση
  #155  
Παλιά 06-02-11, 12:05
Το avatar του χρήστη chris129
chris129 Ο χρήστης chris129 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-03-2007
Περιοχή: Καλαμαρια΄- θεσσαλονικης
Μηνύματα: 727
Προεπιλογή

καταρχην Καλημερα
Εγω θα ηθελα να ρωτησω το εξης, οταν ειχαμε 30 ευρω συνδρομη καναμε καποιες εκδηλωσεις μεγαλες και αυτο δεν το μπορει κανεις να μην το αναγνωρισει το θεμα ειναι με τα 50 ευρω σε μια δυσκολη εποχη που περναμε ολοι τι ακριβως εχετε στο μυαλο σας να κανετε, καντε ενα προγμαμα για τις εκδηλωσεις που θα γινουν μεσα στο 2011 ετσι πιστευω οτι μπορεις να ζητησεις 50 ευρω και παλι πολυ δυσκολα θα τις μαζεψεται τις συνδρομες. Προσωπικα εχω γραφτει 2 φορες στον συλλογο και πιστευω οτι καλο ειναι να ανηκεις σε ενα συνολο ανθρωπων με κοινα ενδιαφεροντα αλλα να υπαρχει συπνοια αποψεων.Λοιπον στο ψητο.... και εγω πιστευω οτι η συνδρομη ειναι μεγαλη και θα ελεγα οτι πρεπει να το ξανα σκεφτητε γιατι θα μεινετε 3 και ο κουκος
__________________
ΑΝ Ο ΚΡΟΚΟΔΕΙΛΟΣ ΕΦΑΓΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ (ΓΙΟΧΑΝ ΒΟΛΦΑΝΓΚ ΦΟΝ ΓΚΑΙΤΕ)
Απάντηση με παράθεση
  #156  
Παλιά 06-02-11, 12:43
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannisaek Εμφάνιση μηνυμάτων
Είσαι λάθος και στο 1. και στο 2.
Στο πρώτο πιστεύω ο σύλλογος θα χάσει και πολλά μέλη από τα είδη υπάρχοντα, γιατί στους δύσκολους καιρούς που περνάμε δεν μπορεί κάποιος να δώσει 50 ευρώ, όταν δυσκολεύεται να πληρώσει (ρεύμα-θέρμανση-υποχρεώσεις παιδιών-φροντιστηρίων) και τόσων άλλων που είναι απαραίτητα στην ζωή μας.
Και στο δεύτερο εγώ δεν γράφτηκα ποτέ και 15 ευρώ δέχομαι να δώσω γιατί το βλέπω σαν λογικό ποσό, όπως και τόσοι άλλοι.

Ο χρόνος πάντως δείχνει σε όλους μας πότε παίρνουμε σωστές αποφάσεις, και πότε όχι.
Εύχομαι αυτό που θα αποφασίσει ο σύλλογος για το θέμα της συνδρομής να είναι και το σωστό.
Επειδη μου απαντησες προσωπικα θα σου απαντησω κ εγω. Βλεπω οτι γνωριζεις τον συλλογο απο το 2009 ισως κ παλιοτερα, αφου σε ενδιεφερε γιατι δεν γραφτηκες ποτε οταν η συνδρομη ηταν χαμηλοτερη κ οι καιροι "ευκολοτεροι"? (Μην ξεχναμε οτι αρκετοι απο εμας ξοδευουμε αρκετες δεκαδες ευρω καθε μηνα για τα ενυδρεια μας)
Θα κανω μια προταση γραφτειτε φετος με το "υπερβολικο" ποσο των 50Ε κ στις επομενες εκλογες η συνελευσεις αλλαξτε οτι δεν σας αρεσει ως απλα μελη η ως μελη του ΔΣ.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
Το θεμα εγινε τεραστιοοοοοοο....
Αν και ειμαι της αποψης οτι ειμαι σωστος σε αυτο που ειπα αν καποιοι απο το ΔΣ το θεωρουν σωστο ας το θεωρουν..

αλλα με ''αλλαζωνια'' και ''ποιοτικους'' ανθρωπους για μελοι δεν λεγεσαι Πανελληνιος...

οσο για το καλο που λετε του συλλογου το καλο ειναι να εξαπλωθει και να εχει πολλα μελοι...

συλλογος με λιγα μελοι δεν ειναι συλλογος , αλλα παρεα..

εγω προσωπικα δεν με ενδιαφερει να γραφω.. ποιος ο λογος?
αφου βλεπω αυτην την σταση ουτε 1 ευρω δεν θα εδινα εκει...να δωσω λεφτα για κατι που οπως λετε δεν ενημερωνει καν...?
αν ηταν ποιο οργανωμενοι ναι...

μια χαρα ειναι το GAB και μου αρκει... οτι απορια εχω μου την λυνει και εδω αλλα και σε αλλα forum παρομοιων θεματων...

Για υτο GAB forever...!!!! και τελος.
Δεν σε πιεσε κανεις να γραφτεις, μπορεις ελευθερα να εισαι στο GAB κ στα αλλα φορα. Ο συλλογος δεν ειναι να δινεις κ να παιρνεις, ο συλλογος ειναι ιδεα. Στην ομαδα σου πληρωνεις το διαρκειας κ περιμενεις να δεις καποιο show. Εδω δεν εχει show αυτη ειναι η διαφορα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη golf4470 : 06-02-11 στις 12:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #157  
Παλιά 06-02-11, 12:48
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chris129 Εμφάνιση μηνυμάτων
καταρχην Καλημερα
Εγω θα ηθελα να ρωτησω το εξης, οταν ειχαμε 30 ευρω συνδρομη καναμε καποιες εκδηλωσεις μεγαλες και αυτο δεν το μπορει κανεις να μην το αναγνωρισει το θεμα ειναι με τα 50 ευρω σε μια δυσκολη εποχη που περναμε ολοι τι ακριβως εχετε στο μυαλο σας να κανετε, καντε ενα προγμαμα για τις εκδηλωσεις που θα γινουν μεσα στο 2011 ετσι πιστευω οτι μπορεις να ζητησεις 50 ευρω και παλι πολυ δυσκολα θα τις μαζεψεται τις συνδρομες. Προσωπικα εχω γραφτει 2 φορες στον συλλογο και πιστευω οτι καλο ειναι να ανηκεις σε ενα συνολο ανθρωπων με κοινα ενδιαφεροντα αλλα να υπαρχει συπνοια αποψεων.Λοιπον στο ψητο.... και εγω πιστευω οτι η συνδρομη ειναι μεγαλη και θα ελεγα οτι πρεπει να το ξανα σκεφτητε γιατι θα μεινετε 3 και ο κουκος

συμφωνω απολυτα εκει που τα εκανα εντονα...
για να δικαιολογησει καποιος μια αυξηση πρεπει να πει και τον λογο που την κανει..
__________________
the best...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #158  
Παλιά 06-02-11, 12:49
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνω απολυτα εκει που τα εκανα εντονα...
για να δικαιολογησει καποιος μια αυξηση πρεπει να πει και τον λογο που την κανει..
Για να δεις ολα αυτα που περιμενεις χωρις καποιο συμβολαιο κ χρονοδιαγραμα
Απάντηση με παράθεση
  #159  
Παλιά 06-02-11, 12:51
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη μου απαντησες προσωπικα θα σου απαντησω κ εγω. Βλεπω οτι γνωριζεις τον συλλογο απο το 2009 ισως κ παλιοτερα, αφου σε ενδιεφερε γιατι δεν γραφτηκες ποτε οταν η συνδρομη ηταν χαμηλοτερη κ οι καιροι "ευκολοτεροι"? (Μην ξεχναμε οτι αρκετοι απο εμας ξοδευουμε αρκετες δεκαδες ευρω καθε μηνα για τα ενυδρεια μας)
Θα κανω μια προταση γραφτειτε φετος με το "υπερβολικο" ποσο των 50Ε κ στις επομενες εκλογες η συνελευσεις αλλαξτε οτι δεν σας αρεσει ως απλα μελη η ως μελη του ΔΣ.
-------------------------

Δεν σε πιεσε κανεις να γραφτεις, μπορεις ελευθερα να εισαι στο GAB κ στα αλλα φορα. Ο συλλογος δεν ειναι να δινεις κ να παιρνεις, ο συλλογος ειναι ιδεα. Στην ομαδα σου πληρωνεις το διαρκειας κ περιμενεις να δεις καποιο show. Εδω δεν εχει show αυτη ειναι η διαφορα

εσυ τι ακριβως απο αυτα που ειπα δεν καταλαβες?
εχω καπου αδικο? δεν νομιζω...
οι περισσοτεροι θα συμφωνουν μαζι μου..
συμφωνω στην εννοια ιδεα αλλα για ''λιγους'' ...
το ειπε ο bo κωστας .. τους ρωτησαν 10 και απο τους 10 δεν εγινε κανενας...!!! αν ηταν φθηνοτερα ισως και να γινοταν...
(παντως ποιο ευκολα...)

δες το σαν μια εταιρια κινητου..
εχεις την εταιρια 1 αυτην σου προσφερει 5 πραγματα..
ξαφνικα σου λεω σου προσφερω 1 και ανεβασω την συνδρομη 70% ... εσυ θα μεινεις?
__________________
the best...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #160  
Παλιά 06-02-11, 12:58
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
εσυ τι ακριβως απο αυτα που ειπα δεν καταλαβες?
εχω καπου αδικο? δεν νομιζω...
οι περισσοτεροι θα συμφωνουν μαζι μου..
συμφωνω στην εννοια ιδεα αλλα για ''λιγους'' ...
το ειπε ο bo κωστας .. τους ρωτησαν 10 και απο τους 10 δεν εγινε κανενας...!!! αν ηταν φθηνοτερα ισως και να γινοταν...
(παντως ποιο ευκολα...)

δες το σαν μια εταιρια κινητου..
εχεις την εταιρια 1 αυτην σου προσφερει 5 πραγματα..
ξαφνικα σου λεω σου προσφερω 1 και ανεβασω την συνδρομη 70% ... εσυ θα μεινεις?
Φερνεις παραδειγμα την εταιρεια κινητου κ την συγκρινεις με τον συλλογο που ειναι μη κερδοσκοπικος? Εισαι πολυ λαθος εδω. Δεν ειναι υποχρεωμενος να σου προσφερει τιποτα. Εγω ξεκινησα κ εγραψα ποσοι απο τους παλιους εδω μεσα που Γραφουν- διαβαζουν- παρουσιαζονται, ειναι μελη του ΠΣΦΕ κ μετα ας κοιταξουμε για νεα μελη.
Απάντηση με παράθεση
  #161  
Παλιά 06-02-11, 13:05
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φερνεις παραδειγμα την εταιρεια κινητου κ την συγκρινεις με τον συλλογο που ειναι μη κερδοσκοπικος? Εισαι πολυ λαθος εδω. Δεν ειναι υποχρεωμενος να σου προσφερει τιποτα. Εγω ξεκινησα κ εγραψα ποσοι απο τους παλιους εδω μεσα που Γραφουν- διαβαζουν- παρουσιαζονται, ειναι μελη του ΠΣΦΕ κ μετα ας κοιταξουμε για νεα μελη.
Η κουβεντα τελειωνει... δεν θα το κανουμε αντιπαραθεση...
το πες και μονος σου...
ε μεινετε εσεις που ειστε τοτε...
__________________
the best...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 06-02-11, 13:12
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από achisael Εμφάνιση μηνυμάτων
Η κουβεντα τελειωνει... δεν θα το κανουμε αντιπαραθεση...
το πες και μονος σου...
ε μεινετε εσεις που ειστε τοτε...
Δεν εχω καμια αντιπαραθεση μαζι σου, ουτε μαλωνω, ουτε θεωρουμαι παλιος. Εσυ γνωριζεις κ διαβαζεις ποιος ειναι ο συλλογος εστω κ ως νεο σχετικα μελος του GAB. Εγω μιλησα για ανθρωπους που περνανε απο την εκθεση και δεν εχουν ιδεα αν υπαρχει συλλογος.
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 06-02-11, 13:15
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Θα επρεπε να ειστε (οι Θεσσαλονικεις) στις Βιοτοπικες Καταδυσεις αυτη τη στιγμη κι οχι εδω!
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 06-02-11, 16:07
Το avatar του χρήστη tsoum
tsoum Ο χρήστης tsoum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-10-2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη (φοιτητής στα Γιάννενα)
Μηνύματα: 2.348
Προεπιλογή

Κατι που προσπεράστηκε:

Παράθεση:
Θα μπορουσε να σπάσει η συνδρομή σε 4 ωστε να είναι 4x12.5¤. Θα ήταν πολυ ευκολότερο τότε
Και δεν εννοείται τριμηνιαια συνδρομή αλλα συνδρομή "με δόσεις" ωστε να μπορεί κάποιος να γραφτεί πιο ευκολα. Ακόμα και 2x25¤ πιστευω θα ήταν πολύ καλύτερα. Αλλο να δώσεις 25 ευρω 2 φορες και άλλο ενα πενηνταρικό, όσο ίδιο και αν ακούγεται!
__________________
Γιώργος
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 06-02-11, 17:13
Το avatar του χρήστη beat89
beat89 Ο χρήστης beat89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2009
Περιοχή: Ολλανδία
Μηνύματα: 1.451
Προεπιλογή

Παιδια απο την στιγμη που ο συλλογος δεν εχει χρηματα πως γινετε να βγαλει προγραμμα κ χρονοδιαγραμμα.Με τα λεφτα που ΙΣΩΣ αποκτησει,ΕΑΝ γραφτουνε,ΚΑΠΟΙΟΙ??Πρωτα πρεπει να μαζεψει χρηματα κ μετα να το κανει.Σε αυτο το,ισως μεταβατικο,σταδιο ειναι.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoum Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατι που προσπεράστηκε:



Και δεν εννοείται τριμηνιαια συνδρομή αλλα συνδρομή "με δόσεις" ωστε να μπορεί κάποιος να γραφτεί πιο ευκολα. Ακόμα και 2x25¤ πιστευω θα ήταν πολύ καλύτερα. Αλλο να δώσεις 25 ευρω 2 φορες και άλλο ενα πενηνταρικό, όσο ίδιο και αν ακούγεται!
Ωραια ιδεα ειναι αυτη αλλα πως μπορει να εφαρμοστει?
Μηπως αν γινομαστε μελη για 6 μηνες κ μετα να το ανανεωνουμε?Ειναι αυτο ομως εφικτο?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beat89 : 06-02-11 στις 17:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 06-02-11, 17:30
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα επρεπε να ειστε (οι Θεσσαλονικεις) στις Βιοτοπικες Καταδυσεις αυτη τη στιγμη κι οχι εδω!
Συγχαρητηρια
Παρα πολυ καλη δουλεια.Ηταν η πρωτη φορα που την ειδα.Αξιζει να τη δει κανεις
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
  #167  
Παλιά 06-02-11, 22:15
giannisaek Ο χρήστης giannisaek δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-10-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 834
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα επρεπε να ειστε (οι Θεσσαλονικεις) στις Βιοτοπικες Καταδυσεις αυτη τη στιγμη κι οχι εδω!
Τις είδαμε Τόλη καταπληκτική δουλειά και συγχαρητήρια για το μοντάζ.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Περί αναπαραγωγής... Maverick Αναπαραγωγή 39 08-11-19 01:02
Περί ξύλων... panos1972 Παρουσιάσεις Φυτεμένων Ενυδρείων 11 08-12-09 09:43
Περί άμμου.... Tkagem DIY . Φτιάχτο μόνος σου 11 23-09-06 09:21
Περί του Π.Σ.Φ.Ε. Tolis Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου 9 31-07-03 02:45
Περί λιπασμάτων Tolis Φυτεμένα Ενυδρεία Γενικά 1 10-12-02 19:39

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,07647 seconds with 13 queries