Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Γενικά > Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου

Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου Ανακοινώσεις και νέα από τον ΠΣΦΕ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 07-11-05, 11:31
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Μάγδα
Κι εγώ απορώ αφού είναι η πρώτη ουσιαστική προσπάθεια οργάνωσης του Συλλόγου στη Β.Ελλάδα.Μόλις έγινε το πρώτο βήμα περιμένουμε να έχει απήχηση;
ΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ !! ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ;;

Οσο για το μέρος μπορεί να μην ήτανε κατάλληλο αλλά είναι κάτι που μπορεί να συζητηθεί και να αποφασιστεί εκ νέου.

Εχουν γινει προτασεις...για το REMEZZO αλλα και αλλες και πρεπει να τις αξιολογησουν οι υπευθυνοι.

Το να τονίζουμε τόσο τραγικά το πόσο ακατάλληλο ήτανε είναι περιττό για μένα τουλάχιστον.
Ελπιζω να αναφερεσαι μονο στο θεμα του χωρου γιατι για εμενα ΠΡΕΠΕΙ να τονιζουμε την αδιαφορια και την ανυπαρξια αυτων που δεν μας τιμησαν με την παρουσια τους
12 ατομα παρωντες...2 ανανεωσεις εγγραφων...μια νεα εγγραφη...ενα περιοδικο και δυο μπλουζακια αγορασα εγω...τοτε...καλα πηγαμε...ετσι δεν ειναι ;;;


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Pritanis
Αλλωστε κανεις απο εμας τους γραφικους δεν εκανε κατι για να τονωσει το ενδιαφερον...
Εσυ να μην μιλας και να πας με τους φιλους σου τους Αθηναιους...αποστατη...παλιοΜητσοτακη !

Περα απο την πλακα ομως ... ενας απο τους γραφικους ειμαι και εγω που με ποστ στην ιστοσελιδα του συλλογου αλλα και στο GAB "ανακατεψα" λιγο τα πραγματα ελπιζοντας να ξυπνησουν μερικοι.
Μεχρι και ποστ επιτηδες εβαλα ζητωντας επιβεβαιωση για το μερος και την ωρα της συναντησης για να το δουνε αυτοι που δεν διαβαζουν ολα τα μυνηματα.

Δηαλδη την αλλη φορα στο σπιτι σου ... οταν ο Μιχαλης τηλεφωνησε σε ΟΛΑ τα μελη απο την Β.Ελλαδα...ηταν καλυτερα ;;
Ηρθαν επειδη τους μιλησε στο τηλεφωνο και του προσκαλεσε προσωπικα ;;;
Και τελικα...γιατι ο Μιχαλης να μιλαει με τις ωρες στο τηελφωνο και να πληρωνει και απο την τσεπη του για καποιους που αγνοουν την προσπαθεια που κανουμε !
__________________





Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη george : 07-11-05 στις 11:36
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 07-11-05, 12:03
Το avatar του χρήστη koulio
koulio Ο χρήστης koulio δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 602
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην koulio
Προεπιλογή

νομιζω οτι χρειαζετε λιγο υπομονη και πιστωση χρονου .....

μην ξεχναμε οτι ηταν η πρωτη επισημη συγκεντρωση στην βορεια ελλαδα .

και στην αθηνα τις πρωτες συναντησεις μαζευομασταν 15-20 ατομα και ειμασταν ιδιοι και ιδιοι , και θυμαμε οτι ειχανε πει οτι θα ερχομασταν 30 και.....

τωρα εχουμε φτασει να πηγαινω και να μην ξερω το 3/4 ολων που ερχονται ...

υπομονη .
__________________


There is a fine line between "hobby' and "mental illness".

Κυριακος
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 07-11-05, 14:01
Το avatar του χρήστη Juan
Juan Ο χρήστης Juan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-09-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 964
Προεπιλογή

Το πιο σημαντικό είναι ότι υπάρχει μια ομάδα έτοιμη, έμπειρη και ορεξάτη !
Να ξέρει ένας καινούργιος στο χόμπι ότι μπορεί να σας γνωρίσει από κοντά, να κουβεντιάσει και να βοηθηθεί. Ο αριθμός δεν πρέπει να είναι κριτίριο για τις συναντήσεις κατά την γνώμη μου.
Τι να πουν και τα άλλα μέλη που είναι στην επαρχία και δεν έχουν κανέναν ;!
__________________
"The answers to all questions are to be found in nature."
Takashi Amano

Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 07-11-05, 16:02
sot-zoe Ο χρήστης sot-zoe δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 540
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην sot-zoe
Προεπιλογή

Ρε παιδια μην απελπιζεστε , αφου ειναι η πρωτη επισημη συναντηση ενυδρειοφιλων , και οχι το μαζεμα μιας παρεας , θελει τον χρονο του .
Οταν καποιος ξερει οτι εκει θα σας βρει καθε πρωτο Σαββατο του μηνα τοτε οι συμμετοχες θα αυξανονται .
Και κατι ακομα πολυ σημαντικο , αυτες οι συναντησεις δεν ειναι του συλλογου , ειναι ολων των ενυδρειοφιλων , και μπορουν να ερθουν ολοι οσοι εχουν ενυδρειο ή θα αποκτησουν ενα.
Γιατι εαν κανεις νομισει οτι οι συγκεντρωσεις ειναι του συλλογου μπορει να μην κανει τον κοπο να ερθει νομιζοντας οτι δεν εχει το δικαιωμα να ειναι εκει και ετσι να μην εχει την ευκαιρια να σας γνωρισει.
__________________
Σωτήρης
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 07-11-05, 22:44
Το avatar του χρήστη dim
dim Ο χρήστης dim δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-06-2004
Περιοχή: θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 375
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην dim
Προεπιλογή

εγώ θέλω να πώ ότι την πρώτη φορά πριν ενάμιση χρόνο που πήγα να γνωρίσω τα παιδιά θυμάμαι ότι πήρα πμ. απο τον Γιάννη και ήταν η αιτία που πήγα και εγώ τότε. νομίζω πως αν δεν γνωρίζεις κάποιον και δεν σε καλέσει κανείς προσωπικά δύσκολα έρχεσαι στην συνάντηση γιατί νιώθεις σαν ξένος. εγώ πάντος πιστεύω πως αν κρατηθούμε, όπως είπα και παραπάνω , σιγά σιγά θα μεγαλώνει η συμετοχή.
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 10-11-05, 19:43
Το avatar του χρήστη basillis
basillis Ο χρήστης basillis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-06-2005
Περιοχή: Φλώρινα
Μηνύματα: 604
Προεπιλογή

Ακούστε και μια άλλη άποψη παιδιά.
Εγω πχ θέλω να έρθω στην συνάντηση και να ξεκινήσω απ εδω 2 ώρες δρόμο για να είμαι στο ραντεβού. Όμως και τον περασμένο μήνα και αυτόν δεν τα κατάφερα παρόλο που το ήθελα πολύ, γιατί πολύ απλά, δουλεύω νύχτα, τα σάββατα κυμάμαι αργά και πως να σηκοθώ πρωί -πρωί και να κάνω και ταξίδι?
Εμένα θα με βόλευε πχ απόγευμα για να έχω τον χρόνο να έρθω και φαντάζομαι οτι και κάποιοι άλλοι θα έχουν το ίδιο πρόβλημα.
Τα λεω αυτά για να σας κάνω να καταλάβετε οτι δεν είμαστε εδω μόνο για να παίρνουμε αυτό που θέλουμε (απαντήσεις), όπως είπε κάποιος, αλλά υπάρχει διάθεση και για παραπάνω πράγματα...αρκεί να μας δοθεί η ευκαιρία να τα πραγματοποιήσουμε.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 11-11-05, 00:59
Το avatar του χρήστη lasal
lasal Ο χρήστης lasal δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2003
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 2.296
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από basillis
Εμένα θα με βόλευε πχ απόγευμα για να έχω τον χρόνο να έρθω και φαντάζομαι οτι και κάποιοι άλλοι θα έχουν το ίδιο πρόβλημα.
Τα λεω αυτά για να σας κάνω να καταλάβετε οτι δεν είμαστε εδω μόνο για να παίρνουμε αυτό που θέλουμε (απαντήσεις), όπως είπε κάποιος, αλλά υπάρχει διάθεση και για παραπάνω πράγματα...αρκεί να μας δοθεί η ευκαιρία να τα πραγματοποιήσουμε.
Ολες οι παλιότερες ανεπίσημες συναντήσεις γινόντουσαν το απόγευμα.
Και τονίζω οτι όποτε γινόντουσαν απόγευμα συνήθως σάββατο ερχόταν κόσμος εκτός θεσσαλονίκης.

Μπορεί να μην εχω καλή μνήμη όμως ευτυχώς υπάρχουν τα ποστ και οι φωτογραφίες για τους αδιάλακτους.
Και δεν θα ρίχνουμε τα δικά μας σφάλματα στον παλιόγερο Lasal.
Το σφάλμα το έχουν αυτοί που δεν θέλουν να συνεργαστούν
γιατί νομίζουν οτι έχουν πιάσει τον παπά απο τα α****α.
Οποιος έχει την μύγα μυγιάζεται.
Για να δω ποιος θα μυγιαστεί απο αυτά που είπα και απο αυτά που δεν εχω πεί ακόμη.

Δυστυχώς έπειτα απο συζητήσεις καθορίστηκε οι συναντήσεις να γίνονται το μεσημέρι στις 12 της πρώτης κυριακής του κάθε μήνα.
Τώρα λουστείτε το.

Εχουμε μάθει στην γκρίνια και στην μιζέρια χωρίς να προτείνουμε λύση και να κάνουμε την μλκια και μετά να λέμε Ε! ναι! είχες δίκιο"
Να το βράσω.

Βασίλη θα μπορούσες να έρθεις σε ανεπίσημη συνάντηση και σε προτρέπω να το προτείνεις όποτε ευκολυνθείς.
Αυτό σημαίνει πως δεν θα υπάρχει δικαιολογία για κανέναν εκτός θεσσαλονίκης απο την στιγμή που μπορεί να προτείνει ανεπίσημη συνάντηση.
Καλό θα ήταν να μπορούσες να βρείς κάποια ευκαιρία να έρθεις σε κάποια απο τις επίσημες συναντήσεις.
Δεν θα πω τίποτε περισσότερο...... για την ώρα.
Αν δεν καθήσεται επιτέλους να κάνεται αυτοκριτική ε τότε θα σας τα χώσω αναλόγως και δεν θα χαρίσω κάστανο.
Οταν ξεχάσουμε την λέξη ΕΓΩ και σκεφτούμε συλλογικά μόνον τότε μπορούμε να πετύχουμε.
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 11-11-05, 09:24
Το avatar του χρήστη netblues
netblues Ο χρήστης netblues δεν είναι συνδεδεμένος
Nada
 
Εγγραφή: 02-05-2004
Περιοχή: ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Μηνύματα: 6.302
Προεπιλογή

αν και η θεσσαλονικη μου πεφτει λιγο μακρια για αυθημερόν, :d γιατι δεν βλεπετε το παραδειγμα της αθηνας (και δεν εννοοω οτι οι απο δω ειναι καλυτεροι/σωστοτεροι εξυπνοτεροι κλπ) :d
η συναντηση γινεται σε μια νεκρη ωρα για την κινηση (ολοι φτανουμε ευκολα ας ειναι μακρια και βρισκουμε να παρκαρουμε, το μαγαζι ειναι αδειο, οποτε μπορουμε να κανουμε καταληψη, ειναι μετα το φαι, οποτε ενας καφες ταιριαζει, και δεν σε κλεινει και μεσα για οποιους εχουν και βραδυνό προγραμμα.
επιπλεον, στη συνεχεια κανονιζονται διαφορες παρεϊστικες "κατεδαφισεις" εδεσματων, ως προαιρετικη συνέχεια..
τωρα απο μακρυνους επισκεπτες δεν τρελαινομαστε, αλλα ευελπιστουμε.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 11-11-05, 09:37
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Mε την ευκαιρια της γκρινιας λοιπον παππου...γιατι και εγω στα βηματα σου βαδιζω...ας ανοιχτει ενα καινουργιο ποστ εδω ή στη ιστοσελιδα του συλλογου για να συζητησουμε και να αποφασισουμε για τις μηνιαιες συναντησεις μας.
__________________




Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 11-11-05, 10:14
Το avatar του χρήστη lasal
lasal Ο χρήστης lasal δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2003
Περιοχή: Thessaloniki
Μηνύματα: 2.296
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george
για να συζητησουμε και να αποφασισουμε για τις μηνιαιες συναντησεις μας.
Θα σου στείλω πμ
Απάντηση με παράθεση
  #41  
Παλιά 11-11-05, 12:15
Το avatar του χρήστη basillis
basillis Ο χρήστης basillis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-06-2005
Περιοχή: Φλώρινα
Μηνύματα: 604
Προεπιλογή

Ευχαριστώ φίλε lasal για την εναλακτική λύση της ανεπίσημης συνάντησης που μου πρότεινες ως μέσο, για να μπορέσω και γω να γνωρίσω μερικούς απο εσάς. Συμφωνώ μαζί σου, οτι το καλύτερο είναι να είμαι στις επίσημες συναντήσεις μας,-και είμαι διατεθημένος γι αυτό-. Υπόσχωμαι να το πραγματοποιήσω, έστω και πρωί-πρωί (12μμ), όμως καλό θα ήταν να γινόταν έστω και για δοκιμή μια φορά να γίνει η συνάντηση μεσσημέρι ή απόγευμα, και οι υπεύθυνοι, να συγκρίνουν τα αποτελέσματα της προσέλευσης...
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν ήρθα εδω για να σας αλλάξω τις συνήθειές σας, τους κανονισμούς σας, και γενικά οτι με κόπο, καταλαβαίνω ,έχετε πετήχει. Απλά μια πρόταση κάνω και για μας τους απομακρυσμένους απο τα κέντρα των αποφάσεων,μήπως και καταφέρουμε με αυτόν τον τρόπο να συσπειροθούμε,και να γίνουμε οσο το δυνατόν περισσότεροι...
(Σημ. αν υπάρχουν και κάποιοι άλλοι απο γειτονικές πόλεις γύρω απο την θεσσαλονίκη, που δεν μπορούν να βρίσκονται στις συναντήσεις λόγω της πρωινής ώρας, ας το δηλώσουν.)
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 18-12-05, 19:16
Cydox Ο χρήστης Cydox δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-12-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη/Κορδελιό
Μηνύματα: 255
Προεπιλογή

Γεια σε ολους.. ειμαι καινουργιος στο board και το ιδιο μπορω να πω και για τα περι του ενυδρειου μολις τους τελευταιους μηνες εχω αρχισει να ενημερωνομαι καλυτερα μεσα απο εδω αλλα και απο καποιες αλλες ελληνικες σελιδες . Δεν ηξερα μεχρι σημερα οτι γινονται τετοιες συναντησεις.. Εγω δεν εχω καποιο προβλημα με την μερα ή την ωρα.. αλλα το μερος συναντησης ειναι πολυ μακρια απο την περιοχη μου (κορδελιο) προτεινω λοιπον, να γινονται οι συναντησεις στο κεντρο της πολης για ευκολοτερη προσελευση . Θα χαιρομουν ιδιαιτερα να βρεθω σε μια τετοια συναντηση με αλλους ενυδρειοφιλους Αλλα μαλλον θα ειμαι ο μικροτερος εκει γιατι ειμαι 17 ετων . Επισης μερικες ερωτησεις.. Τα χρηματα τα οποια ειναι για την εγγραφη στον συλλογο ειναι για καπιον ιδιαιτερο σκοπο? επισης ελπιζω να μην υπαρχει ελαχιστο οριο ηλικιας για την εγγραφη.. Για ολες αυτες τις αποριες δεν ξερω εαν εχει γραφτει κατι σε καποια αλλο post απο καποιον οποτε συγνωμη αν γινετε κουραστικο .

Φιλικα Βασιλης
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 18-12-05, 19:48
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Aγαπητε Βασιλη, οι συναντησεις γινονται για ολους τους φιλους του ενυδρειου και εισαι ευπροσδεκτος, οσο για την ηλικια σου μην ανησυχεις υπαρχουν κι αλλοι νεαροι χομπιστες.
Τα χρηματα που ειναι για να γινεις μελος πανε για τον συλλογο και την προσπαθεια που κανει για την αναπτυξη του χομπι στην ελλαδα περισσοτερα θα μαθεις εδω www.aquarist.gr
Υπαρχει οριο ηλικιας, και ειναι τα 18, ομως οπως εχει γινει και με αλλα μελη μπορεις να γραψεις εναν απο τους γονεις σου στη θεση σου μεχρι να γινεις 18, για να λαβαινεις και το περιοδικο στο σπιτι.
Ενημερωση για τις συναντησεις θα βρεις εδω http://www.greekaquarist.com/vb/showthread.php?t=9672 οπου θα βρεις και χαρτη για το δρομολογιο του λεωφορειου με το οποιο μπορεις να ερθεις.
Η επομενη συναντηση λογω εορτων θα γινει στις 15/01/06 και οχι την πρωτη κυριακη του μηνα.
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 19-12-05, 21:41
Cydox Ο χρήστης Cydox δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-12-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη/Κορδελιό
Μηνύματα: 255
Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ mikenuke εισουν πολυ κατατοπιστικος. Οσον αφορα την επομενη συναντηση.. παλι για το ιδιο σημειο λετε ? ενταξει παντος οπου και να ειναι εαν μπορω εκεινη την ημερα, θα ερθω σιγουρα. Ειναι πολυ καλο που εχετε δραστηριοποιηθει.. Πανελλαδικως μπορω να πω !!!
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 19-12-05, 23:38
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Στο ιδιο σημειο την ιδα ωρα στις 15/1/06.
Πανελλαδικος, κυπριακος και διεθνως θα ελεγα!
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 20-12-05, 01:13
Το avatar του χρήστη annivas2000
annivas2000 Ο χρήστης annivas2000 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Μηνύματα: 621
Προεπιλογή

Παιδια το να αποφασιστει που/ποτε θα κανετε τις μηνιαιες συναντησεις, μπορειτε να το (ξανα)κρινετε με τον καιρο...αν δειτε οτι (ενω κατ'αρχην βολευε) μετα αλλαξανε οι συνθηκες μπορει να αλλαχθει προφανως (παιρνοντας και περισσοτερη πληροφορηση απο τους νεους κλπ).....ειμαι σιγουρος βλεποντας και απο τις συναντησεις στην Αθηνα, οτι (αναλογικα) μετα απο μερικες συναντησεις θα αυξηθει η συμμετοχη.......keep on going
__________________
50 € το χρονο - ειναι οδηγια απο ΔΝΤ
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 20-12-05, 02:02
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Eτσι θα κανουμε, μονο που λογω εορτων το τρεναρουμε για τα μεσα ιανουαριου.
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 21-12-05, 17:19
ΠΕΤΡΟΣ Ο χρήστης ΠΕΤΡΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-11-2005
Περιοχή: Iωάννινα
Μηνύματα: 72
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην ΠΕΤΡΟΣ Send a message via Skype™ to ΠΕΤΡΟΣ
Προεπιλογή

σαν μελοσ του συλλογου θελω να πω οτι σαν συλογοσ εχει μεγαλη επιτυχια και αποδειξη αυτησ δεν ειναι μονο η συμμετοχη των μελων του στισ συγκεντρωσεισ.πολλοι απο εμασ εχουμε περιορισμενο ελευθερο χρονο και λογω αποστασεωσ δεν μπορουμε να ρθουμε.πιστευω ομωσ οτι τα κοντινα στην περιοχη μελη θα δραστηριοποιηθουνε και ετσι ο αριθμοσ των συμμετοχων θα αυξηθει.

καλα Χριστουγεννα σε ολουσ

φιλικα πετροσ
__________________
Fish lover
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,08457 seconds with 13 queries