Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Κεντρική Αμερική > Ζωοτόκα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-11-12, 15:05
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Arrow Καινουργιο γκαπυ στο ενυδρειο

Γεια σας!
Ειχα στο ενυδρειο μου 11 ψαρια γκαπυ, απο τα οποια τα 4 ηταν αρσενικα και τα 7 θηλυκα... Προσφατα αγορασα ακομη ενα αρσενικο, μεγαλυτερο απο τα αλλα για να εχω ποικιλια χρωματων. Χτες παρατηρησα 3 απο τα ψαρια μου βρισκονταν φαγομενα στο πατω, 1 αρσενικο και 2 θηλυκα (το ενα ηταν και λιγο μικρο σε μεγεθος). Επισης στο ενυδρειο εχω 1 σαλιγκαρι και ενα σιαμεζο καθαριστη. Μηπως εφταιγε το αρσενικο που αγορασα.;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-11-12, 19:01
Το avatar του χρήστη ShadowVValker
ShadowVValker Ο χρήστης ShadowVValker δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-05-2012
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 296
Προεπιλογή

Πόσο μεγάλα ήταν τα γκάπυ που φαγώθηκαν? γενικά το θεωρώ απίθανο να το έκανε το καινούριο γκάπυ. Είσαι σίγουρη ότι ο ae είναι σιαμέζος και όχι κινέζος? αν ναι, το πιο πιθανό τα γκάπυ πέθαναν από άλλη αιτία, και από εκεί και πέρα, όλοι στο ενυδρείο μπορεί να πήραν τη μπουκιά τους.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-11-12, 21:34
Το avatar του χρήστη nikolakis94
nikolakis94 Ο χρήστης nikolakis94 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-04-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Και εγω ειχα παθει το ιδιο.Ειχα μεσα cardinal , γκαπυ και corydoras.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-11-12, 23:22
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

μιλαμε για το γνωστο δεκαλιτρο? http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=62677

αν ναι τα ψαρια φυσικα βρισκουν μονα τους τροπους να λυσουν τα προβληματα που δημιουργεις. (ηδη ενα ψαρι εκει μεσα ειναι ενα περισσοτερο απο το φυσιολογικο, ποσο μαλλον να τους βαζεις και παρεα)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 11-11-12, 18:48
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Το αρσενικο ηταν λιγο πιο μικρο απο το καινουργιο, και το 1 το θηλυκο ηταν αρκετα μεγαλο,ενω το αλλο ηταν το πιο μικρο... Ο καθαριστης ειναι σιαμεζος. Δεν ειχαν κανενα προβλημα πριν το παρω ομως για αυτο τα σκεφτηκα...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-11-12, 22:31
ch_kyriakos Ο χρήστης ch_kyriakos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-10-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
μιλαμε για το γνωστο δεκαλιτρο? http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=62677

αν ναι τα ψαρια φυσικα βρισκουν μονα τους τροπους να λυσουν τα προβληματα που δημιουργεις. (ηδη ενα ψαρι εκει μεσα ειναι ενα περισσοτερο απο το φυσιολογικο, ποσο μαλλον να τους βαζεις και παρεα)
Αν όντως το ενυδρείο είναι αυτό που λέει ο Νίκος, τότε είναι φυσιολογικό λόγω έλειψης χώρου και λίτρων να μαλώνουν. Προφανώς έχεις πολλά περισσότερα ψάρια από αυτά που επιτρέπονται για αυτά τα λίτρα,οπότε ίσως θα ήταν καλύτερα να το κοιτάξεις λίγο διαφορετικά.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-11-12, 22:49
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Δυστηχως το 10λιτρο δεν κανει για κανενα ζωντανο οργανισμο.Το αποτελεσμα το ειδες.Φιλικα.
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-11-12, 14:38
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Πρωτον το ενυδρειο μου ειναι 20λιτρο και δεν ειναι προβλημα χωρου, γιατι για ενα διαστημα 1 μηνα ειχα μεσα 32 ψαρια μεχρι να δωσω μερικα. Τα ψαρια που μου εμειναν δεν ειχαν κανενα απολυτως προβλημα, μεχρι που πηρα το καινουργιο... Για αυτο και θεωρω οτι δεν ειναι θεμα χωρου... Απο κει και περα, υπαρχει περιπτωση το καινουργιο γκαπυ που πηρα να μην θελει τα υπολοιπα αρσενικα στην περιοχη του.? Γιατι ψοφησε και αλλο αρσενικο και σημερα το ειδα να κυνηγαει ενα αλλο.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-11-12, 14:43
Το avatar του χρήστη genecr
genecr Ο χρήστης genecr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-08-2011
Περιοχή: Χαλάνδρι
Μηνύματα: 1.136
Προεπιλογή

και το 20λιτρο στην ίδια κατηγορία με το 10 λιτρο είναι
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-11-12, 17:57
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από genecr Εμφάνιση μηνυμάτων
και το 20λιτρο στην ίδια κατηγορία με το 10 λιτρο είναι
και που της το πες...

...δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα χωρου.

μπορει να φταει ο γειτονας η ο αναδρομος ερμης αλλα ο χωρος δε φταει για τιποτα.


αν ριξεις μια ματια στο πρωτο θεμα θα καταλαβεις.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 13-11-12, 18:52
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Φιλε Nick74 , δεν θεωρω οτι ειναι θεμα χωρου, γιατι ειχα για μεγαλο διαστημα πολυ περισσοτερα ψαρια μεσα στο συγκεκριμενο ενυδρειο, και μεσα σε αυτο το διαστημα δεν ψοφησε κανενα, αντιθετος πολλαπλασιαστηκαν.! Οποτε δεν νομιζω να ειναι εφυκτη η θεωρια που λες και ξαναλες.. Σας παρακαλω πολυ, καλο θα ηταν να μου δινατε μια απαντηση σε αυτο που σας ρωταω. Μπορει να ειναι και θεμα χωρου οκ το δεχομαι, αλλα γιατι δημιουργηθηκε τωρα που ειναι λιγοτερα τα ψαρια..? Μηπως φταει ο Ερμης ο αναδρομος ή καλυτερα επιδη ειναι Τριτη και 13.?
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 13-11-12, 18:57
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

θες απαντηση σε αυτο που ρωτα? οκ, η απαντηση ειναι -οπως και πριν μερικους μηνες- να παρεις ενα 60λιτρο το λιγοτερο και θα σταματησουν τα προβληματα.
Σε ενα κελι φυσικο ειναι να εχει καυγαδες οπως γινεται και με τους φυλακισμενους.
Αν δε σου κανει η απαντηση δε φταιω σε τιποτα (ουτε τα ψαρια φταινε).
Σταματα αυτη την τακτικη του ξερολα αρχαριου και ακου και διαβασε.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 13-11-12, 19:04
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Οπως το ειπες και μονος σου, ειμαι αρχαρια και το παραδεχομαι.. Εγω το ενυδρειο το εχω για ομορφια στο σπιτι μου και δεν ασχολουμε νυχθημερον γιατι εχω και αλλες υποχρεωσεις. Το τυπικο ειναι αυτο, αλλα απο τη στιγμη που δεν ειμαι σε θεση να φροντησω ενα μεγαλυτερο ενυδρειο δεν γινετε και να το αποκτησω. Επισεις, οκ σε ενα κελι οι 10 φυλακισμενοι μαλωνουν. Οταν οι φυλακισμενοι ηταν 32 γιατι κολυμπουσαν ηρεμα, ηταν συγγενεις.? Εξηγησε το αυτο αφου εισαι εμπειρος.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 13-11-12, 19:29
Το avatar του χρήστη bloskas
bloskas Ο χρήστης bloskas δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 01-03-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 1.176
Προεπιλογή

παιζει ο σιαμεζος καθαριστης να ειχε προηγουμενα με το καινουριο ψαρι. μπορει να ηξερε τον σιαμεζο καθαριστη αδερφο του!

30 ψαρακια σε 20 λιτρα?? το οτι δε παρουσιαστηκε προβλημα μεχρι τωρα ειναι αληθινο θαυμα!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 13-11-12, 20:46
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

καθολου θαυμα, λογικο ειναι.
Αν βαλεις 2 μονομαχους θα σκοτυωθουν, αν βαλεις 32 θα ειναι τοσο στρεσσαρισμενοι και αποδιοργανωμενοι που δε θα εχουν ορεξη ουτε αυτο να κανουν.

Παράθεση:
Εγω το ενυδρειο το εχω για ομορφια στο σπιτι μου και δεν ασχολουμε νυχθημερον γιατι εχω και αλλες υποχρεωσεις.
ολοι εχουμε υποχρεωσεις, αππα απο τη στιγμη που εχουμε καποια πετς ειμαστε υποχρεωμενοι ΚΑΙ για αυτα, τι πιο λογικο?
Οποιος δε μπορει για οποιοδηποτε λογο να παρεχει την οσο τελειοτερη ζωη στα ζωα τοτε καλυτερα ας τα αφησει ησυχα μπας και πεσουν σε καλυτερα χερια, κι αν θες κατι για διακοσμητικο υπαρχουν εκατομμυρια επιλογες.
Αν ντε και καλα θες ενυδρειο μπορεις να φτιαξεις υδροβιο κηπο χωρις ψαρια που ειναι επισεις υπεροχο διακοσμητικο.


Παράθεση:
Το τυπικο ειναι αυτο, αλλα απο τη στιγμη που δεν ειμαι σε θεση να φροντησω ενα μεγαλυτερο ενυδρειο δεν γινετε και να το αποκτησω.
μικροσκοπικα ενυδρεια δε μπορουν να φροντησουν ουτε οι εξοβιολογοι της ΝΑΣΑ σε εξειδικευμενα εργαστηρια.
Οσο μεγαλυτερο τοσο λιγοτερη φροντιδα θελει, κι αν ειχες μια πισινα ολυμπιακων διαστασεων δε θα ηθελε και καμια απολυτως φροντιδα.
Αυτα βεβαια αποκλειεται να τα καταλαβεις αφου ουτε τεστ νερου δεν εχεις κανει για να καταλαβεις τι τραβανε τα ψαρια εκει που τα εχεις.

Παράθεση:
Επισεις, οκ σε ενα κελι οι 10 φυλακισμενοι μαλωνουν. Οταν οι φυλακισμενοι ηταν 32 γιατι κολυμπουσαν ηρεμα, ηταν συγγενεις.? Εξηγησε το αυτο αφου εισαι εμπειρος.
Το εξηγησα πιο πανω.
Και ναι, σε ενα κελι με 32 φυλακισμενους αποκλειεται να υπαρξει καυγας.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 15-11-12, 17:22
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Τοτε μαλλον οι εξοβιολογοι της ΝΑΣΑ δεν ξερουν την τυφλα τους γιατι εγω μια χαρα τα καταφερνω, και οσο και αν δεν το πιστευεις μια φορα το μηνα και πιο νωρις ακομα κανω τεστ νερου και ειναι ολα μια χαρα, χωρις καμια ουσια που να ειναι επιβλαβης για τα ψαρια. Αυτη ειναι η αποψη σου και τη σεβομαι, δεν θα σου πω τιποτα, απλα σεβασου και εσυ εμενα και το δικαιομα που εχω να κανω οτι θελω στο δικο μου το σπιτι. Οσο για τις συνθηκες που ζουν τα ζωα μου, ειναι πανω απο το καλυτερο που μπορω να προσφερω. Α, και για να τελιωσει το θεμα, τελικα εφταιγε ο θερμοστατης. Τα ψαρια που ψοφησαν τα ειχε χτυπησει το ρευμα, συν το οτι ειχαν στρεσαρηστει και απο ενα μεγαλυτερο καινουργιο ψαρι, πηγαιναν να κρυφτουν στο θερμοστατη και τα επιρεαζε το ρευμα. Ευχαριστω..!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 15-11-12, 17:38
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Τα ψαρια δεν τα χτυπα το ρευμα,οποτε ακυρη η απωλεια απο το ρευμα.Εγω προσωπικα δεν θα σου κανω τον παντογνωστη,παρολα αυτα ομως θα πρεπει να ξαναδεις το θεμα με τον υπερπλυθησμο του ενυδρειου σου.Φιλικα .
Δες εδω για το ρευμα.
http://www.aquatek.gr/vb/showthread....F8%E1%F1%E9%E1
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 15-11-12, 18:28
Το avatar του χρήστη leandros69
leandros69 Ο χρήστης leandros69 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: syros
Μηνύματα: 694
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
θα πρεπει να ξαναδεις το θεμα με τον υπερπλυθησμο του ενυδρειου σου.Φιλικα .
Noμιζω αυτο κανει η κοπελα.
Αφηνει τα ψαρακια της να την κανουν με ελαφρα πηδηματακια μεχρι να λυσει το προβλημα του υπερπληθυσμου...........
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 15-11-12, 19:07
Vasso Guppy Ο χρήστης Vasso Guppy δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2012
Περιοχή: Volos Greece
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Βασικα πηγα το θερμοστατη στο πετ σοπ της γειτωνιας και μου ειπε οτι ο θερμοστατης εχει προβλημα και οτι θα "ηλεκτρησε" καπως το νερο, για αυτο και τα ψαρια αρχισαν να μειωνονται.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 15-11-12, 19:15
Το avatar του χρήστη Γιαννης Μ5
Γιαννης Μ5 Ο χρήστης Γιαννης Μ5 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2008
Περιοχή: Μεγαρα-Αθηνα-Πρεβεζα
Μηνύματα: 2.924
Προεπιλογή

Ο θερμοστατης αν εχει προβλημα κινδυνευεις εσυ και οχι τα ψαρια.Καλα θα κανεις να τον αντικαταστησεις,ομως δεν ευθυνεται αυτος για την απωλεια σου.
__________________
Το αλλο μου χομπι....
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 15-11-12, 21:22
Το avatar του χρήστη leandros69
leandros69 Ο χρήστης leandros69 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: syros
Μηνύματα: 694
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vasso Guppy Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικα πηγα το θερμοστατη στο πετ σοπ της γειτωνιας και μου ειπε οτι ο θερμοστατης εχει προβλημα και οτι θα "ηλεκτρησε" καπως το νερο, για αυτο και τα ψαρια αρχισαν να μειωνονται.
για να συμβει κατι τετοιο θα πρεπει να περνει υγρασια μεσα ο θερμοστατης και ταυτοχρονα καπου εκτος θερμοστατη στο καλωδιο η στο φις να ειναι κομενος ο ουδετερος (αν δεν ηταν κομενος θα εριχνε ασφαλεια) .
σε αυτη την περιπτωση εσυ αν εβαζες χερακι μεσα τοτε τζιζζζζζζζζζζζ.
ομως τα ψαρια αποκλειεται να παθαιναν κατι αφου μεσα στο νερο δεν θα υπηρχε διαφορα τασης.
ειναι οπως με τα πουλια που καθονται στα καλωδια.
μεγας επιστημονας ο πετσοπας.........
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 16-11-12, 01:33
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

ηλεκτρισε καπως το νερο και τα ψαρια... μαλιστα...
Τωρα αν σου πω ως ηλεκτρονικος μηχανικος και οτι αυτα ειναι μπαρουφες θα με στειλεις μαζι με τους εξοβιολογους της ΝΑΣΑ, οποτε αστο.
Φροντισε ο επομενος θερμαντηρας (κι οχι θερμοστατης που σημαινει διακοπτης θερμοκρασιας) να μην ειναι ουρανιου και δεις κανενα ψαρακι να γινεται σαν το Χαλκ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vasso Guppy Εμφάνιση μηνυμάτων
απλα σεβασου και εσυ εμενα και το δικαιομα που εχω να κανω οτι θελω στο δικο μου το σπιτι.

μα δε με νοιαζει οτιδηποτε κανεις στο δικο σου σπιτι, βαλε και μια ντιζελομηχανη να παραγει καθαρο αερα, κανενα απολυτως προβλημα.
Εγω μιλαω για αυτα που κανεις στο σπιτι των ψαριων που υιοθετησες το οποιο οπως και να το κανουμε δεν ειναι δικο σου σπιτι, αλλα δικο τους.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 16-11-12 στις 01:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
καινουργιο ενυδρειο nick- Γλυκό νερό - Γενικά 7 22-01-11 19:15
καινουργιο ενυδρειο yannakis Αρχάριοι γλυκού νερού 10 31-10-09 15:50
καινουργιο ενυδρειο Δημητρης89 DIY . Φτιάχτο μόνος σου 4 27-06-09 17:27
καινουργιο ενυδρειο bogias Αρχάριοι γλυκού νερού 2 09-11-06 17:55
το καινουργιο μου ενυδρειο GP250381 DIY . Φτιάχτο μόνος σου 63 25-08-06 09:55

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,11649 seconds with 15 queries