Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Επιστροφή   Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου > Το GAB στην Έκθεση "Κατοικίδια εν δράση" 2016

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 17-10-16, 23:51
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Ηταν 25 Φεβρουαριου οταν ενημερωσα την ομαδα συντονισμου και σαπορτ οτι θα ηθελα να συμμετασχουμε στην εκθεση "Κατοικιδια εν Δραση" με δικο μας χωρο.
Ολοι,μα ολοι,ενθουσιαστηκαν με την ιδεα αυτη και απο εκεινη ακριβως την στιγμη θεωρησα δεδομενο οτι θα πετυχουμε τον σκοπο μας. Ποιος ειναι αυτος?
Μα αυτος που παντα ηταν ο σκοπος αυτου εδω του χωρου 16 χρονια τωρα!
Να ενημερωσουμε τον κοσμο πως μπορει να δωσει μια σωστη ζωη στα ψαρια του,να παμε το χομπυ μας ενα σκαλακι παραπανω!
Ποτε δεν ηταν σκοπος μας τα νεα μελη,τα πολλα κλικ και η προβολη μας παρα μονο να δειξουμε σε αυτους που θελουν να εχουν ενα ενυδρειο σπιτι τους,πως θα μπορεσουν να παρεχουν μια αξιοπρεπη ζωη στα ψαρακια τους.

Οποτε με αυτο σαν γνωμονα και σαν σημειο αναφορας ξεκινησαμε τα πλανα μας. Ενημερωσαμε την κοινοτητα μας οτι θα ειμαστε εκει και σας καλεσαμε να ερθετε μαζι μας χωρις τιτλους,παλιος,admin,νεος... Ολοι για ενα σκοπο,το καλο του χομπυ μας!

Η ανταποκριση σας ηταν εξαιρετικη για την συμμετοχη σας στην ομαδα παροτι ηταν κατι τελειως αγνωστο για τους περισσοτερους.
Και ετσι ξεκινησαμε,με τα καλα,με τα δυσκολα, αλλα παντα με κοινο σκοπο...

Σημερα Δευτερα βραδυ η εκθεση τελειωσε και τυπικα με το μαζεμα του περιπτερου μας.
Απο την Τεταρτη το βραδυ η ομαδα εκθεσης ηταν επι ποδός εως και σημερα,6 μερες γεματες GAB,γεματες με δημιουργία,παρεα και τρελο μερακι για αυτο που καναμε!

Δεν χρειαζεται να σας πω αν ηταν επιτυχημένο το εγχείρημα μας,αρκει κανεις να δει τις φωτογραφιες απο τον κοσμο που μας τιμησε με την παρουσια του.
Αρκει καποιος να εβλεπε τα προσωπα μας,κομματια απο την κουραση,αλλα παντα με ενα χαζο χαμογελο στα χειλη,αρκουν τα συγχαρητηρια απο τα διπλανα περιπτερα εκθετων για την εκει παρουσια μας,αρκουν οι ανθρωποι που δεν ειχαν ιδεα ποιοι ημασταν αλλα οταν ξεκινούσαν την κουβεντα μαζι μας δεν εφευγαν απο το περιπτερο μας με τιποτα,αρκουν τα παιδακια που εκαναν ουρά για να δουν την λιμνη μας και να ρωτησουν για τα ψαρακια μεσα στα ενυδρεια,αρκουν τα συγχαρητηρια την Κυριακη το βραδυ του διοργανωτη της εκθεσης και η προτροπη του να ειμαστε εκει καθε φορα,αρκουν τα ειλικρινή συγχαρητηρια του διοργανωτη του διαγωνισμου Δισκων,του Νινταλ,για την εξαιρετικη παρουσια μας,αρκουν τα σχολια ενθουσιασμου απ τους επαγγελματιες του χωρου που μας επισκέφθηκαν ολοι,απο ολα τα μερη της Ελλαδας.
Τελος μας αρκει που εκπληρωσαμε τον σκοπο μας,ενημερωσαμε τον κοσμο που θελει να ασχοληθει με το χομπυ πως πρεπει να φερθει σε ενα ζωντανο που θελει να βαλει στο σπιτι του.

Θελω να ευχαριστησω ενα-ενα τα παιδια που σταθηκαν διπλα μου σε αυτο.Βασικα οι περισσοτεροι δεν σταθηκαν διπλα μου,με προσπερασαν κατα πολυ!

Θα τηρησω το Savoir Vivre και θα ξεκινησω απο την κοπελα της παρεας την Αρτεμισια που ηρθε απο την Κομοτηνη γιατι ηθελε να ειναι εδω,να ενημερωσει τον κοσμο και να μοιρασει τις γνωσεις της για την μεγαλη της αγαπη,τις λιμνες,τα χρυσοψαρα και τα κοι.Και το καταφερε,κερδισε ολους τους επισκεπτες,την λατρεψαν. Αλλα πιο πολυ την λατρεψαμε εμεις,ειλικρινα θα μας λειψεις τωρα που γυρισες σπιτι σου!

Να ευχαριστησω απο καρδιας τον πραγματικα τεραστιο ανθρωπο Γιαννη stanisalus.Ενα κομματι ατοφιο χρυσαφι.Βοηθησε οσο κανεις,ετρεξε οσο κανεις,εκανε τα παντα οχι μονο για μας αλλα και για τα διπλανα περιπτερα,ηταν εκει για οποιον ηθελε βοηθεια.
Γιαννη ειλικρινα χαιρομαι που μπηκε στην ζωη μου ενας ανθρωπος οπως εσυ!

Να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κωστα G. που ενω εχει εξεταστικη για το πτυχιο του δεν σταματησε να παραγει εργο,επιμελήθηκε ολες τις αφισες,τα λογοτυπα ενω ταυτοχρονα τον ετρεχα και για την λειτουργια του φορουμ.Εδωσε απλοχερα τα φωτα του για το χομπυ σε πραγματα που ελαχιστα γνωριζουμε εμεις οι αλλοι χομπυστες.

Φτασαμε και στην μεγαλη ΦΙΡΜΑ του μαγαζιου,τον αξεπεραστο,τον BOB τον Μαστορα,το γιγαντα του σεξ,του κατς και του καρατε...Τον ΤΑΚΗΣ!
Εκλεψε την παρασταση,μονο φωτορυθμικα δεν αναβαν οταν εμφανιζοταν,οποιος ερχοταν ΑΥΤΟΝ ζηταγε,οποιος δεν τον ηξερε και τον γνωριζε εκει,φευγοντας επερνε κομματι απο την μπλουζα του για να το κανει εικονισμα.
Ηταν απλα ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΣ. Εκανε τα παντα πριν την εναρξη,εργασιες,κατασκευες,μεταφορες,συνεννοήσεις αλλα στην εκθεση επαιξε τα ρεστα του.Με τα ρεστα του αυτα κερδισαμε εμεις!
Τακη μου απλα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Ο Γιαννης ο μαβερικ,ο πιο ησυχος απο ολους,που το εσκαγε απο το γυμναστηριο και τις θαυμαστριες του για να ερθει στην εκθεση και να δουλευει σαν μαμουνι απο το πρωι (γι αυτον πρωι ηταν κατα τις 12) εως το τελος.Απο του σπανιους επιστημονες του χομπυ στην Ελλαδα,οσο κι αν δεν το διαφημιζει.
Μας εφερε και στον χωρο μας κατι αριστα δειγματα ξανθου πλυθησμου,τα οποια πηγε να καπηλευτει ο Discus Fun.
Mav σε ευχαριστω πολυ φιλε μου!

Να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στον Νικο,τον voas που χωρις αυτον θα τα βρισκαμε μπαστουνια.Μας παραχωρησε φορτηγο για να παμε να στησουμε,το ιδιο και για να ξεστησουμε,συνείσφερε χρηματικα,βρηκε χορηγους για τα δωρα της κληρωσης,μας ταιζε καθημερινα και ταιζε και τους επισκεπτες μας!Υπεροχος και ανιδιοτελής!

Φτανω στον μπαρμπα-Γιωργη kfg12345,τον μοναδικο που ηξερα ποσο μπορουσε να προσφερει,επειδη τον ειχα ξαναχωσει οταν κατεβηκαμε σαν GAB στην προηγουμενη εκθεση στα βιοτοπικα ενυδρεια.
Εκανε παλι τα παντα,προσεφερε παντου,ετρεχε παντου παροτι πιεσμενος με την δουλεια του.Αλλα σας ειπα,τον ειχα ξαναδει να δουλευει για το χομπυ και την παρεα και με εντυπωσιασε το ποσο σκυλισια μπορει να δουλεψει γι αυτο που αγαπα.
Γιωργη,παροτι μεγαλωσες και γερασες,εισαι αξιος φιλε μου!

Η ομαδα του Αφρικανικου ενυδρειου ηταν μια πολυ απολαυστικη παρεα,παροτι ετερόκλητοι χαρακτηρες συνεργαστηκαν αψογα και παρουσιασαν ενα υπεροχο δειγμα δουλειας.
Ο Λαμπρος(ναι αυτος ο μαλλιαρος,σφριγηλός κυριος) ,ο Κωστας Μαλαουι και ο Τανκανικας εργαστηκαν σαν ομαδα,βοηθησαν και ολους τους υπολοιπους-αφου τελειωσαν σε 5 λεπτα αλλωστε το νταμαρι τους,πεταξαν 5 πετρες,ενα φορτηγο αμμο και αυτο ηταν-και ηταν εκει να ενημερωσουν το κοινο για ολα και οχι μονο για το δικο τους ενυδρειο.Σπανια παιδια *τα 2 μικρα,ο αλλος ειναι υπερήλικας αλλα αγαπησιαρης!
Παλουκαρια μου σας ευχαριστω πολυ για την συνεπεια σας,μα πανω απο ολα για την παρεα σας!

Να ευχαριστησω και τον φιλο μου τον Νικολακη Discus Fun που ηταν παρον καθε μερα,βοηθησε οσο μπορουσε και εμας και τον Νινταλ αλλα πανω απο ολα ηταν το "ΜΟΝΔΕΛΟ" του περιπτερου μας.
Μας εφερνε συνεχως ομορφες παρουσιες (τις κερνουσε απο τις πιτσες μας) και επελεγε παντα να αναλαμβανει την ενημερωση μονο γυναικων επισκεπτριων!
Νικολακη μου,το ξερεις οτι σε αγαπαω..

Ο φιλος μου ο Γιωργος Κ. το ξερω οτι θα ηθελε να ηταν καθε μερα εκει,ολες τις μερες και ολες τις ωρες.Οταν εβρισκε χρονο ετρεχε να ειναι μαζι μας,και οταν δεν μπορουσε μου εστελνε μηνυματα για το τι να κανει για να βοηθησει απο την δουλεια.τον στειλαμε και αυπνο μια μερα στην δουλεια!
Γιωργο σε ευχαριστω και μονο για την θεληση σου να εισαι εκει συνεχως και απο την αρχη!

Να ευχαριστησω και τον Ισιδωρο που μας εφερε την καφετιερα και μαζι με αυτη και καφεδες,ποτηρακια,ζαχαρες ακομα και τα νερα παρολο που ηξερε οτι μπορει να ελαχιστα μαζι μας,μεταξυ των ταξιδιων του.
Φιλε Ισιδωρε σε μνημονευσαμε οσο λιγους για το δωρο που μας προσεφερες το 3ημερο,ειδικα δε ο Τακης που επινε καμια 20αρια καφεδες την ημερα.

Ο Αριστος bismakos ηταν μια κατηγορια μονος του.
Πρεπει να τον κανουμε πατεντα!
Ετρεχε σαν τον Βεγγο,ελυνε ολα τα προβληματα πριν προκυψουν,εφερνε οτι εξοπλισμο ειχε,ακομα και το ενυδρειο του,εθετε τον εαυτο του στην διαθεση ολων!Εκτελουσε δρομολογια με συχνοτητα ταξιτζη.
Αριστο καλο ταξιδι στην Σαλονικη και σε ευχαριστω για ΟΛΑ. *Την μπλουζα που σου κατεστρεψα θα στην στειλω πανω.

Να ευχαριστησω και τον Σακη τον Δραμινο.
Ειχε τετοια καψα για την εκθεση που παρατησε Γυναικα και μωρο στην Σαμο για να ερθει 5 μερες νωριτερα για να τα ετοιμασει τα παντα και να δει τους φιλους που εχει κανει μεσω του φορουμ.
Ενα παλουκαρι που συνεχως σκεφτεσαι πως θα κλεψει "γλυκα" μελη να τα ριξει να καουν στην "αλμυρα".

Ο ετερος Αλμυρουλης μας ο Κωστας82 παροτι ο χρονος του λογω δουλειας ηταν ελαχιστος ανταποκριθηκε αμεσα στην ιδεα να εχουμε και θαλασσινο ενυδρειο και εστησε με τον φιλο του ενα μικρο διαμαντι,φρεναραν ολα τα παιδακια οι "νεμο" του και τα υπεροχα χρωματα του ενυδρειου του.
Κωστα σε ευχαριστω,και καλο κουραγιο με τον Σακη...


Ο Γιωργος G AQUA δεν ηξερε κανεναν μας,του εστειλα ενα μηνυμα ενα βραδυ να επιμεληθει το φυτεμενο ενυδρειο της εκθεσης και ανταποκριθηκε αμεσα.
Ετρεχε ολη μερα εως το βραδυ με την δουλεια του και ετρεχε και να μαζευει και φυτα που του εστελναν διαφορα μελη μας.Χαλασε και το δικο του ενυδρειο για να φερει τα φυτα του.
Δεν καταφερε να ερθει σε καμια συναντηση αλλα ηρθε οταν επρεπε στην εκθεση και εδωσε ρεστα.
Εστησε ενα φυτεμενο κοσμημα που ολοι φρεναραν οταν περνουσαν μπροστα του!
Γιωργο σε ευχαριστω και ειλικρινα ελπιζω να σε βλεπουμε συχνοτερα.

Να ευχαριστησω και τον Moradin που τον αγκαρεψα να ξεστησω το βιοτοπικο ενυδρειο μεσα στην νυχτα και τον εβαλα να κουβαλαει ενω ο καημενος ηρθε να παρει το δωρο του.

Επισης οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω στα μελη που ηθελαν να βοηθησουν αλλα λογω αποστασης δεν τα καταφεραν.
Ο Γιαννης ο Tsala παροτι μακρυα επιμεληθηκε πολλα απο τα βιντεο που επαιξαν στην τηλεοραση μας οπως επισης και τις λιστες της κληρωσης μεχρι τελευταια στιγμη.
Ο Πανος απο την Αλεξανδρουπολη που εστειλε ενα πολυ σημαντικο ποσο για την εκθεση και καταφερε κιολας να ταξιδεψει για να ερθει να μας δει.
Ο φιλος μου ο Χρησταρας ο tsoui που εδωσε τον οβολο του αλλα δεν ειχε τον χρονο να βοηθησει,ηρθε ομως μια αρμενικη βιζιτα να μας δει!
Ο manos3 που εστειλε και αυτον τον οβολο του απο το Ηρακλειο απλα επειδη θεωρησε την κινηση μας αξια προσοχης.
Στους φιλους Γιωργο noname και τον Σακη Τσοκοπουμα που ηθελαν να βοηθησουν και ηρθαν και μας ειδαν στην εκθεση.

Πιστευω οτι σιγουρα ξεχναω καποιους και τους ευχαριστω και αυτους...

Ευχομαι την επομενη φορα να ειμαστε περισσοτεροι.
Γιατι να ειστε σιγουροι οτι θα υπαρξει και επομενη φορα,σε μεγαλυτερο χωρο γιατι τα 16 τετραγωνικα αποδειχτηκαν πολυ λιγα για το GAB...

Εις το επανιδειν...
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimis : 10-03-17 στις 23:15
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 17-10-16, 23:54
Το avatar του χρήστη Giwrgos P.
Giwrgos P. Ο χρήστης Giwrgos P. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-07-2010
Περιοχή: Αθήνα (Γαλάτσι)
Μηνύματα: 596
Προεπιλογή

μπράβο παιδια και εις ανώτερα!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-10-16, 07:14
Το avatar του χρήστη stanisalus18
stanisalus18 Ο χρήστης stanisalus18 δεν είναι συνδεδεμένος
Το πολυεργαλείο
 
Εγγραφή: 13-09-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.187
Προεπιλογή

Μπραβο σε ολα τα παιδια
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-10-16, 07:19
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Ανταποκριθηκατε με.τον καλύτερο τρόπο στις προσδοκίες όλων των μελών του GAB. Συγχαρητήρια σε όλους και στον κάθε ένα ξεχωριστά.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-10-16, 07:46
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

συγχαρητηρια σε ολους!
να ειμαστε καλα και την επομενη φορα θα παμε ακομα καλυτερα
θαναι δυσκολο βεβαια γιατι πραγματικα εγινε πολυ καλη δουλεια,αλλα κατι θα κανουμε
τωρα που το σκεφτομαι,δυο φορες εχουμε λαβει μερος οργανωμενα και τις δυο φορες ειχαμε τρελλο αποτελεσμα.
την πρωτη σκισαμε στο διαγωνισμο βιοτοπικων,τη δευτερη προκαλεσαμε μποτιλιαρισμα στους διαδρομους εξω απτο περιπτερο
ακομη κιαν δεν ξαναλαβουμε μερος τοχουμε τερματισει το θεμα

και ολα αυτα εχουν ακομη περισσοτερο βαρος, αν σκεφτει κανεις πως εγιναν με μηδεν πορους,μηδεν αρχικο ταμειο,και μονο με μερακι και τρεξιμο απο ολους

λυπαμαι μονο που δεν μπορεσα να συνεισφερω οικονομικα στην εκθεση λογω εκτακτων εξοδων (αυτο το ταξιδι στη τζια με τη δουλεια,με εσκισε...)
αλλα θα γινει κιαυτο,εστω και κατοπιν εορτης

ευχαριστω κιεγω με τη σειρα μου οσους ελαβαν μερος με οποιοδηποτε τροπο, για να ανεβει λιγο το χομπυ μου/μας
μπραβο σε ολους μας
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-10-16, 08:02
Το avatar του χρήστη platy
platy Ο χρήστης platy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-11-2009
Περιοχή: Αττικη
Μηνύματα: 4.094
Προεπιλογή

Μπορεί φέτος να μην μπόρεσα να τρέξω για τις ανάγκες της έκθεσης, γιατι βοηθούσα για τον διαγωνισμό. Των δίσκων, αλλά είδα ότι υπάρχουν πολλά μέλη νέα και παλιά, με όρεξη και μεράκι για το ΕΝΥΔΡΕΊΟ, γεγονός που βγάζει όλο αυτό το αποτέλεσμα που είδαμε αυτές τις μέρες...τα συγχαρητήρια μου λοιπόν, γιατί νομίζω ότι πια το χόμπι του ενυδρείου έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο... KEEP IT REAL

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
__________________



Tάσος
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-10-16, 08:10
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Μπράβο σε όλους για το αποτέλεσμα
Μου άρεσε που είδα το περίπτερο γεμάτο από κόσμο και μου άρεσε που το έβλεπα μονιμα γεμάτο, μέσα απο τις φωτό που ανέβηκαν

Προσπερνώντας το εξαιρετικά θετικό αποτέλεσμα, ως Σάκης κρατάω ότι γνώρισα από κοντά φίλους με τους οποίους μέχρι τώρα μιλούσαμε μόνο μέσω του Φόρουμ
Κρατάω ότι μπήκαν στη ζωή μου, άτομα πραγματικά διαμάντια
Κρατάω ότι ξεκαθαρίσαμε συζητώντας με κάποιους φίλους κάποιες ανόητες παρεξηγήσεις που είχαν δημιουργηθεί στο παρελθόν (πάμε για άλλες τώρα )
Κρατάω ότι άρεσε στον γιο μου όλο αυτό που είδε
Κρατάω ότι η ομάδα κάνει θαύματα
Δεν κρατάω, ότι ο Dimis με συμπεριέλαβε στο ποστ, καθώς δεν έκανα το παραμικρό, πέρα από κάποιες ιδέες που μπορεί να είχα και την επίσκεψη μου στο περίπτερο

Εχθρός του καλού είναι το καλύτερο...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-10-16, 08:17
Το avatar του χρήστη Nikos3
Nikos3 Ο χρήστης Nikos3 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-02-2010
Περιοχή: Θεσ/νίκη
Μηνύματα: 48
Thumbs up

BRAVO!!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-10-16, 09:16
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Με τη σειρά μου, να πω και εγώ ένα «ΤΕΡΑΣΤΙΟ (όσο όλη η Αφρική).. ΜΠΡΑΒΟ» για την προσπάθεια που έφερε αυτό το αποτέλεσμα !!!

Σαφέστατα το αποτέλεσμα ξεπέρασε και τις πιο αισιόδοξες εκτιμήσεις μου, όμως η «ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ» και το.. «Ταξίδι», ήταν για εμένα τα πιο σημαντικά κομμάτια, και αυτά που κρατώ μέσα μου.

Και τώρα που τελείωσε όλο αυτό??? Τώρα που δεν ήρθανε οι «βάρβαροι» (όπως λέει και ο ποιητής..), τι ? Ίσως μια μικρή θλίψη που τελείωσε, αλλά και ένα γλυκό αίσθημα ικανοποίησης.

Είμαι σίγουρος, ότι τώρα θα ανοίξουν ακόμη περισσότερο οι δρόμοι, θα προστεθούν καινούργιοι στόχοι, θα κρατήσουμε τα κεκτημένα, και θα βάλουμε ακόμη πιο ψηλά τον πήχη, για να ανεβάσουμε όλοι μαζί το GAB ακόμη πιο ψηλά !!!
Για να βοηθήσουμε ακόμη περισσότερα παιδιά να ασχοληθούν με αυτό τον όμορφο κόσμο.

Προσωπικά ευχαριστώ το GAB και όλα τα παιδιά τα οποία γνώρισα μέσα από αυτό ( και που με κάποια γίναμε και καλά φιλαράκια), γιατί όλοι εσείς με κάνατε να αισθανθώ πολύ όμορφα μέσα στην παρέα σας και μοιραστήκατε μαζί μου απίστευτες στιγμές «γέλιου» και δημιουργίας.

ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ «ΟΜΑΔΑΡΑ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΟΡΥΦΗ !!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-10-16, 09:49
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

....ένα χαρτομάντιλο στον Λάμπρο ρε παιδια!
Απάντηση με παράθεση
  #11  
Παλιά 18-10-16, 09:55
Το avatar του χρήστη moradin
moradin Ο χρήστης moradin δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή

Μπράβο σε όλους, και για την προσπάθεια και για το αποτέλεσμα!
Όλη την εβδομάδα ζηλευα τις φωτογραφίες του στησιματος και στεναχωριομουν που δεν μπορούσα να βοηθήσω κάπως λόγω δουλειάς. Οπότε όταν ήρθα την Κυριακή το βράδυ και είδα ότι υπήρχε να κάνω κάτι, με χαρά έκατσα να βοηθήσω όπως μπορούσα!
Και να πω, ως εξωτερικός παρατηρητής του πυρήνα αυτής της ομάδας που έτρεξε την έκθεση, ότι τα παιδιά έριξαν πολλή δουλειά, με προσωπικό κόστος πολλές φορές, και με ανιδιοτελεια, και όλα αυτά τα μπράβο τους αξίζουν 100%. Δεν βλογανε τα γένια τους, αποδίδουν τα εύσημα εκεί που πρέπει!
Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να μην χωραμε σε καφετέρια, και στην επόμενη τέτοια κίνηση του φορουμ να έχω περισσότερο χρόνο να διαθεσω!

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
__________________
Όσο διαβάζω μαθαίνω
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 18-10-16, 10:10
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παιδια ολα τα ειχατε στησει τελεια και μπραβο σας. Την επομενη φορα θα προσπαθησω να ειμαι πιο ενεργος...
Χαρικα πολυ που ξαναειδα φιλους και γνωστους και πιο πολυ που γνωρισα καινουργια παιδια απο κοντα...
Να ειμαστε ολοι καλα για πιο μεγαλα πραγματα την επομενη....!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 18-10-16, 10:24
Το avatar του χρήστη Tanganyiκας
Tanganyiκας Ο χρήστης Tanganyiκας δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-12-2011
Περιοχή: ¶νω Λιόσια
Μηνύματα: 1.617
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Safarpn Εμφάνιση μηνυμάτων
....ένα χαρτομάντιλο στον Λάμπρο ρε παιδια!
Με συγκίνησε ο "κιαρατάς"!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 18-10-16, 18:27
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

"Μας εφερνε συνεχως ομορφες παρουσιες (τις κερνουσε απο τις πιτσες μας)
Ξέχασες ότι... ερχόμουν και ΑΚΡΙΒΩΣ την ώρα της άφιξης τους.
και επελεγε παντα να αναλαμβανει την ενημερωση μονο γυναικων επισκεπτριων!

Νικολακη μου,το ξερεις οτι σε αγαπαω..
"

I love you two, i love you three, i love you four.

Εγώ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλο το παρεάκι... για τις 6 υπέροχες μέρες, που περάσαμε μαζί.-
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 18-10-16, 18:57
Το avatar του χρήστη Maverick
Maverick Ο χρήστης Maverick δεν είναι συνδεδεμένος
Shaman
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 2.186
Προεπιλογή

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που βοήθησαν στο στήσιμο και στην οργάνωση του περιπτέρου στην έκθεση! Προσωπικά μου άρεσε πολύ το αποτέλεσμα και πιστεύω με λίγες μικρές βελτιώσεις (που ήδη συζητάμε) θα πάμε ακόμα καλύτερα στο μέλλον! (αν τα κάναμε όλα τέλεια από τώρα θα βαρίομασταν στην επόμενη έκθεση)

Επίσης θέλω να συγχαρώ και να ευχαριστήσω επίσημα τον Dimi που παρέα με τον άλλο αιώνιο έφηβο από το βορρά () έχουν πάρει τα τελευταία χρόνια τα ηνία του φόρουμ και έχουν αποδειχθεί άξιοι συνεχιστές των προκατόχων τους στη διαχείρισή του. Συνεχίστε να αποτελείτε πηγή έμπνευσης και πολλοί περισσότεροι θα ακολουθήσουν, ώστε να πάμε το χόμπι λίγο πιο μπροστά

Σας ευχαριστώ όλους για την όμορφη εμπειρία!
__________________
Γιάννης

Φυλλάδιο πληροφοριών/φροντίδας μονομάχου από το GAB - Προωθήστε το!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 18-10-16, 19:11
Το avatar του χρήστη tsala
tsala Ο χρήστης tsala δεν είναι συνδεδεμένος
Goldyrator
 
Εγγραφή: 11-04-2012
Περιοχή: Δράμα - Βέροια
Μηνύματα: 6.445
Προεπιλογή

Συγχαρητηρια σε ολους οσους τρεξατε απο κοντα την εκθεση! παντα τετοια!
αν τα καταφερουμε, σειρα μας τωρα
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-10-16, 19:41
Το avatar του χρήστη Artemisia
Artemisia Ο χρήστης Artemisia δεν είναι συνδεδεμένος
Νεράιδα της Λίμνης
 
Εγγραφή: 21-10-2013
Περιοχή: Κομοτηνή
Μηνύματα: 4.620
Προεπιλογή

Να πώ και εγω με την σειρά μου πόσο πολύ χάρηκα που σας γνώρισα όλους απο κοντά . Πόσο υπέροχος ήταν ο εκθεσιακός χώρος (που τον βρήκα και ετοιμο) Πολλά μπράβο για την σκληρή δουλειά σε όλους !!!
Εξαιρετικά παιδιά όλοι σας!!!
Σας ευχαριστώ για το ήθος, τις γνώσεις και την αγάπη που έχετε για το χόμπι.
Να είμαστε όλοι καλά να βρισκόμαστε

Και τωρα Θεσσαλονίκη, που λέει και ο φίλος μου ο Γιάννης
__________________
Κάντε τα όνειρα σας πραγματικότητα , η ζωή είναι μικρή
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-10-16, 19:53
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Να πω και εγω με τη σειρά μου ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,
ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη που μου δείξατε να συμμετέχω σε αυτή την όμορφη παρέα,
πιστεύω να ήμουνα αντάξιος των προσδοκιών σας,
ευχαριστώ για την όμορφη συνεργασία και υποστήριξη.
Είμαι βέβαιος πως η επόμενη φορά θα είναι ακόμα καλύτερη (πόσο ποιο καλό θα μπορούσε να γίνει κάτι που είναι ήδη άψογο )
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ παιδιά, είσαστε ΟΛΟΙ ΦΟΒΕΡΟΙ
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-10-16, 19:54
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

Κι εγω με τη σειρα μου σας ευχαριστω ολους για την υπεροχη παρεα που καναμε!!ηταν ολα τελεια!!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 18-10-16, 20:00
Το avatar του χρήστη tsoui
tsoui Ο χρήστης tsoui δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-01-2011
Περιοχή: Κατω Πατησια
Μηνύματα: 2.245
Προεπιλογή

Να πω και εγω ενα μεγαλο Μπραβο σε ολους και ενα μεγαλο επισης Ευχαριστω!
Στα υπολοιπα με καλυψατε πληρως!
Απάντηση με παράθεση
  #21  
Παλιά 18-10-16, 20:05
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Αν κανονισετε ZOOTECHNIA 2017 πειτε το νωρις να εχω προλαβει να κουραρω τον Τακης και να σας τον στειλω!
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 18-10-16, 20:19
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

τι λετε ωρε?και τι θα κανουμε εμεις εδω κατω χωρις τον Τακη??
ξεχαστε το.δεν αφηνω να παει πουθενα!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 18-10-16, 20:19
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν κανονισετε ZOOTECHNIA 2017 πειτε το νωρις να εχω προλαβει να κουραρω τον Τακης και να σας τον στειλω!

Αν πληρώνεις τον δικηγόρο για το διαζύγιο, μέσα
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 18-10-16, 20:20
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Θα κάνουμε έρανο Τάκη
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 18-10-16, 20:23
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

συμφωνω για τον ερανο
επισης θα χρειαστει και καταφυγιο μεχρι να βγει το διαζυγιο.
αλλιως τον βλεπω χλωμο...
δε θα προλαβει να τη χαρει την ελευθερια.
οποτε βρειτε και ποιος θα τον φυγαδευσει
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 18-10-16, 20:26
Το avatar του χρήστη Bill-Samos
Bill-Samos Ο χρήστης Bill-Samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2012
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 1.043
Προεπιλογή

Δεν ειναι περιττο να δωσω αλλη μια φορα τα συγχαρητηρια μου σε ολους σας για την εξαιρετικη παρουσια, τα θετικοτατα σχολια για την οποια κυκλοφορησαν παντου..παρεα φιλων μου κυνοφιλων που ειχαν ερθει στην εκθεση για να δουν σκυλια,ενθουσιαστηκαν τοσο που λησμονησαν τα σκυλια και κολλησαν μπροστα στο περιπτερο για ωρες..ειδικα ο ενας που απο τις περιγραφες μαλλον μιλαγε με το Λαμπρο ειναι σε αναζητηση ενυδρειου για να στησει αφρικανικο και εντος των ημερων θα ειναι και αναμεσα μας..Αλλος μου περιεγραφε πως παπαριασαν τα χερια του να χαιδευει τα χρυσοψαρα στη λιμνη (φωτο)και εβαλε σχετικη φωτο στο προφιλ του στο FB..Γενικα κανατε παταγο και τα ''κερδη'' της παρουσιας σας θα φανουν συντομα..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  14724504_10209872964356524_8359614116637497709_n.jpg
Εμφανίσεις:  340
Μέγεθος:  30,9 KB  
__________________
''Κανεις δεν μπορει να στησει μονο ενα!!!''
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 18-10-16, 20:34
Το avatar του χρήστη odin79
odin79 Ο χρήστης odin79 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 20-03-2008
Περιοχή: Λιβαδεια
Μηνύματα: 1.198
Προεπιλογή

παρολο που δεν μπορεσα να παρεβρεθω παρακολουθουσα το καθε βημα και πραγματικα εμεινα με το στομα ανοιχτο τοσο για τα ενυδρεια που ειδα οσο και για την οργανωση.ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια αλλα και γθα το αποτελεσμα!
__________________
one pound of flesh, no more no less
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 18-10-16, 21:03
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bill-Samos Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ειναι περιττο να δωσω αλλη μια φορα τα συγχαρητηρια μου σε ολους σας για την εξαιρετικη παρουσια, τα θετικοτατα σχολια για την οποια κυκλοφορησαν παντου..παρεα φιλων μου κυνοφιλων που ειχαν ερθει στην εκθεση για να δουν σκυλια,ενθουσιαστηκαν τοσο που λησμονησαν τα σκυλια και κολλησαν μπροστα στο περιπτερο για ωρες..ειδικα ο ενας που απο τις περιγραφες μαλλον μιλαγε με το Λαμπρο ειναι σε αναζητηση ενυδρειου για να στησει αφρικανικο και εντος των ημερων θα ειναι και αναμεσα μας..Αλλος μου περιεγραφε πως παπαριασαν τα χερια του να χαιδευει τα χρυσοψαρα στη λιμνη (φωτο)και εβαλε σχετικη φωτο στο προφιλ του στο FB..Γενικα κανατε παταγο και τα ''κερδη'' της παρουσιας σας θα φανουν συντομα..
Σε περίμενα Μπιλακο...
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 18-10-16, 21:13
Το avatar του χρήστη giorgostriv
giorgostriv Ο χρήστης giorgostriv δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-10-2016
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 228
Προεπιλογή

χαρηκα που μπορεσα και επισκευτικα το περιπτερο του gab,και γνωρισα τον dimis που με προτρεψε αφου με συστησε με την αρτεμισια να γινω και επισημα μελοσ τησ μεγαλησ παρεασ σασ,σασ ευχομαι να χαιρεστε και να αγαπατε για παντα αυτο που κανετε!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
 
Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ευχαριστω.... lifefx Greek Aquarist's Boards 14 31-03-13 18:40

No_parrots

Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board
Page generated in 0,10321 seconds with 16 queries