Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 24-09-10, 13:35
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κωστας13 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θαναση,εγω ειχα σε ενυδρειο 600 λιτρα τρια χαρεμια Μαλαουι,ενα Λαμπιδοχρομις,ενα Ασει και ενα Αφρα.Δεν μπορω να πω οτι δεν ειναι ημουν ευχαριστημενος,ειναι πανεμορφα ψαρια και παρα μα παρα πολυ κινητικα οπως λες κι εσυ.Αυτο που με εκανε να τα αλλαξω ειναι οτι σε 7 μολις μηνες τα ψαρια απο 18 ειχαν γινει 85
καταλαβαινεις οτι τα ψαρια επρεπε να αραιωσουν,αλλα με τοσες πετρες μεσα στο ενυδρειο (περιπου 150 κιλα ) δεν μπορουσα να τα πιασω.
Ετσι πηρα την αποφαση να το ξεστησω και να δωσω τα ψαρια,αυτη την στιγμη εχω περιπου δεκα ακομα μεσα στο ενυδρειο αλλα σε λιγες μερες θα φυγουν κι αυτα για να στησω το ενυδρειο απο την αρχη με αλλους κατοικους.
δεν ξερω γιατι δυσκολευεσαι τοσο... κι εγω ειχα 360λιτρα, το ενυδρειο που βλεπεις στην φωτο μου.... με πολλες πετρες τραγανες και φεγγαροπετρες... ειχα 5 διαφορετικα χαρεμια , και τις γεννες τις επιανα οταν μεγαλωναν λιγο και τις χαριζα, τις αλλαζα με τροφες...
και ηταν χαρα μου να βλεπω κινηση τρελη, και μπουκωματα και γεννες....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Roussaks Εμφάνιση μηνυμάτων
Mου εχουν πει οτι εχουν καλυτερο ηχο!!!

(discus wannabe απλα...)

αν εχεις καταλληλο ενυδρειο ακουγετε και σωστος ηχος....
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 24-09-10 στις 13:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 11 queries