Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 12-06-14, 18:43
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή

Εμείς φίλε μου Δημήτρη δεν βράζουμε τα ψάρια για ψαρόσουπα και δεν καταναλώνουμε περισσότερα W από εσένα.Απλά έχουμε περισσότερα ενδιαφέροντα είδη,τόσα που και 10 ενυδρεία 700 λίτρων να κάνεις δεν χορταίνεις.Μου αρέσουν κι άλλα ψάρια όπως το θαλασσινό αλλά πανάκριβο και δυσκολότερο.Την Αφρική δεν την αλλά ζω με τίποτα.Κάτσε θα σε μοιριστεί ο Κλεόβουλος τι παραμυθιάζεις τους αρχάριους και θα σου εξηγήσει!!!!!! Πρόσεχε Ντίνα,θα σου προτείνουν να το κάνεις χρυσοψαράδικο,μονομαχοενυδρείο,platy και άλλα τρελά,μην πάει χαμένο το ενυδρείο.Ρώτα τους πόσα ενυδρεία έχουν και πόσα λίτρα για να δούμε πόσο ενδιαφέροντα ψάρια έχουν.Ο Bill-Samos είναι Αφρικάνος καλαμπουρτζής!!!!!Τα μεγαλύτερα ενυδρεία θα φιλοξενούν Malawi ή Tanganyika απο την Αφρική ή discus ή σαλάχια κι άλλα μεγάλα άγρια ψάρια ή αν έχεις το χρήμα θάλασσα.Ο Δημήτρης έχει πάθος με αυτά που σου έδειξε ( melanotaenias) από την Αυστραλία,δεν έχω γνωρίσει όμως πολλούς να τους αρέσουν.Εμείς οι Αφρικάνοι δεν είμαστε ανθρωποφάγοι,που βρίσκονται;;;;;;;;;
TANGANYIKA


MALAWI

Αυτές είναι εικόνες από τα ενυδρεία μου.Περιμένω τον ''κηπουρό'' να φυτέψει κι άλλα φυτά σε αυτά τα ενυδρεία αλλά και σε ένα 400άρι κι ένα 550άρι για να ετοιμαστούν για παρουσίαση!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01674 seconds with 11 queries