Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 20-06-17, 09:27
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Απλά respect Νίκο .
Όμορφα και λιτά , συγχαρητήρια !!
Ευχαριστώ πολύ αδερφέ, είσαι και ο κύριος υπεύθυνος για την εως τώρα πορεία μου στον χώρο του θαλασσινού!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από golf4470 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο Νίκο, έχεις κάνει πολυ καλή κ οργανωμένη δουλειά! Θα μείνει παρακαταθήκη στο φορουμ
ευχαριστώ πολύ Δημήτρη,οπως το είπες ακριβώς φιλαρακι μου!
παρακαταθήκη για το παρών και το μέλλον,εμείς κάποια στιγμή θα φύγουμε,αυτά όμως μένουν!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takaros Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ καλό Νίκο! Μπράβο για τον κόπο σου! Μια προσθήκη που ίσως μπορεί να γίνει είναι να βάζεις και το εύρος τιμών που έχουν τα είδη για να μην πιάνονται και πολλοί "κορόιδα" των πετ σοπ, δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά θεωρώ ότι θα ήταν καλή ιδέα και την είπα ..
σε ευχαριστώ πολύ Τακαρε,να είσαι καλά φιλαρακι!
υπήρχε στην αρχη η σκέψη της τιμής κατά προσέγγιση, αλλά υπήρχαν μεγάλες αποκλείσεις, διότι στην εξίσωση μπαίνουν οι προελεύσεις τα καταστήματα του εξωτερικού όπως και του εσωτερικού!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο από το liveaquaria είναι όλα αυτά? Τώρα το πρόσεξα που έψαξα λίγο το εντυπωσιακό Antennarius sp. Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει μια παραπομπή για εκεί σε κάθε παρουσίαση σου? Συνέχισε την όμορφη δουλειά, είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει τα παιδιά που δεν γνωρίζουν καλά τα αγγλικά

Γιάννη είναι και από το liveaquaria όπως και από Wikipedia όπως και από Reef Central όπως και από κανένα δυο φορουμ του εξωτερικού!

Παραπομπή βάζεις όταν παίρνεις ένα αυτούσιο θέμα κάνοντας του αντιγραφή, επισυνάπτωντας και κάτω δεξιά την πηγή!

Έπειτα ο κύκλος της ζωής κυλάει με αστραπιαίους ρυθμούς, μπαίνοντας νέες μελέτες και συμπεράσματα για κάποια είδη που γνωρίζαμε άλλα!

Να είσαι καλά πάντως και σε ευχαριστώ!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voas : 20-06-17 στις 10:09
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01593 seconds with 11 queries