Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 10-03-11, 18:19
Το avatar του χρήστη Dimis
Dimis Ο χρήστης Dimis δεν είναι συνδεδεμένος
Διαχειριστής
 
Εγγραφή: 20-05-2008
Περιοχή: Μεγαρα Αττικης & Χαλανδρι
Μηνύματα: 3.889
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kotsos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
Να τα πιασουμε απτην αρχη.Λοιπον μος εχω μπολικη,επιπλεοντα θα βρω,για κρυψωνες θα βαλω αν ειναι μερικα ξυλαρακια με καμια ανουμπια και καμια καρυδα. Καρυδα οχι,πιανει χωρο και τα ψαρια αυτα δεν τα εξυπηρετει,λεπτα ορθια ξυλα με κανα φυτο πανω αρκουν.Τη θερμοκρασια την εχω 25(ετσι μου ειχες πει παλιοτερα) να τη χαμηλωσω στους 23? ας δοκιμασουμε 23 cΤο φιλτρο ειναι αερος με στρωμενο σιποραξ κ υαλοβαμβακα,η φωτοπεριοδος ειναι 10 ωρες Μειωσε την στις 8-9 ωρες,το νερο ειναι απο το κυριως ενυδρειο και αλλαγες καθε 3 μερες 7-8 λιτρα βρυσης.Οι τροφες που εχω ειναι κατεψυγμενη αρτεμια και κοκκινο σκουλικι 2 φορες τη μερα εναλαξ(χρειαζονται καπια αλλη τροφη?)Μια χαρα ειναι η τροφη,απλα καθε 2 μερες ριξε και κανα φυλλαρακι φυτικης προελευσης Τελος λες να δοκιμασω παλι 2 αρσενικα με 3 θυλικα(και αν δω οτι τα αρσενικα σκοτωνωντε αφαιρω τον ητημενο?) Mην αφαιρεσεις τον ηττημενο καθολου,αστον κι αυτον μεσα. Πιστευω πως σου τα αναλυσα ολα Δημητρη,για πες τωρα πως τα βλεπεις?
Που θα παει θα τα καταφερουμε...
__________________
"Όταν μια γυναίκα κοιμάται μονή,είναι ντροπή για όλους τους άνδρες του χωριού..." Ν.Καζαντζακης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01381 seconds with 11 queries