Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 25-03-09, 12:20
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

Σαν θέμα τοπιού το βρήκα τέλειο μου άρεσε πολύ.
Σαν υλοποίηση είναι λιγάκι φτωχό θέλει κι άλλες ρίζες.
Μου δίνει την εντύπωση ότι είναι φωτογραφία από τον βυθό κάποιας λίμνης τον φθινόπωρο.
Γνώμη μου για να δείξει ίσως καλύτερο σαν αποτέλεσμα θα έπρεπε ίσως να μαζέψεις όλα τα κομμάτια από τα κλίματα σε μια πλευρά του ενυδρείο διμιουργοντας ένα πνιχτό δέσιμο μετάξι τους ,θα έδειχνε σαν κορμός δέντρου μέσα στο νερό!!!!
Μιλάμε ωμός να γίνει έτσι ώστε να φτάνει το μισό ενυδρείο και στην άλλη μεριά του ενυδρείου την άδεια θα έβαζα πολλά φύλλα .
Ακόμα αν έντυνες εσωτερικά όλο το background με κλίματα θα έδειχνε σούπερ.
Ίσως φταιει ότι έχω βαρεθεί να βλέπω αφύσικα πικνοφυτεμενα ενυδρεία και αυτό το στήσιμο μου παραπαμτη σε πραγματική φύση.
Βαζω μια εικόνα στο τι περίπου πρωτινό

Tip
Εγώ θα βουτούσα τα κλήματα σε ζεστό νερό μέσα σε μια λεκάνη και θα έριχνα τσιμέντο και τα κλήματα μέσα , συχνό ανακάτεμα του τσιμεντονερου με τα κλήματα ώστε να είμαι σίγουρος ότι θα τραβήξουν από το τσιμέντο . μη φοβάσαι δεν θα πετρώσει το κλήμα ούτε θα μοιάζει σαν χτισμένο απλά θα το βοηθήσει στο να αντέξει περισσότερο. Πολλά απολιθωμένα δέντρα βρεθήκαν θαμμένα στο έδαφος και με την βοήθεια τον ιδιοτήτων τον πετρωμάτων μουμιοποιηθήκαν . κάτι τέτοιο σε μικρό βαθμό θέλω να πω.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  klhmata_1.jpg
Εμφανίσεις:  383
Μέγεθος:  62,5 KB  
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02964 seconds with 12 queries