Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #57  
Παλιά 20-01-09, 09:22
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από clarck Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα οποια εμφανιστηκαν ξαφνικα και μαλιστα αφου το εβαλα στο μεγαλυτερο ενυδρειο? Το ψαρι ηταν σε ενα ακομη μικροτερο και ηταν "καλα"

Κατι πρεπει να ειναι.

Να κανω την θεραπεια με το Baktopur? (διατηρωντας το σφουγγαρι του φιλτρου σε χωριστο δοχειο ωστε να το επαναφερω μετα)
Να μην κανω τιποτα?
Οι συνεχόμενες θεραπείες δεν θα κάνουν καλό αλλά διαταράσεις συνεχώς τη χημεία/βιολογία του νερού με όχι και τα καλύτερα αποτελέσματα. Ικκ δεν είναι με σιγουριά. Αν ήταν κτυπήματα που δεν είναι, σίγουρα με τον καιρό θα είχαν περιοριστεί. Εμένα προσωπικά μου φαίνονται περισσότερο σαν εκδορές από κάψημο αμμονίας. Αφού όμως λες ότι ουδέποτε η αμμωνία σου δεν ήταν ψηλά ούτε τα νιτρώδη τότε ας ψάξουμε κάτι άλλο. Μήπως αυτά τα στίγματα είναι εξογγωμένα στο πτερύγιο? Είναι συμπαγές και σκληρά?

Το λέω αυτό, γιατί στη φωτογραφία στην αρχή του θέματός σου, οι κυλίδες ήταν πολύ λιγότερες αλλά και μικρότερες από αυτές της πιο πρόσφατης φωτογραφίας. Στην τελευταία μάλιστα έχουν χρωματιστεί και λευκές? Απλά απάντησε μου σε ότι σε έχω ερωτήσει πιο πάνω και θα σου πω.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01410 seconds with 11 queries