Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 05-01-11, 11:36
OlgaM Ο χρήστης OlgaM δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-01-2011
Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Νέα Παραλία
Μηνύματα: 349
Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ Κώστα για αυτά που είπες και για τον τρόπο που τα είπες. Η αλήθεια είναι ότι αυτό το ενυδρείο που πήρα μου φάνηκε αρχικά μεγάλο, γιατί είχα σκοπό να βάλω μέσα ένα Μονομάχο μόνο του, ορμώμενη από όσα είχα διαβάσει ότι τα βάζουν σε κάτι πολύ μικρά ποτηράκια επειδή έχουν την ικανότητα να αναπνέουν από την επιφάνεια του νερού. Αυτό που σκέφτομαι τώρα, επειδή η αλήθεια είναι ότι τα λάτρεψα αμέσως τα αγγελόψαρα που πήρα, είναι να κάνω αυτό που σκεφτόμουν από την αρχή. Δηλαδή σε κανένα μήνα να βάλω σε αυτό το ενυδρείο ένα μονομάχο μόνο του και να πάρω ένα μεγαλύτερο, μακρύτερο και πιο κατάλληλο ενυδρείο για τα αγγελόψαρα. Όσο για τον shark, νομίζω ότι πρέπει να τον επιστρέψω άμεσα, γιατί με το που το έβαλα στο ενυδρείο κατάλαβα αμέσως ότι δεν είναι ευχαριστημένος. Αυτός ήταν άλλωστε και ο λόγος που μπήκα στο forum και έθεσα το θέμα μόλις 2 ΩΡΕΣ αφότου πρόσθεσα ψάρια στο ενυδρείο. Πώς σου φαίνεται λοιπόν το ενυδρείο αυτό για έναν μονομάχο? Δυστυχώς τα έντλερ, παρόλο που τα προτείνουν όλοι, δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα! Ευχαριστώ πολύ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01913 seconds with 11 queries