Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 25-04-17, 14:55
Constantinos_S Ο χρήστης Constantinos_S δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-02-2017
Περιοχή: Αλιμος
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GAB team Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα σε παρακαλούσα επειδή είσαι νέο μέλος και αρχάριος
να δίνεις μεγαλύτερη προσοχή στις συμβουλές που σου δίνονται, με βασικό γνώμονα τη σωστή διαβίωση των ζωντανών που θέλεις να φιλοξενήσεις, και στους χαρακτηρισμούς που διατυπώνεις. Η αντίδραση σου με γενικεύσεις όπως οι παραπάνω είναι άστοχη και άτοπη.
Εδωσα οση προσοχη χρειαζοταν και απαντησα ακριβως οπως επρεπε, κρατησα τα λογικα και επισης απερριψα τις κατ' εμε υπερβολες. Δεν καταλαβαινω ουτε την εκρηξη ουτε την "προειδοποιηση" οταν ο βασικος μου γνωμονας ΗΤΑΝ απο την αρχη η σωστη διαβιωση των ζωντανων που ολα τα χρονια απο πιτσιρικας εχω φιλοξενησει. Τους χαρακτηρισμους τυπου "σκοτωνεις το ψαρι σου και το πνιγεις στα περιττώματα του" τους παραβλεπουμε; Που και παλι δεν διατυπωσα εγω. Δεν γενικευω, γινομαι πολυ συγκεκριμενος απλα δεν αναφερω ιντερνετικα nick names. Επειδη ειμαι αρχαριος απαγορευεται να διαφωνησω σε οτι θεωρω ακραιο και υπερβολικο παλι κατ'εμε; Απο χθες εχω πει και επαναλαμβανω οτι εαν δεν ικανοποιουν μια μικρη μεριδα ατομων οπτικα αυτα που γραφω ενας Moderator μπορει πολυ απλα να διαγραψει το θεμα μου. Παρολα αυτα συνεχιζεται και σημερα το δραμα και οι απαντησεις στα χθεσινα παλι οχι απο εμενα. Αυτα ειχα να πω στην "προειδοποιηση" την σημερινη που και παλι διατυπωσα ορθογραφικα σωστα και κοσμια, τοπικα και στοχευμενα. Ας συνεχιζουν λοιπον οι απαντησεις να τα βλεπουν αυτοι που τα γραφου και να ξανα απαντουν στον εαυτο τους εγω δεν ξανα ασχολουμαι με το συγκεκριμενο post.
 
Page generated in 0,01541 seconds with 11 queries