Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #44  
Παλιά 03-01-15, 01:04
EVROS1986 Ο χρήστης EVROS1986 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2014
Περιοχή: thessaloniki
Μηνύματα: 111
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lifefx Εμφάνιση μηνυμάτων
Και τι να πεις στη γυναικα μετά, οτι πρεπει να δανειστουμε επειδή κρυωνουν τα ψαριά?χαχα
Εχεις δίκιο άλλα μιλάμε για απλή όσο και προσωρινή λύση μέχρι να επιστρέψει ο άνθρωπος κανονικά στο σπίτι του.Εν πάση περιπτωση άκουσε πολλές γνώμες και θα πράξει κατα την κρηση του.και κάτι άσχετο,χαίρομαι που είμαι μέλος αυτού του φόρουμ (έτσι μου ήρθε τώρα και ήθελα να το πω).
Σας ευχαριστω όλους για το ενδιαφέρον!! το συμπέρασμά μου είναι ότι θα προσθέσω dow απο το leroy merlyn αύριο που μόνο καλό θα κάνει νομίζω και θα προσθελσω ακόμη 200watt στο 240λιτρο (άρα 500 watt ) και στο μικρό άλλα 100 watt (συνολο 175watt) καλού κακού. Και εγω με τι σειρά μου θέλω να ευχαριστήσω όλους για τις πολύτιμες πληροφορίες που έχω πάρει και πραγματικά αυτο το φόρουμ μπορεί για όλους μας να είναι ένα μεγάλο σχολείο! πολλοί ανθρωποι βοηθουν αφιλοκερδός ο ένας τον άλλο.Αν αυτό το κάνουμε και ο καθενας μας στην κοινωνία μπορούμε να φέρουμε τεράστιες αλλαγές! Και έτσι για το καλό του χρόνου σε όποιο φίλο θέλει labido στη Θεσσαλονίκη του χαρίζω μια 10 αδα. Είναι 3-4 cm .Ευχαριστώ και πάλι!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01522 seconds with 11 queries