Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 31-08-12, 11:01
Το avatar του χρήστη leda
leda Ο χρήστης leda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-08-2012
Περιοχή: αττικη
Μηνύματα: 522
Προεπιλογή

δεν τα παιρνω,οταν τα παρω πραγματικα,η που δεν θα ξαναγραψω η που θα γινει τοσο κατανοητο το παρσιμο που θα παω για φθινοπωρινα μπανια και τελος.
καταλαβαινω πως καποιοι εχουν κουραστει να απαντουν στα ιδια και τα ιδια καθε αρχαριου,αλλα δεν ειναι υποχρεωτικο το να απαντησουν,εξαλλου η αγενεια δεν ταυτιστηκε ποτε με την σταρατη ομιλια.
δεν θα παρω με σφουγγαρια,θα αλλαξω αυτο που εχω με ενα που να εχει μεγαλυτερη χωρητικοτητα για υλικα και θα βαλω σιποραξ οσο χωρεσει, αναμεσα απο λιγο σφουγγαρι συν το σιποραξ με το μπολι που θα μου δωσει ο φιλος.
αφησα ενα μονο φυτο προσωρινα,γιατι το να μην τα ταιζω
αλλα να τρωνε απο το φυτο,ειναι δωρο αδωρο μου φαινεται .
αυριο θα βαλω μεσα και ποθο που διαβασα οτι κανει καλο στο νερο τους.
κωλομπαρο πολυτελειας σου λεω!χαχαχαχα!
-------------------------
να σας ρωτησω κατι,καποιες πετρες που θελω να βαλω μεσα(στρογγυλες,χωρις προεξοχες ,δεν ειναι επικινδυνες δηλαδη)
πρεπει να τις βρασω πρωτα?τις εχω σαν διακοσμηση στο σπιτι εδω και χρονια,δεν τις πηρα προσφατα απο καπου δηλαδη ωστε να εχουν οργανισμους πανω(εαν καταλαβα καλα,γι αυτους δεν χρειαζεται το βρασιμο?)
επισης αλλη μια ερωτηση.
το νερο πηγης,το εμφιαλωμενο,(αν εξαιρεσουμε το κοστος)κανει για τις μικρες αλλαγες του νερου τους?
αν κανει,το βαζουμε απευθειας ,χωρις να εχω κανει αποχλωριωση εφοσον δεν εχει χλωριο αυτο.
απλα να ειναι στην ιδια θερμοκρασια,ετσι?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη leda : 31-08-12 στις 11:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,04436 seconds with 11 queries